Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Archiwator

24 kwietnia 2022, 00:55

CBŚP i KAS chętnie zainteresuje się tym zdjęciem ;)

Avatar konbed

Edytowano - 17 grudnia 2015, 14:41

być tak bogatym, żeby hajs walał się po domu
robić sobie kanapki z szynką i kechupem xd
EDIT: do tego bez masła

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar BaDinGa_Boy

8 lutego 2017, 18:43

A ja myślałem że to cebula ;-;

Avatar
Legutko

3 kwietnia 2019, 21:53

@konbed: xd

Avatar UkradliMiNick

17 grudnia 2015, 14:28

Avatar Archeologwinternetach

23 grudnia 2015, 10:01

@UkradliMiNick: Kiśniesz? Spoko, mam słoik.

Avatar
Legutko

3 kwietnia 2019, 21:53

@Archeologwinternetach: [♡] znicz dla Ciebie. Odpisz z multikonta kiedyś

Avatar kuba5028

5 lipca 2017, 14:51

A teraz schowaj oszczędności babci pod stół

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2016, 21:05

Też chce taką kolacje!

Avatar damian2500

23 grudnia 2015, 22:09

Ten facet spamuje na tej grupie od jakichś dwóch tygodni. Te zdjęcie to tylko wierzchołek góry lodowej tego, co on tam wstawia.

Avatar noszkurnawszystkozajete

23 grudnia 2015, 14:15

BYDGOSZCZ I WSZYSTKO JASNE ;-;

Avatar huberto87

23 grudnia 2015, 09:10

Hehe, bieda Bydgoszcz, czekam na odpowiedź z Torunia :P

Avatar noszkurnawszystkozajete

23 grudnia 2015, 14:13

@huberto87: *odpowiedź z Torunia*

Avatar zGorkiNaPazurki

23 grudnia 2015, 13:49

Chciałabym mieć tyle kanapek.

Avatar psingwin

23 grudnia 2015, 10:43

Avatar ProxPL

23 grudnia 2015, 10:42

No musze przyznać że bułki to mogłeś posprzątać a ten hajs zjeść a nie zdjęcia robić bo się zepsuje

Avatar Dexterek

23 grudnia 2015, 10:14

Teraz tylko dać pocisk pod jego obrazkiem:
- Więcej hajsu od matki nie wyciuliłeś ?
- Hajsy na stole a na masło na kanapki cię nie stać ?
- No cóż, pieniędzy to ja nigdy nie jem na kolacje...

Avatar GRRacz

23 grudnia 2015, 08:12

Więcej pieniędzy mam pod koniec miesiąca xD

Avatar masterpolska

23 grudnia 2015, 09:23

@GRRacz: Ja stawiam, że to właśnie kasa z końca miesiąca.

Avatar Hungary

23 grudnia 2015, 08:34

,,Polska w ruinie"

Avatar feniks100

Edytowano - 23 grudnia 2015, 07:46

Jaka bieda. Naprawdę, brak ani jednego banknotu 200 złotowego?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Równi i równiejsi

Nieuczciwa ocena

Ostry ten sędzia

Fergus

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka