Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KapitanKokosel

18 października 2016, 13:05

Gdzie PePsi?

Avatar misko02

22 października 2017, 13:32

@KapitanKokosel: Należy do koncernu PepsiCo

Avatar mikigra8888

21 grudnia 2015, 21:27

Nie

Avatar Wpisz_nick

21 grudnia 2015, 22:08

@mikigra8888: Niestety tak.

Avatar mikigra8888

22 grudnia 2015, 19:34

Avatar Wpisz_nick

22 grudnia 2015, 20:32

@mikigra8888: Właśnie tak jest. Jedne firmy kupują drugie, bo tak najłatwiej pozbywa się konkurencji. Globalny kapitalizm.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2016, 14:26

@Wpisz_nick: ekhem, gdzie "makdonalts"

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2015, 16:22

*10 koncernów. Te mniejsze to firmy, ale tak to się zgadzam z negatywnym wydźwiękiem tego obrazka...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2015, 14:53

@misko02: Jednokomorkowe bakterie powstały z materiału ograniczonego zawartego w skałach, następnie były wielokomorkowce, następnie sinice i pierwotniaki. Z tego powstały ryby, nast. płazy i gady. Potem ssaki, i na końcu człowiek. A z człowieka wyewoluował nadczlowiek, których jest niewiele, bo tylko jeden, mianowicie Darcus.

Avatar misko02

22 grudnia 2015, 20:50

to wkońcu nadludzie czy podludzie, zdecyduj sie ;-;

Avatar HYPER_SMOKI

21 grudnia 2015, 20:55

Firma Mars nie produkuje batona Mars XD

Avatar MasterW

22 grudnia 2015, 17:43

@HYPER_SMOKI: Jest tam.

Avatar HYPER_SMOKI

22 grudnia 2015, 17:50

@MasterW: No tak jest baton Mars ale robiony przez Nestle. A powinien być robiony przez firmę Mars tak było by logicznie :)

Avatar MasterW

22 grudnia 2015, 19:05

@HYPER_SMOKI: Jest mars robiony przez firmę mars obok mims nad snickersem.

Avatar misko02

22 grudnia 2015, 14:19

Kupueje produkty
Adidas
Nike
Hoop Cola
Coca Cola
Nestle
To już połowa

Lays
Playboy
Colian
Cisowianka
I wody różnych marek

Może ja coś nie zrozumiałem, ale to się w moim przypadku nie sprawdza

Avatar DeTeO238

7 grudnia 2015, 17:02

Widzę, że ktoś tu "Świat wiedzy" kupił.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2015, 10:07

@AZKABANA: a cyta ktosi majkrat wiedza ?

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2015, 12:14

Najpierw ortografia, później minecraft.

Avatar MikaiCa

21 grudnia 2015, 23:19

Dobra ściąga do Logo Quiz

Avatar AZKABANA

21 grudnia 2015, 20:39

Nestle produkuję karme dla kotów.
Idę się zabić.

Avatar Dark_Dante

21 grudnia 2015, 18:50

Oho... Ktoś przeczytał ostatni artykuł ze Świata Wiedzy 12/2015.

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2015, 19:30

@Dark_Dante: tak o co też czytasz

Avatar Mikrus19

21 grudnia 2015, 18:32

Kupiłem miód od sąsiadki,
ZAKŁAMUJE SYSTEM!!!!

Avatar pan_totodile

21 grudnia 2015, 19:13

@Mikrus19: ktoś musiał
-go zrobić
-wyżywić producenta i ubrać

Avatar Mikrus19

21 grudnia 2015, 19:17

@pan_totodile: Miód, o ile pamiętam wytwarzają pszczoły,
a powyższy schemat przedstawia producentów żywności, nie ubrań.

Avatar Dami1015

21 grudnia 2015, 18:58

10, by wszystkimi rządzić, 10, by wszystkie odnaleźć,
10, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać.

Avatar Rander

21 grudnia 2015, 18:25

Avatar AresXX22

21 grudnia 2015, 18:21

Avatar SzarusiaSparkle

21 grudnia 2015, 18:05

Nestle, Żyje na płatkach ..NIC INNEGO JEST MI NIE POTRZEBNE

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pilne

Nie idź!

Północne Węgry

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka