Kiedy dostanę 1 ze sprawdzianu, na który uczyłem się cały dzień
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2015, 22:07
ku*wa kiedy wyjdą wszystkie odcinki one puch mana ? bo czytam tą mange i jest to za**biste ;-;
Odpisz
4 grudnia 2015, 22:09
@mooped: Jak dla mnie to anime jest tylko dla śmiechu.
Odpisz
4 grudnia 2015, 22:11
no tak i dla tego jest za**biste :v
Odpisz
4 grudnia 2015, 22:12
@mooped: Wolę fabułę. Obejrz sobie valvrave.
Odpisz
5 grudnia 2015, 00:29
@mooped: Spokojnie jeszcze 3 odcinki wyjdą a potem czekać na S2
Odpisz
5 grudnia 2015, 00:47
@mooped: A ciekawe co bedzie z Mumen Riderem. Bo to calkiem spoko gosc
Odpisz
5 grudnia 2015, 07:40
ok ,dzieki
Odpisz
5 grudnia 2015, 07:41
@Saitama: yhm ;-;
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:26
@Bartasus1: Nic zostanie moim koleżkom i jeszcze kilka razy ktoś mu spuści wpierdziel
Odpisz
7 grudnia 2015, 17:34
Powiem tak. 1 dzień to chyba podstawówka/1 gim. 1 dzień to w luj mało. W 1 liceum uczysz się nie raz tydzień.....
Odpisz
7 grudnia 2015, 18:21
@panther500: Ty tu będziesz mnie o liceum uczył xD Pogadamy jak wejdziesz do Technikum albo na Studia :D
Odpisz
7 grudnia 2015, 18:51
@Slavvek: Ja jestem w 3 gim.ale mam starego kumpla który jest w 1 lic. I tak zakuwa. To ty nic nie wiesz wtem...
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:40
@panther500: Weź mnie gościu nie rozśmieszaj xD
Mówisz że w liceum jest "poziom"? Skisłem :D
W technikum musiałem ten twój "poziom" trzymać, nie mówiąc o tym że w czwartej klasie czekał na mnie egzamin zawodowy (zaliczenie od 75% 2x), a w międzyczasie (tak 2-3 klasa) praktyki miesięczne i odrabianie zaległości po nich. Jeśli ten twój kolega nie wyciągnie średniej 5.0 to z poziomem trudności może mi co najwyżej buty wylizać :D
Już nawet o studiach nie będę wspominał, bo nie ma jak tej przepaści wskazać xD
Odpisz
7 grudnia 2015, 22:22
@Slavvek: Tak jest tam poziom, ale w technikum się więcej zapieprza bo to połączenie liceum z zawodówką.
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:20
@Slavvek: Moja kolezanka w 2 lo musi przygotowac sie z reguly codziennie do 4 lekcji, porobic na codziennie mase zadan, z czego z matmy i polskiego ciagle cos nowego, do tego 5 kartkowek tygodniowo to norma i w kazym tygodniu jakis sprawdzian. Nawet nie wiadomo do czego sie uczyc,
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:46
Kiedy dostajesz 1 , bo nie napisałeś tych 16 linijek.
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:33
Pasowałby tu również Vegeta.
Odpisz
7 grudnia 2015, 18:55
To jest jedynie pierwszy stopień złości. Potem dochodzi jeszcze zgniatanie testu w kulkę, rzucanie zeszytem o ławkę, załamanie po powrocie do domu i mówienie mamie: "Nie radzę sobie już z niczym". Następnie odespanie, kolejne "zabranie się za siebie", kolejna jedynka i tak dalej...
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 16:08
uwielbiam ONE PUNCH MAN, tylko czekać na 9 odcinek. Dawno nie widziałem tak dobrej narysowanej kreski
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:46
@ALKATRAZ: Jak tak samo. Animacja też jest świetna
Odpisz
7 grudnia 2015, 18:26
@ALKATRAZ: Już czekać na jedenasty, ogóle coś za mądry ostatnio jesteś.
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:36
Get rekt bro
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2015, 22:01
One punch man.
Odpisz
4 grudnia 2015, 22:05
Aż mam już ten soundtrack w głowie.
Odpisz
4 grudnia 2015, 22:05
co to za anime ?czekaj co
Odpisz
4 grudnia 2015, 22:06
@larens: No "łone punche Mane".
Odpisz
4 grudnia 2015, 22:06
Nie bo to jest "jeden człowiek ciosu pięścią"
Odpisz
5 grudnia 2015, 07:23
@polandball1: jeden cios człowiek. Tłumacz się nie myli.
Odpisz