Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CzasemWychodzeZPiwnicy

15 czerwca 2019, 20:10

/summon mózg

Avatar
lolman533

14 grudnia 2015, 14:28

To tylko mody prze pana!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar wojtekrozrabiaka

14 lutego 2016, 14:43

Napisałem to, żeby przypomnieć ci ten obrazek. Nie ma za co.

Avatar
lolman533

16 lutego 2016, 12:51

Avatar Hoggehr

14 grudnia 2015, 14:36

HESOYAM

Avatar kuba5611

14 grudnia 2015, 17:03

@Hoggehr: AEZAKMI

Avatar Ortografia

14 grudnia 2015, 17:33

@kuba5611: BAGUVIX

Avatar Jejakpl89

14 grudnia 2015, 21:15

@Ortografia: FULLCLIP

Avatar lejtekole

14 grudnia 2015, 20:49

nauczyciel;
ile to 5*5?
uczeń:
25
nauczyciel:
mikro +16

Avatar WatchHood

14 grudnia 2015, 19:54

Bo dostaniesz BANA!

Avatar Katter

14 grudnia 2015, 16:02

Ej,ej,ej tu nie powinno być nolife'a , gdyż cheat po angielsku może znaczyć ściąganie(od kolegi nie z internetu ,żeby jakiś bencwał nie pomyślał inaczej)

Avatar matiExtreme

14 grudnia 2015, 15:48

Mogę pójść do toalety ?
tylko uczniowie z premium mogą iść do toalety podczas zajęć !

Avatar ariana1234567890

14 grudnia 2015, 15:33

naprawde przystojny nauczycielka :D

Avatar iger3

14 grudnia 2015, 15:24

Ostatnia ławka, cicho bo was rozsadzę :D

Avatar
German_Shepherd

14 grudnia 2015, 15:11

Bo zadzwonię do waszego admina

Avatar nata127

14 grudnia 2015, 14:59

bo zaraz BAN poleci !

Avatar superchwytliwanazwa

13 grudnia 2015, 00:19

ej druga ławka...
...wyłączyć czat

Avatar master885

14 grudnia 2015, 14:48

@superchwytliwanazwa: Bo dostaniecie reporta do naszego HeadAdmina!

Avatar Archeologwinternetach

14 grudnia 2015, 14:33

EJ, OSTATNIA ŁAWKA! NIE SPAMOWAĆ MI TAK!

Avatar sebapolak

13 grudnia 2015, 16:46

Ej druga ławka .... A nic nie wymyśle

Avatar TheMiecina

12 grudnia 2015, 22:40

AEZAKMI
I przestał się czepiać.

Avatar ToJeAmelinium

13 grudnia 2015, 00:45

@TheMiecina: UZUMYMW
Przestał żyć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Płać pan

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka