Żeby żyć, potrzebujemy problemów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 grudnia 2015, 11:02
Sensem życia byłoby wtedy pomaganie innym w osiąganiu ich celów, udzielanie sie charytatywnie, zapobieganie wojnom, wynajdywanie lekarstw na nieuleczalne choroby, czy stworzenie New World Order jak kogoś kręcą Illuminati.
Odpisz
17 grudnia 2015, 18:48
Novus Ordo Seclorum
Odpisz
17 grudnia 2015, 18:59
@SetAbominae: Słabo by brzmiał skrotowiec od tego :D
Odpisz
17 grudnia 2015, 19:02
Ale to orginał po łacinie, z pieczęci USA (i masonerii jednocześnie)
Odpisz
17 grudnia 2015, 19:31
@SetAbominae: Nie no, wiem. Zażartowałem tylko. Czasami też trzeba, żeby człowiek nie popadł w zbytnią arogancję ;)
Odpisz
17 grudnia 2015, 20:09
Wiem, ale i tak chciałem sprostować
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:25
Wtedy byś nie miał z tym problemu zrobić to w jeden dzień.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:27
@Archeologwinternetach: No i super. Stworzyłbyś swój wspaniały świat i pławił się w swoim majestacie. :)
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:28
Ale bez problemów, nawet najdrobniejszych? Oszalałbym, jak większość.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:31
@Archeologwinternetach: Multimiliarderzy (tu można się spierać) jakoś szaleni nie są i korzystają z życia, a mają to czego tylko sobie zapragną.
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:34
Większość multimiliarderów popada w paranoję próbując uchronić swój majątek przed kradzieżą. Z braku problemów zaczynają je tworzyć. Mają masę drobnych problemów. Zawsze można być odrzuconym w miłości. Mogą się nie zgadzać z działaniem państwa i gówno zrobią. Oraz wiele innych.
Odpisz
21 września 2016, 08:14
Wniosek: Są zazwyczaj szaleni i maj masę problemów.
Odpisz
21 września 2016, 22:38
@Archeologwinternetach: Tobie się nie nudzi za bardzo przypadkiem?
Odpisz
22 września 2016, 05:46
@SetAbominae: Jestem zawalony robotą.
Odpisz
12 kwietnia 2016, 21:35
kotki
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:11
Wspaniały?
Odpisz
17 grudnia 2015, 17:39
Myśleć nad tym co chcemy.
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2015, 16:56
cieszenie sie tym wszystkim :D
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2015, 15:30
a ból to tylko pocałunek kosmosu, da się z nim żyć
Odpisz
17 grudnia 2015, 11:07
A jaki jest aktualny?
Odpisz
17 grudnia 2015, 14:08
@CEzikMaj: Każdy ma swój.
Odpisz
17 grudnia 2015, 11:01
Mądzrze powiedziane ^-^
Odpisz