Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2019, 11:52
JD
Odpisz
2 kwietnia 2019, 15:48
awatar z transformice, rujnuje grę
Odpisz
30 czerwca 2017, 19:45
Nad Polską? największy żart ever jacyś uchodźcy przyjdą to jak ci pseudo kibice im wpier88lą to będą w podskokach uciekać z Polski XD
Odpisz
30 czerwca 2017, 19:44
WTF
Odpisz
4 kwietnia 2016, 19:50
Julix też mnie to boli :/
Odpisz
1 kwietnia 2016, 16:12
Disowskyy odpowiedzią na zamachy terrorystów :V
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:34
Dziecko transformice'a ;-;
Odpisz
10 grudnia 2015, 17:36
Nowy rodzaj dzieci...
Odpisz
10 grudnia 2015, 19:47
ale od transformice to ty się odpieprz
Odpisz
10 grudnia 2015, 19:49
W mojej klasie podzieliliśmy ludzi na rasy. Lays'y się zaliczają do dzieci tfm XD
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2015, 20:31
@PanSowa12: To powiedz by przestali minusować Kanapkacza na cafe. Uda Ci się, to się odpieprzę.
(heheh mission impossible. Kanapkacz to troll).
Odpisz
14 grudnia 2015, 13:51
@PanSowa12: jaki masz pan login?
ja tez gram
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:01
@AZKABANA: Jesteś potomkiem alkatrasa?
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:37
@AZKABANA: ragnatin
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:44
@PanSowa12: Fajnie
ja Lilipllumisk
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:17
taka młoda a juz praktykuje apartheid...
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:24
@Hellraiser: Nie wiesz nawet ile mam lat.
Odpisz
14 grudnia 2015, 21:01
jestem pewien że mniej jak 15
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:15
@Hellraiser: Fajnie, że oceniasz ludzi zanim jeszcze ich poznasz.
Odpisz
15 grudnia 2015, 16:18
czemu masz biało czerwony filtr na avatarze>
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:00
Masz coś do TFM? ;-;
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:26
@Kivera: Tak.
Odpisz
15 grudnia 2015, 23:29
Dokładniej?
Odpisz
16 grudnia 2015, 17:53
@Hellraiser: Domyśl się.
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:06
@Czyzyk5: Tak
Odpisz
21 marca 2016, 21:33
świetnie mam już : fnafa , minecrafta , cs go , i teraz transformice
Odpisz
3 stycznia 2016, 21:26
Dajcie mi pistolet, bo nie wytrzymam.
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:06
Disu! Ratuj biednego człowieka!
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:22
@WidzeCie: Krampus <3
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:23
@WidzeCie: "Gram judaszem, walczę z Krampusem i co ?! Head of Krampus"
Odpisz
14 grudnia 2015, 20:37
@pawel4134: to fajnie :D
Odpisz
17 grudnia 2015, 21:12
@WidzeCie: Ale ostatnio zmiana! ^^ Teraz mam duże szczęście do itemów.
Odpisz
15 grudnia 2015, 04:32
Disowskyy?
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:55
Jedna z wielu idiotów z którymi muszę się zmagać na TFM...
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:40
@Kenossa: Idiotą jest każdy, kto w to gra...
Odpisz
14 grudnia 2015, 21:17
Ponieważ?
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:53
idiota nie
za dobrze pisze
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:38
świecie do czego zmierzasz?!
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:33
czasami mi się wydaje że syryjczycy tak myślą...
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:39
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:20
@Fistaszek_PL: Tu było by zdjęcie z napalonym pedałem gdybym nie był na apce
Odpisz