Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar szorcyk

Edytowano - 6 marca 2025, 15:22

Da ktoś bez napisów?

Avatar majonez_winiary

27 listopada 2024, 17:18

Odkopp i RELL

Avatar Ninani

5 marca 2016, 11:13

TAK do setnej potęgi!

Avatar Historyjka

18 grudnia 2015, 19:02

Nie masz w takim razie przypadkiem na imię Sebastian?

Avatar Szeri27

18 grudnia 2015, 19:06

@Historyjka: Kuroshitsuji wyczuwam... :D

Avatar Historyjka

18 grudnia 2015, 19:10

@Szeri27: Słusznie wyczuwasz...

Avatar Szeri27

18 grudnia 2015, 19:18

Avatar Historyjka

18 grudnia 2015, 19:27

Avatar Szeri27

18 grudnia 2015, 20:14

@Historyjka: Zaśmiećmy tym całe Jeja ^^

Avatar Historyjka

18 grudnia 2015, 20:17

@Szeri27: Zgoda. Bardzo chętnie ^^

Avatar Szeri27

18 grudnia 2015, 20:22

@Historyjka: Uwielbiam tą scenę =^.^=

Avatar Historyjka

18 grudnia 2015, 20:28

@Szeri27: Ja też. Na jej podstawie jest mnóstwo Fanartów. Na przykład ten.:

Avatar Szeri27

18 grudnia 2015, 20:33

@Historyjka: Czas na Pluto! ♥

Avatar ZakochanYwPudlu

18 grudnia 2015, 20:40

@Szeri27: Mam już 3 tomy mangi <3

Avatar Szeri27

18 grudnia 2015, 20:47

@ZakochanYwPudlu: Więc dołącz się do zaśmiecania Jeja obrazkami z Sebastianem!

Avatar Szeri27

18 grudnia 2015, 20:49

@ZakochanYwPudlu: Albo nie... To już trochę męczące :/

Avatar Historyjka

19 grudnia 2015, 12:13

@Szeri27: Męczące? Jakoś nie czuję się zmęczona...

Avatar Szeri27

19 grudnia 2015, 19:41

@Historyjka: Może użyłam złego słowa. Nie męczące, a nudne...

Avatar Szeri27

19 grudnia 2015, 19:42

@Historyjka: Zamiast tego możemy porozmawiać ^^ Na przykład: którą część Kuroshitsuji lubisz najbardziej?

Avatar Historyjka

19 grudnia 2015, 20:02

@Szeri27: Sama nie wiem. Lubię wszystkie. Ale chyba najbardziej do gustu przypadają mi Odcinki Specjalne (Wszystkie OVA; Book of Circus; Book of Murder). Pozostałe części jednak też bardzo lubię. Ogółem lubię anime. Mangę dopiero będę czytać.

Avatar DiKarpio

19 grudnia 2015, 09:22

Nie ma to jak wrócić zmęczony i mieć całe obesrane schody.

Avatar NitroNinja

18 grudnia 2015, 23:53

ale w rzeczywistości śpią w kartonie po ps 4 po tym jak ci się zesrały pod sofą

Avatar NitroNinja

18 grudnia 2015, 23:52

ale w rzeczywistości śpią w kartonie po kredkach po tym jak ci się zesrały pod sofą

Avatar JioFreed

18 grudnia 2015, 22:56

I powiedzieć " Przecież ja nawet nie mam kota "

Avatar Windows_10

18 grudnia 2015, 19:51

Ja tez

Avatar kakcioo

18 grudnia 2015, 19:48

A myślisz, że ja nie?

Avatar Yashire

18 grudnia 2015, 19:48

I tak wszystkie się na ciebie rzucają *o*

Avatar buttie_cullen

18 grudnia 2015, 19:30

Takie coś może się podobać tylko wtedy, gdy już wychodząc z domu byłeś właścicielem tych kotów...

Avatar LiliPlQ

18 grudnia 2015, 19:09

Widze to na codzień. O 8:00 w mojej szkole jak ktos uslyszy ze dzis nie ma zadania domowego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To się nie może nie udać

Pilne

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka