Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2018, 19:34
Ja pier... nika bym zjadł
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:50
mój nauczyciel od wefu klnie więcej od nas ;-;
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:00
@mooped: Rozmowa pomiędzy mną, a moim wychowawcą (przesympatyczny pan od polskiego) :
-Kajka, co z tobą? Takie miałaś dobre oceny.
-Teraz jest o wiele więcej roboty i mało motywacji...
-Nie pie**ol, tylko bierz się do roboty.
UWIELBIAM GO.
Odpisz
27 kwietnia 2016, 22:21
@yukiyukiyuki: Imienniczka je***a
Odpisz
27 kwietnia 2016, 22:53
@Choi_Seunghyun: Ooo, rzadko znajduję imienniczki :))
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:21
Ku*wa....rszawa nie choduje
Odpisz
27 kwietnia 2016, 22:22
@Carl_Jonhson: * Hoduje ;-)
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:06
Humor xd
Odpisz
8 grudnia 2015, 07:11
Szkoła specjalna?
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:27
Ch*j przez "samo h"... no ku*wa lepiej siedź w tej szkole.
Odpisz
7 grudnia 2015, 17:12
@TheGrumpy: Ale tu jest dylemat bo może chodziło o humor, a może o h*ja :-)
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:57
A jak ludzie przeklinają po angielsku to ja dopowiadam _tycznie, by zacenzurować ich przekleństwa.
Odpisz
5 grudnia 2015, 15:43
@Myszkapl: Shittycznie?
Odpisz
5 grudnia 2015, 15:48
Gówno to nie przekleństwo :/
O kale przecież każdy może sobie rozmawiać na korytarzu, o zatwardzeniu, o jakości jego stolca. Ty nie dyskutujesz na takie temat?
Odpisz
5 grudnia 2015, 16:11
@Myszkapl: Widocznie tylko chore pojeby nie rozmawiają o kale.
Odpisz
5 grudnia 2015, 16:14
Widocznie tak.
Odpisz
7 grudnia 2015, 17:12
@Myszkapl: whoretycznie? Slutycznie? Cuntycznie? Bitchtycznie?
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2015, 14:52
Przypomniał mi się taki jeden kawał:
- Synku, co ty tam oglądasz?
- A nic. Taki film por... tret masażysty!
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:25
To były miodowe lata.
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:29
@Janusz_Przewodnik:
Ja słyszałem tylko kawał.
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:18
KUR... wagon przywiezie i będą tanie jaja.
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:09
polska ma najwiecej przekleństw
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:51
jadłem jabłko tak więc tak
Odpisz
5 grudnia 2015, 15:58
Namch*jadali
Odpisz
5 grudnia 2015, 15:15
chu*
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:50
Kur...de
Odpisz