Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Tymi się chodzi
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2015, 21:10
ja mam bana na lola, odbanują mnie dopiero 1 marca ;_;
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:56
@Windows_10: [*]
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:05
@Windows_10: no one cares
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:16
@Windows_10: A za co?
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:08
@Kiler1: ok.
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:09
@FreezyPop: chyba za to, że kupiłam RP... albo że nie mogłam się zalogować...
Odpisz
7 lutego 2016, 09:50
@Windows_10: [*]
Odpisz
15 marca 2018, 07:49
@Windows_10: juz cie odblokowali?
Odpisz
15 marca 2018, 07:52
zapomniałam o tym xD
Odpisz
10 kwietnia 2018, 18:34
@Windows_10: Czyli odblokowali?
Odpisz
28 września 2018, 07:04
@Avcio01: Raczej tak.
Odpisz
28 września 2018, 15:02
@Archeologwinternetach: Robiłem nawiązanie do filmiku Pastolektora pt "ale przeżył? "
Odpisz
29 września 2018, 09:36
@Archeologwinternetach: nie wiem pewnego dnia kupiłam za 50zł coś w lolu i następny dzień ban czekałam rok i przestałam się interesować bo chyba ban do 2022 xD
Odpisz
28 kwietnia 2020, 09:40
@Windows_10: Już połowa drogi, cierpliwości
Odpisz
13 września 2020, 16:32
@Windows_10: F
Odpisz
13 września 2020, 17:28
@ResiaPL: f indeed
Odpisz
7 maja 2022, 16:54
@Windows_10: odblokowali?
Odpisz
7 maja 2022, 18:59
@CanDran: To jedno z tych pytań na które naukowcy nie mają odpowiedzi.
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:16
Klasyczna Sona
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:26
W lolu to jest płacz gdy supp zabierze tymczasem w docie zazwyczaj supp ma więcej killi od carry "kaszle" lich lion
Odpisz
7 grudnia 2015, 20:36
@larens: Leshrac
Odpisz
7 grudnia 2015, 23:51
ooo widzę że nikt nie broni wieży byłoby przykro gdyby ktoś użył w
Odpisz
7 grudnia 2015, 23:54
@larens: O WIDZE, że masz mało HP...szkoda by było gdybym dał boosta bloodseekerowi (chodzi o Tuska...Ch*j, że będziesz uciekał ta jego kula i tak cię znajdzie
Odpisz
7 grudnia 2015, 23:57
widzę że masz mało HP bo mamy blooda (który zapieprza szybciej niż basic attacj) byłoby by szkoda gdyby ktoś był Zeusem
Odpisz
8 grudnia 2015, 00:00
@larens: Zeus na WTF+ na rebornie
ich team:
Zeus
techies
terrablade
bristleback
troll war lord
nasz team:
Tusk
riki
Bounty hunter
tiny (ty, bo nie zbyt lubię tiniego)
razor (ja)
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:06
Wait... co ku*wa?
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:39
@larens: i kiedy zaczyna na ciebie bluzgać, po prostu udajesz ruskiego...<3 gorzej gdy carry jest ruskiem D:
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:59
@smoczka: gdy ktoś pisze xoxoxoxoxoxoxoxoxoxxxooxoxooxoxoxoxxo a ty mu dziekujesz za całusy
Odpisz
8 grudnia 2015, 20:40
zeus ma bana na WTF+
Odpisz
7 grudnia 2015, 20:00
niektórzy reportuja supporta za zabicie 1 miniona ;-;
Odpisz
8 grudnia 2015, 17:05
@NinjaPotato: To jest dlaczego ja nie gram ani lubie MOBA's. :v
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:00
@NinjaPotato: Właśnie dlatego wnerwia mnie społeczność gier moba.
Odpisz
8 grudnia 2015, 19:34
@de_rek2: HotS glorious master race (brak itemów i golda, wspólne xp dla całej drużyny)
Odpisz
8 grudnia 2015, 18:34
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:13
Ja zawsze obijam miniony i wrogów do mimimum i zostawiam Adc, taki ze mnie dobry support ;-;
Odpisz
8 grudnia 2015, 16:22
@albert7168: masz na profilowym jinx i mowisz ze jestes supportem , new meta jinx support? xD
Odpisz
8 grudnia 2015, 16:54
@Egzi01: Nie gram Jinx :D
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 20:35
Lepszy supp który kradnie kille, niż ADC czekający o to, ze atakujesz miniony, ale ich nie zabijasz
PS. i dlatego lepszą moba jest dota
Odpisz
8 grudnia 2015, 15:23
ćśśśśśśś bo spośecznosc lola pójdzie do doty.-. (nie gram w dote, lecz chętnie kiedyś spróbuję :D)
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:43
Który support kupuje do Lich Bane? o.o
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:19
@Bastil123: Soną można.
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:27
@Fina258: Dokładnie. Z Soną jest dobrze, chociaż można wybrać lepiej. Sama bardzo lubię grać z Abyssal Scepter lub Zeke's Harbinger.
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:46
@NieWiemCoWpisac: Zeke akurat jest pomocny, Abyssal także. Ale lich bane wydaje mi się, działa dobrze tylko na Sonie. Ewentualnie na Barda można wcisnąć, ale to nie działa zbyt dobrze
Odpisz
8 grudnia 2015, 14:59
@Bastil123: Gram supportem od dawna, ale lich działa tylko na Sonie. Przy pozostałych jest praktycznie bezużyteczny. U Barda, może coś daje, ale to naprawdę nic przy innych.
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:45
A tymczasem nawet idąc pod supporta soluje te ruskie szmaty.
Disrapetor 4eva <3
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 19:59
Tru...
...
...dności w nauce.
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:30
@Sara231: z polskiego
Odpisz
8 grudnia 2015, 16:11
@GodBlessAmerica: I matematyki.
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:03
*Did you take.
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:19
@pavlopavo: Nie, nie 'czy ty wziąłeś', ale 'czemu wziąłeś'
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 19:21
Przykro mi, nie masz racji. Pytania w języku angielskim tworzymy przez inwersję, nawet jeśli na początku znajduje się zaimek pytający.
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:24
@pavlopavo: Dobra, zwracam honor.
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:47
Spoko, nic się nie stało.
Odpisz