Jak zmienili się przez lata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Młodzi gniewni
Nie idź!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia, 21:06
Joker to ewolucja ale odwrotna
Odpisz
3 czerwca 2018, 13:23
pegi 7 pegi 12 pegi 16 pegi 18 hehe
Odpisz
1 maja 2016, 15:12
xD
Odpisz
24 marca 2016, 09:19
2008 lepszy
Odpisz
20 lutego 2016, 12:03
nr 3 najlepszy
Odpisz
20 lutego 2016, 10:21
1 joker jest spoko
2 niezły
3 uwielbiam
4.nie znam ale jakoś mi sie nie podoba
Odpisz
6 stycznia 2016, 16:45
3 generacja najlepsza Dla jokera a 4 dla batmana
Odpisz
8 grudnia 2015, 21:25
gdzie nowy batman ma szyje?
Odpisz
27 grudnia 2015, 19:20
@Abrian: Zapomniał wziąć z domu.
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:29
Wydaje mi się że widzimy tu odwrotna proporcjonalność im Batman jest lepszy tym joker gorszy
Odpisz
9 grudnia 2015, 10:59
@larens: Nie zgodziłbym się
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 22:40
@larens: Jak dla mnie każdy Joker ma coś do pokazania i reprezentuje inną postawę do życia :D. Wiem też, że wielu ludziom najnowszy Joker nie podoba się w ogóle, za to według mnie jest genialny.
(edit) Dodałam tę odpowiedź pod złym komentarzem.. Nevermind
Odpisz
9 grudnia 2015, 15:42
3 generacja najlepsza
Odpisz
9 grudnia 2015, 07:41
" 2016 " w 2015 roku. nie wyprzedzaj nos o kilka mięsiecy
Odpisz
9 grudnia 2015, 07:02
Joker z 2008 njlepszy
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2015, 23:11
Nicholson nie gra Jokera. On jest Jokerem.
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:42
Dorastanie: robisz to dobrze
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:45
@Paola_Pl: Teraz to w sumie coraz gorzej. 2008 najlepiej.
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:52
Joker może i się trzyma, ale Bale jako Batman, przy Keatonie wymięka :P
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:04
True
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:37
@Moon_Knight: Nie :P
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:13
Tak :P
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:14
najlepszy i najśmieszniejszy był drugi joker
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:28
@Moon_Knight: Najlepiej Jockera zagrał Nicholson (1989). I jego charakteryzacja najbardziej pasuje do komiksu. Z drugiej strony nikt nie grał psycholi tak jak on (Shining, Lot nad Kukułczym Gniazdem)
Odpisz
8 grudnia 2015, 23:09
@SetAbominae: Masz stuprocentową racje :)
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:58
Czemu wszyscy oceniają nowego jokera? Film jeszcze nawet nie wyszedł.
Odpisz