Tylko ok. 2% populacji ma zielone oczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
To bilet w jedną stronę skarbie
A jednak zrobili to w ten sposób
No to skrzynia biegów do wymiany
Ładne rzeczy
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca, 10:46
Są cycki jest główna
Odpisz
10 grudnia 2015, 14:34
kto z was też nie zobaczył że ma zielone oczy tylko fajne cycki?
Odpisz
1 grudnia 2016, 21:25
@candythecat: za co te strzałki w dół? zapewne połowa ludzi właśnie tam popatrzyła
Odpisz
30 stycznia 2018, 11:59
@candythecat: archeolog
Odpisz
19 lipca 2018, 20:47
@NoNieSmieszne: no ale trzeba coś wnieść swoim komentarzem, swoim odkopem. Nie można napisać po prostu "archeolog" albo "odkop".
Odpisz
23 lipca 2018, 11:49
@Grzechoooo: odkop
Odpisz
23 lipca 2018, 14:37
@Ilovefutbol: >:(
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2019, 16:56
@Grzechoooo: łopatomierz
Odpisz
24 stycznia 2019, 19:16
@wolfe: archelogomierz
Odpisz
10 kwietnia 2021, 10:42
@Grzechoooo: odkop
Odpisz
12 kwietnia 2021, 16:22
@milkyway_: odkowicz
Odpisz
30 kwietnia 2021, 18:49
@BINDER223: staph
Odpisz
30 kwietnia 2021, 18:54
@Grzechoooo: wykopaliska archeologiczne
Odpisz
4 maja 2021, 20:41
@Grzechoooo: ło kurna ktoś odpowiedział
Odpisz
25 czerwca 2017, 11:15
Populacji czego
Odpisz
10 lipca 2018, 17:56
@Rafik005: Łabędzi
Odpisz
10 lipca 2018, 19:36
@czadmen: myslalem ze albinotycznych zółwi miękkoskorópkowych
Odpisz
24 marca 2018, 12:22
Yay
Odpisz
Edytowano - 19 marca 2017, 22:02
Ha ja mam zielono niebieskawe i co? :D xD (ps mam zielono i niebiesko w pół ) ;l
Odpisz
8 grudnia 2015, 21:53
Bo to demony, demony trzeba zabijać.
Odpisz
8 grudnia 2015, 22:19
@gelo1238: Ten tu to sukkub
Odpisz
8 grudnia 2015, 23:19
@gelo1238: Ale ja chce żyć ;_;
Odpisz
9 grudnia 2015, 00:07
@gelo1238: Czekam....
Odpisz
17 stycznia 2017, 19:28
@SetAbominae: co to sukkub ty sie powinienes znac na tego typu rzeczach demony itp
Odpisz
30 kwietnia 2016, 23:07
Ten Pan ma.
Odpisz
30 stycznia 2016, 14:14
Jakie oczy??
Odpisz
9 grudnia 2015, 20:31
jej jestem wyjątkowy
Odpisz
8 grudnia 2015, 21:19
Tylko, dlatego że mam zielone oczy spojrzałem na oczy...
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2015, 23:24
@dustin2001: ...na sekunde
Odpisz
9 grudnia 2015, 14:21
@bezimienny7: Ale spojrzałem.
Odpisz
9 grudnia 2015, 10:57
Ja mam
Odpisz
9 grudnia 2015, 10:17
ja mam :D
Odpisz
9 grudnia 2015, 06:57
Głupcy!! To push-up...
Odpisz
9 grudnia 2015, 00:04
Słabo na tym wyrazku widać kolor. Dla mnie to bardziej szary lub wyblakły morski.
Odpisz
8 grudnia 2015, 23:26
A ile % populacji kobiet naturalnie ma czarne włosy i niebieskie oczy?
Odpisz