Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Z klasą się trzeba urodzić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2016, 20:46
Podobno Ci smutno, bo zainteresowanie komiksem maleje i jest coraz mniej próśb, więc... Zróóóóóób zeeeeee mnąąąąąąąl! Plz.
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:08
@Myszkapl: Ze mną będzie lepszy!!!1111!11
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:10
Nie, bo ze mną!
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:54
Ale s tobą jusz było,ty rzułta bambaryło.
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:16
@Jasonicos: x)
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:27
Skrzydlosz, skrzydlosz, żeście mi swe dziecię, bo grzechy niewiernych muszą być zmazane krwią i strachem.
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:42
@Myszkapl: A co jeśli ze mną? ;p
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:44
@Myszkapl: Zawsze mawiam - warzywa najlepsze.
Odpisz
25 stycznia 2016, 08:35
@Myszkapl: ą
Odpisz
25 stycznia 2016, 00:50
Tak dawno nie widziałam reportera na jeji.
Odpisz
24 stycznia 2016, 18:23
Odpisz
24 stycznia 2016, 22:42
@dandanek05:
Odpisz
24 stycznia 2016, 21:27
#pray4mycha
ps:komiksem ze mną nie pogardzę ;d
Odpisz
24 stycznia 2016, 20:26
Cześć.
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:47
Zrób o Sputniku (Nie o tej satelicie czerwonych)
Odpisz
19 stycznia 2016, 14:16
spokojnie wyslemy odzial i uratujemy myche
Odpisz
19 stycznia 2016, 14:21
To nie będzie łatwa robota.
Odpisz
20 stycznia 2016, 13:23
@Mycha2001: panie ja rozdupczalem roboty z tf2 zmielilem na mielone kositów z duken nuken 3d wybuchywalem potwory z dooma co moze póść nie tak
Odpisz
24 stycznia 2016, 19:01
Ortografia.
Odpisz
24 stycznia 2016, 18:47
Przez te burkostroje się pogubiłem :v
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:53
są tajemnicze
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:37
Zrób ze mną Komigz ;-;
P.S Mam Mieć nadruk na koszulce jak na avatarze XD
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:31
panie chcę być sławna RÓB REPORTARZ ZE MNĄ! ;-;
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:30
wyrazam zgode na komiks ze mna (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 stycznia 2016, 17:22
Dobra, masz siesienć złotyh i zróp komigz o mnie kufa. *siesienć złotyh podane na tacy*
Odpisz
19 stycznia 2016, 20:18
Ciekawe czy będzie ze mną ;d.
Odpisz
19 stycznia 2016, 15:32
ZNicz dla Mychi2001. [*]
Odpisz
19 stycznia 2016, 15:59
@KingsMax: [*]
Odpisz
19 stycznia 2016, 16:38
@KingsMax: [*] Zaraz to przecież ja...... no to dam kilka zniczy [*][*][*]
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2016, 17:05
@KingsMax: Komentarz niżej ↓
(mój)
Odpisz