Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 czerwca 2019, 20:10
/summon mózg
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:28
To tylko mody prze pana!
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2015, 14:30
-10 levela, za przeszkadzanie na lekcji!
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:43
@LeyPL: Da się odejmować lvl?
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2015, 14:44
@Archeologwinternetach: Chodziło mi o punkty ujemne... A gdzie byłby sens gdybym napisał " -10 punktów, za przeszkadzanie na lekcji!" To sensu nie ma co do obrazka...
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:53
@LeyPL: To chyba lepiej -10 do hp
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:53
@MrWonny: Nie.
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:55
@LeyPL: -10 do reputacji.
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:57
@KingsMax: Albo i to dobre ;)
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:25
@LeyPL: -10 do słodkości? *.*
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:54
@KingsMax: -10 many
Odpisz
15 grudnia 2015, 18:27
@MrWonny: -10 do zachowania
Odpisz
14 lutego 2016, 14:43
Napisałem to, żeby przypomnieć ci ten obrazek. Nie ma za co.
Odpisz
16 lutego 2016, 12:51
@wojtekrozrabiaka: K.
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:36
HESOYAM
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:03
@Hoggehr: AEZAKMI
Odpisz
14 grudnia 2015, 17:33
@kuba5611: BAGUVIX
Odpisz
14 grudnia 2015, 21:15
@Ortografia: FULLCLIP
Odpisz
14 grudnia 2015, 20:49
nauczyciel;
ile to 5*5?
uczeń:
25
nauczyciel:
mikro +16
Odpisz
14 grudnia 2015, 19:54
Bo dostaniesz BANA!
Odpisz
14 grudnia 2015, 16:02
Ej,ej,ej tu nie powinno być nolife'a , gdyż cheat po angielsku może znaczyć ściąganie(od kolegi nie z internetu ,żeby jakiś bencwał nie pomyślał inaczej)
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:48
Mogę pójść do toalety ?
tylko uczniowie z premium mogą iść do toalety podczas zajęć !
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:33
naprawde przystojny nauczycielka :D
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:24
Ostatnia ławka, cicho bo was rozsadzę :D
Odpisz
14 grudnia 2015, 15:11
Bo zadzwonię do waszego admina
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:59
bo zaraz BAN poleci !
Odpisz
13 grudnia 2015, 00:19
ej druga ławka...
...wyłączyć czat
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:48
@superchwytliwanazwa: Bo dostaniecie reporta do naszego HeadAdmina!
Odpisz
14 grudnia 2015, 14:33
EJ, OSTATNIA ŁAWKA! NIE SPAMOWAĆ MI TAK!
Odpisz
13 grudnia 2015, 16:46
Ej druga ławka .... A nic nie wymyśle
Odpisz
12 grudnia 2015, 22:40
AEZAKMI
I przestał się czepiać.
Odpisz
13 grudnia 2015, 00:45
@TheMiecina: UZUMYMW
Przestał żyć
Odpisz