Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Przerwa na herbatkę
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2015, 07:41
Zawsze można przejąć Ukrainę
Odpisz
10 grudnia 2015, 23:46
Marzenia
Odpisz
10 stycznia 2016, 13:48
bliżej do słowacji
Odpisz
9 lipca 2017, 21:39
tak naprawdę to 1/2 ukrainy jest nasza tak samo jak litwa,łotwa,białoruś,obw kalingradzki,słowacja i kawałek rumuni.
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:29
O co xhodzi
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:36
@lila1234: Węgry i Polska się smucą bo ze sobą nie graniczą a jak wiemy Polska z Wegrami się uwielbia. Odpowiedź jest prosta...rozbiory Słowacji.
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:47
@TypowyPolak: Ta Słowacja to takie gunwo, które nam przeszkadza xd Jeszcze tylko wyjść z Unii i zrobić jedną z Węgrami i Czechami. Tylko my i oni wiedzą że ta UE to wielkie jedne gówno.
Odpisz
5 grudnia 2015, 13:53
@TypowyPolak: Jeszcze dobre kontakty z Rosją by sie przydały, może większość Rusków jest głupich, ale są silnym państwem.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:17
@DarkTicTacPL: "Większość rusków jest głupich" powiedział obywatel narodu, który stereotypowo jest państwem złodziei, dodatkowo postulujący o rozbiory jednego z państw grupy Wyszehradzkiej. Przepraszam cię bardzo, ale jesteś ostatnią osobą, która może mówić o innych narodach, że są "głupie".
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:19
Przepraszam bardzo. Ja nie mówię o rozbiorach tylko TypowyPolak ;) I to nie są stereotypy, o Polaczkach też nie, bo nawet w mojej szkole był przykład takiego złodziejstwa (o 2 zł) ;)
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:22
@DarkTicTacPL: Okej, wycofuję się z polemiki.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:24
Każdy ma swoje zdanie, moje jest takie, ze z UE Polska powinna wyjść.
Odpisz
10 grudnia 2015, 06:46
@DarkTicTacPL: Już widzę jak Polska się rozwija bez dotacji z Unii.
Znaczy się wcale.
Jeszcze w cholerę dodatkowych kłopotów
Odpisz
10 grudnia 2015, 07:28
@TypowyPolak: *Ukrainy
Odpisz
10 grudnia 2015, 08:19
@DarkTicTacPL: Tam co z tego, ze gdyby nie UE bysmi zyli w biedzie a polowa placowek by nie byla finansowana.
Odpisz
10 grudnia 2015, 14:52
@DarkTicTacPL: Co ty pie**olisz ? Unia z Czechami ?! Ty wiesz jak Czesi Polaków nie lubią ? Poczytaj sobie co my im zrobiliśmy i oni nam w okolicach 1936-1970 . Jako mieszkaniec Śląska który często musi wpadać na Czechy powiem ci że oni nas bardzo nie lubią i są dla Polaków często chamscy . Nie wiem czy Litwini nas już bardziej nie lubią .
Odpisz
10 grudnia 2015, 16:45
@Bilolus1: Byłam na Litwie i dowiedziałam się, że "to nieprawda, to Polacy nie lubią Litwinów".
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2015, 16:49
@Myszkapl: Jest na odwrót, to oni nas nie lubią słyszałaś może o tym co zrobiliśmy w 1920 i później ?
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:26
@Bilolus1: Hej, wzięłam w cudzysłów, bo też w to nie wierzę. Nie wiem, czy chodzi Ci o jakieś konkretne wydarzenie. Wiem, że gdzieś w tym okresie był spór o Wileńszczyznę.
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:30
@Myszkapl: Zdobyliśmy Wilno na jakiś czas, później o ile dobrze pamiętam w '38 groziliśmy Litwie też przez sprawy graniczne .
Odpisz