Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Big_Chungus

4 listopada 2019, 15:03

Avatar Misieeek04

5 maja 2018, 04:10

ja płaczę gdy oglądam ,,kubuś i chefalumpy" bo przypominają mi się czasy kiedy byłem mały. oglądałem ten film mając 3-4 lata, a dziś będąc 11 lat starszym nic nie zrobiłem ze swoim życiem, to takie smutne.

Avatar GTASA2002

28 grudnia 2015, 01:30

So much true ;|

Avatar CichociemnyJ

27 grudnia 2015, 14:14

Ja na żadnym nie płakałem.:|

Avatar Moon_Knight

27 grudnia 2015, 22:30

@CichociemnyJ: Pjona :)

Avatar CichociemnyJ

27 grudnia 2015, 22:33

@Moon_Knight: Cześć bardzo lubię Moon knighta.

Avatar Moon_Knight

27 grudnia 2015, 22:39

@CichociemnyJ: Ja też, ale wolę Deadpoola, tylko że ktoś już ten nick zajął :/

Avatar Moon_Knight

27 grudnia 2015, 22:34

Uważam, że Zielona Mila jest przereklamowana |_______________|

A płakałem tylko, gdy [GoT SPOILER] Ygritte zginęła w objęciach Jona.

Avatar SharpNeedle

27 grudnia 2015, 12:15

Było bez psa.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar wilsonXcuddyXhouse

27 grudnia 2015, 21:07

@SharpNeedle: oryginalność to nie to samo co "było". może oryginalny nie jest, ale obrazka nie było

Avatar SharpNeedle

27 grudnia 2015, 21:08

@wilsonXcuddyXhouse: Przestańmy pisać, bo spam.

Avatar WidzeCie

27 grudnia 2015, 20:48

smutniejszy był koniec 1 sezonu The Walking Dead gdy Lee umiera...

Avatar kasiapgpl

27 grudnia 2015, 20:02

Tak
nie
nie
nie
nie

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2015, 19:49

Gdyby nie zniszczyli tego filmu magiczną mocą, to może bym łzę uronił, a tak to bardziej śmiać się chce niż płakać. Bardziej mnie zasmuciła śmierć Billy the Kid'a.

Avatar Lekki69

27 grudnia 2015, 19:40

Hachiko :)

Avatar KoziLowca

27 grudnia 2015, 11:24

Avatar sylwon1234

27 grudnia 2015, 16:44

@KoziLowca: Co to za film/bajka/animacja?

Avatar Mid_Or_Feed

27 grudnia 2015, 16:44

@KoziLowca: Ta gra była taka smutna ;_;

Avatar KoziLowca

27 grudnia 2015, 17:36

@sylwon1234: Gra, Brothers.

Avatar sylwon1234

27 grudnia 2015, 18:52

@KoziLowca: Bardzo dziękuję.

Avatar eterno4

27 grudnia 2015, 14:52

'' Przepraszam ,że jestem jaki jestem ,, John Coffey

Avatar popek9001

27 grudnia 2015, 13:45

Musze obejrzeć ten zielony kilometr :G

Avatar CichociemnyJ

27 grudnia 2015, 14:13

@popek9001: To jest Zielona Mila.

Avatar Lekki69

27 grudnia 2015, 19:41

@CichociemnyJ: Zielony metr, ku*wiu

Avatar Dead_Bload321

27 grudnia 2015, 20:15

@Lekki69: Zielony centymetr.

Avatar CichociemnyJ

27 grudnia 2015, 20:15

@Lekki69: Zielony centymetr!

Avatar Rander

27 grudnia 2015, 12:42

Uroniłem łzę tylko na ostatnim :v

Avatar Kivera

Edytowano - 27 grudnia 2015, 12:36

Nie
Nie oglądałam
Nie oglądałam
Nie oglądałam
Tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Były nóżki, nie ma nóżek

Powodzenia

Nie są aż takie pyszne

Ikony

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka