Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Pilne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 grudnia 2015, 20:48
Przecież nie ma frytek, są tylko halucynacje z głodu i śmierć z niedożywienia...
Odpisz
10 lipca 2018, 19:15
@Myszkapl: Aaa kurła, kiedyś to były memy.
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:14
Wierzé ci losowy obrazku z internetuff.
Odpisz
Edytowano - 19 kwietnia 2018, 23:13
@Rander: Jest z głównej faktopedii, czyli jest tam link do źródła.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 23:14
@TimekPL123: to fajnie
Odpisz
13 grudnia 2015, 15:22
http://www.obrazki.jeja.pl/188551,niektorym-juz-calkowicie-odbilo.html
Odpisz
12 grudnia 2015, 10:28
Ostatnio w USA wprowadzili nakaz o informowaniu ile coś ma soli itd. Jakie to smutne że w dzisiejszych czasach na swiecie są niedobory i nadmiary żywności!
Odpisz
12 grudnia 2015, 07:59
rly?
Odpisz
11 grudnia 2015, 23:19
Świat zlatuje na psy...
Odpisz
11 grudnia 2015, 20:43
nie wiek jest ważny ale wykroczenie xD to tak jakbym powiedział że mam 130 lat a mnie polisja zaaresztowała bo sikałme na trawnik xD
Odpisz
11 grudnia 2015, 18:00
Frytki to ZUO!!!
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:19
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:05
*Meanwhile in Poland*
- Dziecko, co ty jesz?
- Drożdżówkę.
- Szybko, przyślijcie wsparcie!
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:44
@KwasDeoksyrybonukleinowy: szszt mamy snajpera odbiur.
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:46
@pan_hejter: odbjur
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:49
@pan_hejter: Nie za wcześnie na odbjury?
Odpisz
9 grudnia 2015, 17:05
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Halo! *kszzzt* przysyłam wam 400 m4'rek *kszzzzt*
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2015, 17:16
@KwasDeoksyrybonukleinowy: nie taki odbjur, nie ten idiotyzm na który panuje teraz moda
Odpisz
9 grudnia 2015, 21:08
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Ja dla beki napisałem w ankiecie jakie substancje ostatnio zażywałem i wpisałem dróżdżówka! Ale potem przekreśliłem by nie wnerwiać nauczyciela.
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:09
@pan_hejter: Pszyt a tak poza tym, gdzie nalot Sztuk?
Odpisz
11 grudnia 2015, 17:04
Co za mała hora dz*ffka ;-;. Dobrze że ją złapali.
Odpisz
9 grudnia 2015, 17:33
Doigrała się wreszcie! Kto to w ogóle słyszał, jeść frytki w metrze?
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:52
I dobrze, już więcej nikt nie będzie jadł na stacji metra.
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:34
Ja bym im wyje**ł karambitem kose w plecy
Odpisz
9 grudnia 2015, 16:48
@MajkelGejben: GabeN, zapomniałeś , że to nie CS.
Odpisz