Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZiemniakWaszPan

23 kwietnia, 21:06

Joker to ewolucja ale odwrotna

Avatar trolli

3 czerwca 2018, 13:23

pegi 7 pegi 12 pegi 16 pegi 18 hehe

Avatar SzalonaTruskawka

1 maja 2016, 15:12

xD

Avatar alicjaaf

24 marca 2016, 09:19

2008 lepszy

Avatar kronim

20 lutego 2016, 12:03

nr 3 najlepszy

Avatar arceus1

20 lutego 2016, 10:21

1 joker jest spoko
2 niezły
3 uwielbiam
4.nie znam ale jakoś mi sie nie podoba

Avatar AidenPearce

6 stycznia 2016, 16:45

3 generacja najlepsza Dla jokera a 4 dla batmana

Avatar Abrian

8 grudnia 2015, 21:25

gdzie nowy batman ma szyje?

Avatar CichociemnyJ

27 grudnia 2015, 19:20

@Abrian: Zapomniał wziąć z domu.

Avatar larens

8 grudnia 2015, 22:29

Wydaje mi się że widzimy tu odwrotna proporcjonalność im Batman jest lepszy tym joker gorszy

Avatar Himiteshu

9 grudnia 2015, 10:59

@larens: Nie zgodziłbym się

Avatar zGorkiNaPazurki

Edytowano - 9 grudnia 2015, 22:40

@larens: Jak dla mnie każdy Joker ma coś do pokazania i reprezentuje inną postawę do życia :D. Wiem też, że wielu ludziom najnowszy Joker nie podoba się w ogóle, za to według mnie jest genialny.
(edit) Dodałam tę odpowiedź pod złym komentarzem.. Nevermind

Avatar Goryl398

9 grudnia 2015, 15:42

3 generacja najlepsza

Avatar Illuminati

9 grudnia 2015, 07:41

" 2016 " w 2015 roku. nie wyprzedzaj nos o kilka mięsiecy

Avatar Katter

9 grudnia 2015, 07:02

Joker z 2008 njlepszy

Avatar Moon_Knight

Edytowano - 8 grudnia 2015, 23:11

Nicholson nie gra Jokera. On jest Jokerem.

Avatar Paola_Pl

8 grudnia 2015, 19:42

Dorastanie: robisz to dobrze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar SetAbominae

8 grudnia 2015, 22:28

@Moon_Knight: Najlepiej Jockera zagrał Nicholson (1989). I jego charakteryzacja najbardziej pasuje do komiksu. Z drugiej strony nikt nie grał psycholi tak jak on (Shining, Lot nad Kukułczym Gniazdem)

Avatar Moon_Knight

8 grudnia 2015, 23:09

@SetAbominae: Masz stuprocentową racje :)

Avatar monho25

8 grudnia 2015, 22:58

Czemu wszyscy oceniają nowego jokera? Film jeszcze nawet nie wyszedł.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co to takiego?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jakby trochę nie fair

Młodzi gniewni

Nie idź!

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka