Kiedy Twój brat, który ledwie chodzi, obsługuje smartphone'a
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Drewniany kominek
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2015, 10:37
Odpisz
8 stycznia 2016, 23:34
@Wikta5: też, Masz brata mądrzejszego od rodziców ;-;?
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:03
@Ewusia11: Nie, ale mam takich co już się dawno nauczyli korzystać z tabletu i telefonu. Jeden ma 8, a drugi 6 lat ;-;
Kill me, please :')
Odpisz
9 stycznia 2016, 16:44
@Wikta5: On nie umie mówić... -,-
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:23
@Ewusia11: Nie rozumiem...
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:50
@Wikta5: Mój brat ma póltora roku i umie obsługiwać, 6 lat to nic.
Odpisz
10 stycznia 2016, 09:47
@Ewusia11: Ale zgadnij w jakim wieku był i się nauczył :'D
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2015, 00:05
1,6 brat ? co to za wersja ?
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2015, 00:09
@Szybki111PL: Counter Brat 1.6
Odpisz
19 grudnia 2015, 00:09
@Szybki111PL: To chyba dziecko cs
Odpisz
19 grudnia 2015, 00:10
@Szybki111PL: Nie zaktualizowana.
Odpisz
19 grudnia 2015, 00:13
@Szymon123PL: I jeszcze sam się obsługuje.
Odpisz
19 grudnia 2015, 00:14
@Szymon123PL: Baza wirusów systemu Gimbus została zaktualizowana.
Odpisz
19 grudnia 2015, 08:56
@polandball1: Wgraj mu BratDroid 2.0 albo Gimbows Vistę.
Odpisz
23 grudnia 2015, 09:47
@Szybki111PL: Teraz ten komentarz jest bez sensu.
Odpisz
23 grudnia 2015, 15:44
@sylwon1234: Gimbos 7 jest lepszy.
Odpisz
24 grudnia 2015, 09:14
@Fina258: Albo Gimbux.
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:01
Rodzicielstwo robisz to cholernie źle.
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:29
@Mycha2001: Chodzi o to,że to nie rodziców wina przecież on widzi wszystko co my robimy a potem robi to sam, zauważyłam to niedawno ;-;
Odpisz
23 grudnia 2015, 07:58
@Mycha2001: Przestańcie pisać że takie dzieci są złe to w takim razie pomyślcie że robicie to samo przez całe swoje zasrane życie jakoś mój brat ma 3 lata i używa lepiej tableta niż ja a i tak jest mądry.
Odpisz
23 grudnia 2015, 11:06
@ProxPL: Dziekuje
Odpisz
23 grudnia 2015, 09:47
Daj dziecku tablet mówili...
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2015, 08:57
"z tym się je**łam, z tym się je**łam, a temu ciągnełam!
moja pierwsza myśl
Odpisz
19 grudnia 2015, 00:35
to w sumie smutne...
Odpisz
22 grudnia 2015, 11:08
@ewelina111: Kiedy ja miałam półtora roku umiałam obsługiwać telewizor. On umie sobie zmienić bajeczke na yt.
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:58
czeba zaktualizować brata do wersji 3,5
Odpisz
19 grudnia 2015, 00:40
to będziesz miał zepsutego brata.
Odpisz
19 grudnia 2015, 10:32
@TheHarrier: ale jakiego mądrego ^.^
Odpisz
19 grudnia 2015, 00:33
*posługiwać się
Odpisz