Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wikta5

23 grudnia 2015, 10:37

Avatar Ewusia11

8 stycznia 2016, 23:34

@Wikta5: też, Masz brata mądrzejszego od rodziców ;-;?

Avatar Wikta5

9 stycznia 2016, 16:03

@Ewusia11: Nie, ale mam takich co już się dawno nauczyli korzystać z tabletu i telefonu. Jeden ma 8, a drugi 6 lat ;-;
Kill me, please :')

Avatar Ewusia11

9 stycznia 2016, 16:44

@Wikta5: On nie umie mówić... -,-

Avatar Wikta5

9 stycznia 2016, 21:23

@Ewusia11: Nie rozumiem...

Avatar Ewusia11

9 stycznia 2016, 21:50

@Wikta5: Mój brat ma póltora roku i umie obsługiwać, 6 lat to nic.

Avatar Wikta5

10 stycznia 2016, 09:47

@Ewusia11: Ale zgadnij w jakim wieku był i się nauczył :'D

Avatar Szybki111PL

Edytowano - 19 grudnia 2015, 00:05

1,6 brat ? co to za wersja ?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 grudnia 2015, 00:09

@Szybki111PL: Counter Brat 1.6

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2015, 00:09

@Szybki111PL: To chyba dziecko cs

Avatar Szymon123PL

19 grudnia 2015, 00:10

@Szybki111PL: Nie zaktualizowana.

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2015, 00:13

@Szymon123PL: I jeszcze sam się obsługuje.

Avatar polandball1

19 grudnia 2015, 00:14

@Szymon123PL: Baza wirusów systemu Gimbus została zaktualizowana.

Avatar sylwon1234

19 grudnia 2015, 08:56

@polandball1: Wgraj mu BratDroid 2.0 albo Gimbows Vistę.

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2015, 09:47

@Szybki111PL: Teraz ten komentarz jest bez sensu.

Avatar Fina258

23 grudnia 2015, 15:44

@sylwon1234: Gimbos 7 jest lepszy.

Avatar sylwon1234

24 grudnia 2015, 09:14

@Fina258: Albo Gimbux.

Avatar Mycha2001

19 grudnia 2015, 10:01

Rodzicielstwo robisz to cholernie źle.

Avatar Ewusia11

19 grudnia 2015, 10:29

@Mycha2001: Chodzi o to,że to nie rodziców wina przecież on widzi wszystko co my robimy a potem robi to sam, zauważyłam to niedawno ;-;

Avatar ProxPL

23 grudnia 2015, 07:58

@Mycha2001: Przestańcie pisać że takie dzieci są złe to w takim razie pomyślcie że robicie to samo przez całe swoje zasrane życie jakoś mój brat ma 3 lata i używa lepiej tableta niż ja a i tak jest mądry.

Avatar Ewusia11

23 grudnia 2015, 11:06

@ProxPL: Dziekuje

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2015, 09:47

Daj dziecku tablet mówili...

Avatar ToJeAmelinium

Edytowano - 23 grudnia 2015, 08:57

"z tym się je**łam, z tym się je**łam, a temu ciągnełam!

moja pierwsza myśl

Avatar ewelina111

19 grudnia 2015, 00:35

to w sumie smutne...

Avatar Ewusia11

22 grudnia 2015, 11:08

@ewelina111: Kiedy ja miałam półtora roku umiałam obsługiwać telewizor. On umie sobie zmienić bajeczke na yt.

Avatar RussiaBall

19 grudnia 2015, 10:58

czeba zaktualizować brata do wersji 3,5

Avatar TheHarrier

19 grudnia 2015, 00:40

to będziesz miał zepsutego brata.

Avatar Ewusia11

19 grudnia 2015, 10:32

@TheHarrier: ale jakiego mądrego ^.^

Avatar KwasDeoksyrybonukleinowy

19 grudnia 2015, 00:33

*posługiwać się

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Nie znoszę kleszczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Drewniany kominek

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka