Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Szybki jak błyskawica
Deal życia
Były nóżki, nie ma nóżek
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2015, 10:49
Ta maska jest jak się wejdzie do wc po teściowej
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:45
@pandasz: Huehuehue.
Odpisz
23 grudnia 2015, 11:28
Prawdziwy Stalker jest zawsze przygotowany
Odpisz
12 grudnia 2015, 20:48
mam tak zawsze jak wracam ze szkoły .-.
Odpisz
12 grudnia 2015, 20:49
@mooped: Ja nigdy nie poszedłem do szkolnej toalety. Nigdy.
Odpisz
12 grudnia 2015, 20:50
Ja poszedłem raz. Już nigdy tam nie pójdę
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:03
Ja chodzę tylko na siku ._.
Odpisz
13 grudnia 2015, 00:55
@jakimodo: Ja też...
Jak chodziłem do drugiej klasy....
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2015, 10:04
@ToJeAmelinium: Ja w podstawówce w kiblu byłem chyba 5 razy, a w gimbazjum 1 raz i wszędzie leżały prezerwatywy...
Odpisz
23 grudnia 2015, 10:18
@Archeologwinternetach: Geje!
Odpisz
23 grudnia 2015, 10:43
@Archeologwinternetach: Coś w stylu śmieszki gimbazjalistów "porozrzucam gumki rodziców będzie śmiesznie".
Odpisz
23 grudnia 2015, 10:27
Święta prawda.
Odpisz
23 grudnia 2015, 10:25
wszędzie źle ale w szkolnym kiblu najgorzej
Odpisz
23 grudnia 2015, 10:24
w domu w kiblu?
Odpisz