Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lolipop10

29 grudnia 2015, 22:28

Ponoć można temu zapobiec.

Avatar Lordu

29 grudnia 2015, 23:14

@lolipop10: *niuch niuch*
wyczuwam reklamę

Avatar piotrekwariat

29 grudnia 2015, 23:27

@Lordu: Sprzedał się!

Avatar Asuslap

30 grudnia 2015, 00:59

@piotrekwariat: CEBULA! CHRZAN!

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 02:19

@Asuslap: DAJCIE CEBULE BO NIE WYTRZYMJE

Avatar polandball1

30 grudnia 2015, 02:39

*daje cebule*

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 02:55

@polandball1: dzięki *tuli cebulę*

Avatar
lolman533

30 grudnia 2015, 08:02

@lolipop10: Sprzedał się. (Jak świnia)

Avatar lolipop10

30 grudnia 2015, 11:10

Masz! *podaje*

Avatar messi16

30 grudnia 2015, 13:18

Avatar Ziemniak_Illuminati

30 grudnia 2015, 09:06

Hahahahahah...... Nigdy tak nie zrobię, jestem tchórzem....... NOPE!!!!!

Avatar SzarusiaSparkle

29 grudnia 2015, 22:25

xD

Avatar Jasonicos

30 grudnia 2015, 01:20

@SzarusiaSparkle: xD nie.

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 21:10

@Jasonicos: Niemożliwe! Dostałeś minusa jasonicos 😲

Avatar Jasonicos

30 grudnia 2015, 22:41

Dlaczego niemożliwe?
Pod każdym moim komentarzem jest przyjemniej jedna strzałka w dół.(teraz już dwie).
Prawdopodobnie mam własnego hejtera.

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 20:09

:_:

Avatar thepolishguy

29 grudnia 2015, 22:13

Serio? Kiedy?

Avatar Tenketsu

29 grudnia 2015, 21:53

Pewnie 90% gimbów nie wie co to sesja ;/

Avatar Jem_zupe

29 grudnia 2015, 22:09

@Tenketsu: Ja wiem...

Avatar Gandzio23

29 grudnia 2015, 21:19

Tru siora tak ma xD

Avatar brawo_ja

20 grudnia 2015, 18:20

kto ma linka do oryginału?

Avatar blackjk

29 grudnia 2015, 20:08

@brawo_ja: nie chcę ranić uczuć ale to photoshop

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 20:28

@blackjk: Raczej pociag stoi w miejscu, bo obrazek jest zlej jakosci i trudno by bylo go edytowac by wygladal nadal realistycznie.

Avatar blackjk

29 grudnia 2015, 20:40

możliwe, gdyby nie te jasne kontury dookoła tychże gości na rowerze. Zresztą mogło zostać specjalnie rozmyte

Avatar skadwydobywajasieswiatla0

Edytowano - 29 grudnia 2015, 20:37

Obrazek dotyczący całe 1% użytkowników tego serwisu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

To by wystarczyło

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Się powodzi

Przerwa na herbatkę

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka