Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajkelGejben

10 grudnia 2015, 22:49

Smoke mid everyday

Avatar kakcioo

10 grudnia 2015, 19:44

Me gusta, joincik w usta

Avatar sylwon1234

9 grudnia 2015, 15:49

Zaraz będzie gównoburza dzieci, które nie wiedzą, że high to nie tylko wysoki...

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:10

@sylwon1234: *Grzmot*

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 19:14

@Limfangioleiomiomatoza: *dzieci spadajom z nieba i trafiają w gówno*

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 19:14

@Limfangioleiomiomatoza: *dzieci spadajom z nieba i trafiają w gówno*

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:24

@MasterChleb: Hlepapka?

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 19:25

@Limfangioleiomiomatoza: Coś sie zbugowało i apka sie zawiesiła ;-;
I czary-mary, podwójny komentarz! ;-;

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:28

@MasterChleb: Przydałoby się gdyby naprawili apkę i dali na Windows Phone...

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 19:29

@Limfangioleiomiomatoza: Powinni jakąś aktualizacje zrobić czy cuś, żeby można było obrazki do komentarzy dodawać ;-;

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:32

@MasterChleb: I widzieć kto do kogo odpowiada pod komentarzem ;-;. Najlepiej gdyby nasz "kochany" Bożydar zrobił apkę od nowa.

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 19:33

@Limfangioleiomiomatoza: Nom ;-;
Kiedyś odpowiedziałam komuś na komentarz który nie był do mnie, wstyt i hańba ;-;

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:36

@MasterChleb: Ja tam na starym telefonie korzystam z Jeja.pl na przeglądarce ;-;. Czasami dostaje ataku padaczki i nie mogę odpisać, dodać obrazka, edytować czy zgłosić komentarza, ale tak to jest ok ;-;.

PS: Czy my nie nadużywamy emotikony ";-;" ;-;?

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 19:37

@Limfangioleiomiomatoza: Nie ;-;
Uwielbiam tą emtoke ;-;
;-; is love, ;-; is life ;-;

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:39

@MasterChleb: To ja, RH na nowym koncie ;-;. Proszę nie opowiadaj dalej ;-;.

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 19:40

@Limfangioleiomiomatoza: Ehehehehehehehe ;-;
Możesz spać spokojnie, nie chce mi sie wymyślać ;-;

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:42

@MasterChleb: Ale ja nie idę spać, ja słucham muzyki na Spotify ;-;.

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:47

@MasterChleb: A co ty robisz ;-;?

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 19:54

@Limfangioleiomiomatoza: Odpisuję ci na komentarz ;-;

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:55

@MasterChleb: A poza odpisywaniem i patrzeniem się w ekran ;-;?

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 19:56

@Limfangioleiomiomatoza: No to jeszcze siedze ;-;

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 19:59

@MasterChleb: Wow ja też ;-;. Jak to możliwe?!

Avatar MasterChleb

10 grudnia 2015, 20:01

@Limfangioleiomiomatoza: Nie wiem, chyba jakaś magia! ;-;

Avatar Limfangioleiomiomatoza

10 grudnia 2015, 20:03

@MasterChleb: To jego sprawka.

Avatar
German_Shepherd

10 grudnia 2015, 21:31

@sylwon1234: Rzeczywiście ku*wa, wszyscy się kłócą...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Mało znany szczegół

To będzie bolało

Znak czasów

Pilne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka