Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Mametchi_Pro_Student

18 czerwca 2021, 16:18

Gdzie SEGA?

Avatar Park_Jiminnie

24 grudnia 2017, 23:15

GWIEZDNE WOJNY!!!
Ten Sackboy.
A pomagali mu Crash, Lara Croft i w pi**u PAPAONUF

Avatar Michalol222

22 sierpnia 2016, 20:18

xbox/imperium- wydaje mu sie że ma dużą władzę, lecz nikt nie jest zbytnio zadowolony po zaufaniu mu

nintendo/statki z hoth- jest/są fajne, ale jest głośno o nim/nich tylko na początku, i ostatecznie później nie odgrywa większej roli. poza tym widać jakieś związki z rebelią.

ps/rebelia- jest za nim większość ludzi, ale imperium nie chce dopuścić tego do wiadomości publicznej.

Avatar Michalol222

22 sierpnia 2016, 20:19

@Michalol222: komentarz nie miał na celu nikogo obrazić.

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2015, 18:59

Sądzę że Pc powinienn wziąć sojusz z Wii U i pokonać te łamagi!
#PCMASTERRACE #WIIUMASTERRACE

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 grudnia 2015, 15:02

@WaluigiLuncher: A ja kupię w lipcu :)

Avatar WaluigiLuncher

22 grudnia 2015, 15:14

Masz awatar z Soniciem, lubię go. Marzy mi się 3DS, może dostane na Święta. :)

Avatar WaluigiLuncher

18 grudnia 2015, 17:20

Mam Wii U ^^

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Jem_zupe

21 grudnia 2015, 07:56

Komu?

Avatar WaluigiLuncher

22 grudnia 2015, 14:48

?
K
O
M
U
?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 grudnia 2015, 18:57

Sackboy, dajesz! napi***alaj w tą gównianą KONSOLE!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2016, 09:05

Może komentarz spóźniony, ale to była najlepsza kłótnia w moim życiu.

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2016, 17:33

najgorsze jest to że zamiast pudełka dostałem grającą stacje ;-;

Avatar kasiapgpl

18 grudnia 2015, 21:35

Xbox!!! Xbox!!! Xbox!!! ma wygrać

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2015, 19:03

@kasiapgpl: Xbox stronk

Avatar nimo2001

18 grudnia 2015, 16:30

Sackboy? Co ty tu robisz?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2015, 15:50

@nimo2001: Eyepet, to było fajne.

Avatar nimo2001

19 grudnia 2015, 15:53

Gdyby Sony powołano specjalny oddział to spraw tworzenia sequeli starych gier...
Ale tak żeby nadal były piękne 8 wspaniałe...

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2015, 07:38

Kto zauważył sackboya Łuk'a, który próbuje zniszczyç AT AT XBOXA?

Avatar andi12345

18 grudnia 2015, 18:44

nikt nie dodał obrazka z GLORIUS PC MASTER RACE!!!!!!?

to dziwne ;-;

Avatar lucky20

18 grudnia 2015, 18:40

let them fight

Avatar eRJot

18 grudnia 2015, 18:17

War of dirty peasants.
PC MASTER RACE!

Avatar RussiaBall

17 grudnia 2015, 23:30

a ja se tu siedze i gram na pc

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2015, 17:06

@RussiaBall: a ja przegladam internety

Avatar matiExtreme

Edytowano - 18 grudnia 2015, 16:55

założę się że PC siedzi na fotelu i wpieprza popcorn

Avatar Ravios

18 grudnia 2015, 17:24

@matiExtreme: Walczy z crashem Rainbow Sixa XD

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2015, 16:52

ja i tak zostaje przy ps3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Nie są aż takie pyszne

Fergus

Rel

Płać pan

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka