Nie jestem pewien czy to okrutne... czy słodkie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Dwa różne spojrzenia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fajnie że odpowiedzieli
Zdeklasowani znowu
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2015, 16:17
Okrutne!!
Odpisz
12 grudnia 2015, 16:23
W tym słodkie.
Odpisz
13 grudnia 2015, 10:58
@erykhim44: co jest słodkiego w człowieku torturującym małe kotki?
Odpisz
13 grudnia 2015, 15:14
To że on to robi lekko. W dalszej części otwiera inne dziury.
Odpisz
1 sierpnia 2021, 09:08
@erykhim44: a ten „młotek” jest z wełny
Odpisz
1 sierpnia 2021, 09:07
Słodkie, bo robi to delikatnie a „młotek” jest z miękkiej wełny.
Odpisz
18 marca 2016, 21:27
sweet i okrutne troszkę
Odpisz
25 stycznia 2016, 15:34
Odpisz
13 grudnia 2015, 22:38
okrutne ! jakby jemu tak przywalić z tłuczka
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 19:21
zdecydowanie zaraz jakiś chory pojeb zamieni ten młoteczek na 5 kilowy młot albo na cegłę i przypie**oli tak, ze kanapa na której to jest się zlamie ;-;
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 20:01
@mooped: Co z tobą jest nie tak? ;-;
Odpisz
7 grudnia 2015, 20:10
@Jasonicos: gdybym wiedzał to bym Ci powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
.
.
.
.
.
.
ale nie wiem
Odpisz
12 grudnia 2015, 11:25
@mooped: Ja wiem.
Odpisz
12 grudnia 2015, 12:01
@KingsMax: co ma do tego anime?
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2015, 13:39
@mooped: Wpływ, takie rzeczy, jak napisałeś to nic niezwykłego w anime.
Odpisz
12 grudnia 2015, 14:26
@KingsMax: gdyby "wpływ" działał tak mocno to pływał bym po morzach mówiąc, że zostanę królem piratów :v
Odpisz
12 grudnia 2015, 15:21
@mooped: Pesymista + próba przewidzenia najgorszego scenariusza ,jesteś normalny nie martw się.
Odpisz
12 grudnia 2015, 16:15
@mooped: Wybacz, ale anime jest chore, w takim stopniu, jak twój komentarz. Więc można założyć, że to wina anime.
Odpisz
12 grudnia 2015, 16:47
@LIPERS: nie jestem pesymistą! :c nawet tak nie mów, nie lubie tego piepszenia, że życie jest szare i złe
jestem realistą
Odpisz
12 grudnia 2015, 16:48
@KingsMax: jak uważasz .-.
Odpisz
13 grudnia 2015, 06:41
@mooped: Tasak lepszy.
Odpisz
12 grudnia 2015, 15:02
Dla was słodkie, dla kotów okrutne ;)
Odpisz
12 grudnia 2015, 11:52
ty chory po je*ie. co ty tym biednym kociakom robisz?
Odpisz
12 grudnia 2015, 11:08
kurde ale MOCNIEJ walnij ! i użyj najlepiej młotka do wbijania gwoździ !
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:45
Żygam tenczom.
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:23
Słodkie
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:02
Ma ktos link do calosci?
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:28
Whack-a-mole dla zdrowych poje*ów
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:21
Słodkie ^^ Nie robi tego mocno... ;-;
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:11
6 slotow jest dlaczego tylko dwa w uzytku ?
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:16
@dydol98: jeszcze nie weszli na serwer
Odpisz