Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Janusz_Przewodnik

19 grudnia 2015, 03:34

Ale to z karmieniem iguan i murzynkami z tabletem nie jest z tego roku ;-;

Avatar AZKABANA

18 grudnia 2015, 18:24

Brakuję kopulujących żyraf

Avatar SharpNeedle

18 grudnia 2015, 17:06

Ekhem... BYŁO!!!

Avatar xNyksx

7 grudnia 2015, 07:50

#9 Gdzie oni go naladuja?

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2015, 15:14

@xNyksx: Oni go dostali do obejrzenia filmów i zdjęć a pózniej zabrali im...

Avatar xNyksx

9 grudnia 2015, 06:18

A no tak ;) czasami nie mysle :V

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 grudnia 2015, 12:00

@xNyksx: Mnie ciekawi co oni mają na głowach ;-;

Avatar xNyksx

9 grudnia 2015, 20:47

Ogladalam kiedys program o takich kulturach i o ile dobrze pamietam, to oni maja wlosy wysmarowane glina/ziemia zeby ich nie myc zbyt często i oszczedzac cenna tam wode. ;-; Co ja pamietam xd

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2015, 22:42

@xNyksx: W każdym razie dziękuje.

Avatar xNyksx

10 grudnia 2015, 07:03

Spoko :D

Avatar mooped

5 grudnia 2015, 22:56

2 jest zdjęciem w ch*j smutnym .-.

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2015, 22:57

@mooped: Niestety...

Avatar
lolman533

5 grudnia 2015, 23:01

@mooped: Nom. ;-;

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2015, 23:05

@mooped: Ja chcę tylko powiedzieć, że to zdjęcie zrobiła osoba, która też miała telefon w ręce.

I nie ma w tym nic złego, że ktoś chce upamiętnić ważne dla niego chwile. Wspomnienia bledną, zacierają się, a zdjęcia są wieczne.

Avatar
lolman533

5 grudnia 2015, 23:15

Chyba, że komórka się rozwali, zdjęcie spali...

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2015, 23:17

Zawsze można zapisać to na komputerze, na dysku, na pendrivie, na jakimkolwiek nośniku danych. Jest małe prawdopodobieństwo, że stracimy te wspomnienia...

Avatar yukiyukiyuki

6 grudnia 2015, 00:03

Jak miałam 9 lat zgubiłam w Hula Kula pierwszy telefon. Miałam na nim masę głupich filmików jak śpiewam, tańczę, przechodzę się po pokoju i pokazuję wszystko, opowiadam jakieś historyjki. Całkiem możliwe, że ktoś znalazł ten telefon i przejrzał wszystko. I przez tyle lat nadal boję się, że pewnego dnia znajdę na Youtube debilny filmik z moim udziałem i stanę się pośmiewiskiem internetu... ;_;

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2015, 09:17

@yukiyukiyuki: Nie martw się. Trafił w dobre ręce ;)

PS Całkiem nieźle śpiewałaś jak na 9latkę :P

Avatar kubage123

6 grudnia 2015, 08:10

Avatar kamykPL

6 grudnia 2015, 09:23

@kubage123: Eee... nie?

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2015, 11:42

@kubage123: Jesteś zboczony i tyle...
...zachowaj to dla siebie.

Avatar KingsMax

18 grudnia 2015, 18:12

@kamykPL: O, znowu na siebie TRAFILIŚMY.

Avatar kamykPL

18 grudnia 2015, 18:37

@KingsMax: Dlaczego mnie nękasz? ;-;

Avatar KingsMax

18 grudnia 2015, 19:19

@kamykPL: TRAFNE pytanie.

Avatar
Konto usunięte

5 grudnia 2015, 23:20

Widać, że miła ta babcia...
...chciałbym mieć taką.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

Szybki jak błyskawica

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka