Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Trinitrotoulentn

6 lutego 2017, 11:32

Każdy chce dać prezent. Każdy

Avatar mooped

27 grudnia 2016, 22:53

zegar śmierci tyka

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2015, 00:13

Fajnie czterolatek jest taki duży :v

Avatar
SzanownyPanZulMietek

26 grudnia 2015, 12:01

Ja myślę że 15 latek i kostuch przesuwa kosteuke w prawo ale jak tam chcesz.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2016, 08:07

(Wiem, że odkop) Może pił dużo mleka?

Avatar Kiciamiconia15

30 grudnia 2015, 09:30

jeszcze tylko 3 lata ciesz się nimi ...

Avatar xtw43g

24 grudnia 2015, 10:56

Jeszcze czy lata.

Avatar krzaczasty

23 grudnia 2015, 21:46

w moje urodziny wstawione xD

Avatar GeLd333

24 grudnia 2015, 00:01

@krzaczasty: przypadek?

Avatar krzaczasty

24 grudnia 2015, 10:15

@GeLd333: nie sądze

Avatar niebezpieczna10

24 grudnia 2015, 00:08

A ja pojutrze .-.

Avatar jeja333

23 grudnia 2015, 18:49

Ciekawe co mają oznaczać te czarne

Avatar Wilkas846

23 grudnia 2015, 18:52

@jeja333: Co 4 lata, może rok przestępny?

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2015, 19:25

@jeja333: lata w których mogę wcześniej do niego przyjść

Avatar MTziolkowkyV

Edytowano - 23 grudnia 2015, 21:06

@Wilkas846: Wybory,
Olimpiada...

Avatar zx2001

23 grudnia 2015, 20:44

nie Śmierć mi powiedział że tak nie robi on ma już kompa więc nie musi się męczyć i dostaje tylko powiadomienia po kogo ma pójść

Avatar julka1280

23 grudnia 2015, 19:40

Właśnie tak widzę urodziny, każdy dzień zbliża nas do śmierci, więc lepiej je dobrze wykorzystać. C: (Kogo ja oszukuję, i tak będę siedzieć na jeja do 4 rano...)

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2015, 19:24

te czarne to są oznakowane lata w których może będzie mieć śmiertelny wypadek...poprostu te lata mogą też być moja wizytą

Avatar panther500

23 grudnia 2015, 18:32

Smutne że zginie w 18....

Avatar FuryGaming

23 grudnia 2015, 18:36

@panther500: Nie zdąży pojeździć sobie autkiem biedak.

Avatar UkradliMiNick

23 grudnia 2015, 18:41

@FuryGaming: pojeździ 2 lata w ameryce.

Avatar panther500

23 grudnia 2015, 18:44

@FuryGaming: A co jeśli na 18 odbierze prawko i zginie w wypadku drogowym ???

Avatar SuperOutaku

23 grudnia 2015, 18:58

@panther500: równie dobrze mógł by zginąć, podczas egzaminu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli twoja ręka jest większa od twarzy,stwierdzam że masz raka
__________________________________________________--

Avatar ZakochanYwPudlu

23 grudnia 2015, 18:51

Wydaje mi się, że było.

Avatar jeja333

23 grudnia 2015, 18:48

Wynika z tego że ma 4 lata..

Avatar Sir_Snoge

23 grudnia 2015, 18:17

Gość wydaje się być zaskoczony tym faktem...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niegrzeczny Oskarek

Młodzi gniewni

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Trzeba brać osobną torbę

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka