Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FrankoToKoks111

23 kwietnia 2021, 22:23

Pozdrawiam z piątku wieczorem

Avatar TheNasster

26 grudnia 2015, 01:27

Ale o co chodzi?

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2018, 20:48

@TheNasster: o to za#ebiste uczucie gdy po całym tygodniu szkoły w końcu jest weekend

Avatar
ZiemiaJestPlaska

30 maja 2020, 08:27

najlepsze uczucie

Avatar hehineji

21 grudnia 2018, 22:50

yeeeeeeeeah boi

Avatar FullPain

26 grudnia 2015, 01:12

To uczucie, gdy zaczynasz o 23:59, a kończysz o 00:06

Avatar PolicjantZnakomity

26 grudnia 2015, 00:03

That's right that's right !
(Jeśli ktoś nie zna nawet do tego poziomu angola nie hejtować psttt)

Avatar PizzaPrime

Edytowano - 26 grudnia 2015, 01:21

@PolicjantZnakomity: (Dla biednych bez słownika) That's right that's right ! - To prawda to prawda !
(Jak umiem angielski to dobrze przetłumaczyłem)

Avatar PolicjantZnakomity

26 grudnia 2015, 22:37

@PizzaPrime: pizza zawsze umie angielski.

Avatar Szeptol02

25 grudnia 2015, 22:30

O taaak...

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2015, 22:12

ten uczuć kiedy się cieszysz bo idziesz do kina na nowe gwiezdne wojny w 4dx

Avatar mrkhrova

25 grudnia 2015, 22:49

To podchodzi pod chwalenie się statami.

Avatar wiking101

25 grudnia 2015, 22:56

4d!? To musi być za**biste przeżycie :/

Avatar GodBlessAmerica

25 grudnia 2015, 22:56

To uczucie kiedy masz przed oczami debila Internetu

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2015, 22:57

@GodBlessAmerica: no dokładnie mam to uczucie kiedy czytam komentarze pod tym jak wywołuje shitstorm ;)

Avatar GodBlessAmerica

26 grudnia 2015, 02:55

Po prostu głupota Cię przerasta i po fakcie próbujesz ratować się argumentem "Wywołuję prowokację"

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 07:05

@GodBlessAmerica: nie, głupota mnie nie przerasta

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2015, 22:04

Ten uczuć, gdy widzisz ten obrazek, a są wolne.

Avatar Voxus

25 grudnia 2015, 21:43

Kiedy indziej by to pasowało ....kiedy indziej

Avatar KacperUE

25 grudnia 2015, 21:24

Dobra noc.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Młodzi gniewni

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niezniszczalne

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka