Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

24 stycznia 2016, 17:49

handel ludźmi jest popularne

Avatar ozi12

24 stycznia 2016, 17:49

@ALKATRAZ: *popularny

Avatar kasjan132pl

11 lipca 2017, 11:05

@ALKATRAZ: odpowiadanie na komentarze też jest popularne

Avatar Dexterek

Edytowano - 24 stycznia 2016, 23:46

Sprzedam siostrę, paskudna z niej baba

ED. Cena wywoławcza 50 zł

Avatar Ameron

1 lipca 2016, 13:55

@Dexterek: Ile lat?

Avatar Dexterek

1 lipca 2016, 16:50

@Ameron: 15

Avatar Ameron

1 lipca 2016, 19:10

@Dexterek: A sprzedajesz do jakich celów?

Avatar Dexterek

2 lipca 2016, 02:42

@Ameron: No do gotowania oczywiście, bo i tak nie zamoczysz

Avatar Ameron

2 lipca 2016, 14:09

@Dexterek: Why?

Avatar PanBog_69

11 marca 2017, 20:26

@Ameron: .

Avatar Ameron

11 marca 2017, 20:29

@Dexterek: Hmmm po namyśle jestem zapłacić 49.99 zł. Oferta dalej aktualna?

Avatar Dexterek

11 marca 2017, 20:53

@Ameron: Sprzedałem ciapatym za kozę, jest więcej warta :D

Avatar Ameron

12 marca 2017, 15:04

@Dexterek: Kurde, walone Turasy... no trudno idę szukać dalej.

Avatar coloman

24 stycznia 2016, 22:56

taka ciekawostka, w Rzymie od pewnego momentu niewolnicy czasem dostawali pieniądze żeby kupić sobie dziecko, wychowali je przez rok, a potem sprzedawali (ale nie pamiętam, który władca kazał lepiej traktować niewolników i dawać im kasę)

Avatar Zenek_

24 stycznia 2016, 17:57

Profit?

Avatar tolkowski

24 stycznia 2016, 17:11

A co jeśli niemowlę kosztuje 1000 zł lub więcej? Nie opłaci się :/

Avatar ozi12

24 stycznia 2016, 17:24

@tolkowski: czyli kupujesz go za 500 bo 50% taniej czyli straciłeś 500, następnie dostajesz 500, czyli wyszedłeś na prostą, na koniec sprzedajesz dziecko po normalnej cenie czyli 1000, więc zarobisz 1000. i nieważne jaka to będzie kwota zawsze zyskasz 50% + 500zł

Avatar saper123

24 stycznia 2016, 17:05

Biedne piżamy. Nikt na nie nie zwraca uwagi.

Avatar Sebzer

17 grudnia 2015, 21:38

Je**ć szkołę. Już wiem jak sie wzbogace

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Niezniszczalne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Co za przypadek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka