Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2015, 18:19
Za Gondor !
Odpisz
19 grudnia 2015, 21:48
Za Narnie!!!!!!!
Odpisz
19 grudnia 2015, 19:35
hodor
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:24
Ciekawe 15 komentarzy a obrazek dalej bez oceny.
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:27
@ragnarok5255: Już mu dałem ocenę :-)
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:27
@ragnarok5255: Już mu dałem ocenę :-)
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:27
@makajet: Ty zły człowieku!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:29
@makajet: Splon.
ps..cos sie wala komentarze dzisiaj
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:29
@makajet: Splon.
ps..cos sie wala komentarze dzisiaj
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:32
@ragnarok5255: W innych komentach też tak było? To wina apki :/
Odpisz
7 grudnia 2015, 22:26
@makajet: Ta. Mi juz z 4 razy.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 22:26
@makajet: Ta. Mi juz z 5 razy.
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:18
NA BERLIIIIIIIN!!!!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:18
Na Moskwę!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:20
@polandball1: NA BERLIIIIIIIIIIIN!!!!!!!! >:-(
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:20
@polandball1: Na Zadupie!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:20
@polandball1: NA BERLIIIIIIIIIIIN!!!!!!!! >:-(
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:20
@polandball1: NA BERLIIIIIIIIIIIN!!!!!!!! >:-(
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:20
Na Moskwę!!! 🎅👺
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:21
Na Paryż
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:21
Na Paryż
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:21
Za Narnię!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:21
@polandball1: NA BERLIIIIIIIIIIIN!!!!!!!! >:-(
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2015, 21:21
Na mekke!!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:22
Na Tel-Awiw!!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:22
Na Madryt!!!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:24
@polandball1: na ISIS!!!!!!!!!!!! P.S. Andrzej napraw apkę - powoli walić się zaczyna
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:24
@polandball1: na ISIS!!!!!!!!!!!! P.S. Andrzej napraw apkę - powoli walić się zaczyna
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:25
Na-je**c sie!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:25
@ragnarok5255: Jestem za!
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:26
No ku*wa mówię na Mekke! *Janusz Ku*win-Mekke*
Odpisz
7 grudnia 2015, 21:26
No ku*wa mówię na Mekke! *Janusz Ku*win-Mekke*
Odpisz