Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2017, 11:32
Każdy chce dać prezent. Każdy
Odpisz
27 grudnia 2016, 22:53
zegar śmierci tyka
Odpisz
24 grudnia 2015, 00:13
Fajnie czterolatek jest taki duży :v
Odpisz
26 grudnia 2015, 12:01
Ja myślę że 15 latek i kostuch przesuwa kosteuke w prawo ale jak tam chcesz.
Odpisz
10 lipca 2016, 08:07
(Wiem, że odkop) Może pił dużo mleka?
Odpisz
30 grudnia 2015, 09:30
jeszcze tylko 3 lata ciesz się nimi ...
Odpisz
24 grudnia 2015, 10:56
Jeszcze czy lata.
Odpisz
23 grudnia 2015, 21:46
w moje urodziny wstawione xD
Odpisz
24 grudnia 2015, 00:01
@krzaczasty: przypadek?
Odpisz
24 grudnia 2015, 10:15
@GeLd333: nie sądze
Odpisz
24 grudnia 2015, 00:08
A ja pojutrze .-.
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:49
Ciekawe co mają oznaczać te czarne
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:52
@jeja333: Co 4 lata, może rok przestępny?
Odpisz
23 grudnia 2015, 19:25
@jeja333: lata w których mogę wcześniej do niego przyjść
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2015, 21:06
@Wilkas846: Wybory,
Olimpiada...
Odpisz
23 grudnia 2015, 20:44
nie Śmierć mi powiedział że tak nie robi on ma już kompa więc nie musi się męczyć i dostaje tylko powiadomienia po kogo ma pójść
Odpisz
23 grudnia 2015, 19:40
Właśnie tak widzę urodziny, każdy dzień zbliża nas do śmierci, więc lepiej je dobrze wykorzystać. C: (Kogo ja oszukuję, i tak będę siedzieć na jeja do 4 rano...)
Odpisz
23 grudnia 2015, 19:24
te czarne to są oznakowane lata w których może będzie mieć śmiertelny wypadek...poprostu te lata mogą też być moja wizytą
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:32
Smutne że zginie w 18....
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:36
@panther500: Nie zdąży pojeździć sobie autkiem biedak.
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:41
@FuryGaming: pojeździ 2 lata w ameryce.
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:44
@FuryGaming: A co jeśli na 18 odbierze prawko i zginie w wypadku drogowym ???
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:58
@panther500: równie dobrze mógł by zginąć, podczas egzaminu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli twoja ręka jest większa od twarzy,stwierdzam że masz raka
__________________________________________________--
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:51
Wydaje mi się, że było.
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:48
Wynika z tego że ma 4 lata..
Odpisz
23 grudnia 2015, 18:17
Gość wydaje się być zaskoczony tym faktem...
Odpisz