Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Dobrze czasem się oderwać
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2022, 15:30
Ale jeżeli np powiemy kłamiesz tak to niekoniecznie z automatu jesmy gejem możemy być czymś innym
Odpisz
13 stycznia 2020, 23:25
Jak jesteś dziewczyną i jesteś gejem to tak jakby podobają Ci się faceci więc, pozostaje z hetero, tak samo jak chłopak jest lesbijką, podobają mu się dziewczyny
Odpisz
19 czerwca 2021, 16:23
@Ghost_warrior: Em, nie?
Odpisz
25 czerwca 2021, 21:09
@Ghost_warrior: kobiety gejem nie nazwiesz. Bo gej to z definicji facet który chce być w związku z facetem
Odpisz
7 listopada 2020, 08:26
Ja który po prostu powiedział prawdę: ;-;
Odpisz
22 marca 2020, 19:19
Co w tym złego
Odpisz
29 kwietnia 2017, 13:29
Tak
Nie
(Jestem dziewczyną)
Odpisz
12 sierpnia 2019, 19:59
@roxy697: to tak nie działa
Odpisz
19 grudnia 2015, 23:55
Bi też się liczy?
Odpisz
12 sierpnia 2019, 19:58
nie
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:27
Ja nie mogę być gejem bo jestem dziewczyną więc rozwiązywanie tego nie miałoby sensu *dab*
Odpisz
3 marca 2018, 18:52
Nie.
Nigdy.
Szach mat sku*wielu! Nie było zakazu wykorzystania innych słów!
Odpisz
1 sierpnia 2017, 17:50
Wybieram...żadne z nich! Szach-mat,randomowy obrazku,z internetu :P
Odpisz
9 lutego 2017, 18:42
Tak
Nie
Odpisz
29 stycznia 2017, 16:35
Nie rozumiem co ludzie widzą takiego złego w byciu gejem??
Odpisz
8 lutego 2017, 21:28
@Lusia112: Naturę
Odpisz
8 grudnia 2016, 19:56
idioci, tylko raz można użyć nie i raz można użyć tak.
Odpisz
28 października 2016, 18:19
Nie
Nie.
Odpisz
12 sierpnia 2019, 19:59
@KacperUE: serio?
Odpisz
29 sierpnia 2016, 20:33
Nie
Nie.
Odpisz
23 kwietnia 2016, 13:56
Jestem dziewczyną
Odpisz