Chciałbym kiedyś wrócić do domu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Pilne
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 marca 2025, 15:22
Da ktoś bez napisów?
Odpisz
27 listopada 2024, 17:18
Odkopp i RELL
Odpisz
5 marca 2016, 11:13
TAK do setnej potęgi!
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:02
Nie masz w takim razie przypadkiem na imię Sebastian?
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:06
@Historyjka: Kuroshitsuji wyczuwam... :D
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:10
@Szeri27: Słusznie wyczuwasz...
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:18
@Historyjka:
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:27
@Szeri27:
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:14
@Historyjka: Zaśmiećmy tym całe Jeja ^^
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:17
@Szeri27: Zgoda. Bardzo chętnie ^^
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:22
@Historyjka: Uwielbiam tą scenę =^.^=
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:28
@Szeri27: Ja też. Na jej podstawie jest mnóstwo Fanartów. Na przykład ten.:
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:33
@Historyjka: Czas na Pluto! ♥
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:40
@Szeri27: Mam już 3 tomy mangi <3
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:47
@ZakochanYwPudlu: Więc dołącz się do zaśmiecania Jeja obrazkami z Sebastianem!
Odpisz
18 grudnia 2015, 20:49
@ZakochanYwPudlu: Albo nie... To już trochę męczące :/
Odpisz
19 grudnia 2015, 12:13
@Szeri27: Męczące? Jakoś nie czuję się zmęczona...
Odpisz
19 grudnia 2015, 19:41
@Historyjka: Może użyłam złego słowa. Nie męczące, a nudne...
Odpisz
19 grudnia 2015, 19:42
@Historyjka: Zamiast tego możemy porozmawiać ^^ Na przykład: którą część Kuroshitsuji lubisz najbardziej?
Odpisz
19 grudnia 2015, 20:02
@Szeri27: Sama nie wiem. Lubię wszystkie. Ale chyba najbardziej do gustu przypadają mi Odcinki Specjalne (Wszystkie OVA; Book of Circus; Book of Murder). Pozostałe części jednak też bardzo lubię. Ogółem lubię anime. Mangę dopiero będę czytać.
Odpisz
19 grudnia 2015, 09:22
Nie ma to jak wrócić zmęczony i mieć całe obesrane schody.
Odpisz
18 grudnia 2015, 23:53
ale w rzeczywistości śpią w kartonie po ps 4 po tym jak ci się zesrały pod sofą
Odpisz
18 grudnia 2015, 23:52
ale w rzeczywistości śpią w kartonie po kredkach po tym jak ci się zesrały pod sofą
Odpisz
18 grudnia 2015, 22:56
I powiedzieć " Przecież ja nawet nie mam kota "
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:51
Ja tez
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:48
A myślisz, że ja nie?
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:48
I tak wszystkie się na ciebie rzucają *o*
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:30
Takie coś może się podobać tylko wtedy, gdy już wychodząc z domu byłeś właścicielem tych kotów...
Odpisz
18 grudnia 2015, 19:09
Widze to na codzień. O 8:00 w mojej szkole jak ktos uslyszy ze dzis nie ma zadania domowego
Odpisz