Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2015, 01:40
DEUS VULT!
Odpisz
23 grudnia 2015, 01:49
@kubage123: DEUS VULT!
Odpisz
23 grudnia 2015, 02:04
@Ontariel: DEEEEEEEUUUUUUUS VUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULT!
Odpisz
23 grudnia 2015, 06:24
@Fox__: AVE MARIA, TIGER MAFIA.
Odpisz
23 grudnia 2015, 09:09
@kubage123: Allahu akbar!
Odpisz
23 grudnia 2015, 12:15
@kubage123: Ave Satan
Odpisz
21 listopada 2016, 18:44
@SetAbominae: SPALIC KU*WA NA STOSIE HERETYKA JE**NEGO DEUS VULT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
22 listopada 2016, 10:42
@Maszterek583: O sku*wesyn, odpowiedź na kom sprzed roku
Odpisz
22 listopada 2016, 13:27
@SetAbominae: ty mi dales minusa szatanie jeden?
Odpisz
24 grudnia 2016, 12:19
@kubage123: DEUS VULT!
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:33
To jak. Przyjmuje zapisy na wyprawę krzyżową.
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:39
@dustin2001: Zgłaszam się, że zdobyć bogact...to znaczy szerzyć naszą religię dla Boga i Papieża!
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:40
@dustin2001: Ja chcę! Jaaa!
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:42
@dustin2001: Pora dokopać wrogom Chrześcijaństwa. Deus Vult!
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:23
Ta wyprawa nie ma na celu szerzyć religii ni kraść bogactw! To ma być obrona! A najlepszą obroną jest atak!
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:24
@dustin2001: Ale wyprawy krzyżowe miały na celu szerzenie religii. ;-;
W każdym razie zgłaszam się.
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:25
@Ontariel: Na pohybel sku*wysonom!
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:27
"Szerzenie religii."
Miały odbić Izrael, które było centrum świata.
Teraz po prostu bronimy się przed niewiernymi! W co nie wierzą? Otóż nie wierzą w podstawowe zasady społeczeństwa.
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:27
@dustin2001: Czyli... nie będzie złota? D:
Odpisz
16 stycznia 2016, 19:29
@dustin2001: Słuchałeś Ty na lekcjach? ;-;
Papież mówił "Hur durr chodźmy szerzyć religię i odbić Jerozolimę!"
A tak na serio to miały one na celu wzbogacenie się rycerstwa, możliwość podbicia nowych ziem itp.
Odpisz
16 stycznia 2016, 20:11
@dustin2001: Przyda się wam kapłan na 89 lvl?
Odpisz
16 stycznia 2016, 21:01
@dustin2001: zapisuje się na posłańca
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:11
Przede wszystkim były działaniem podjętym wobec agresywności islamu.
Odpisz
17 stycznia 2016, 11:03
@TheTemplar: Jak znajdziesz to będzie.
Odpisz
17 stycznia 2016, 11:05
Dlatego napisałem szerzenie religii w cudzysłowie. Wiem, że chodziło na wyprawach też o pieniądze.
Odpisz
17 stycznia 2016, 11:06
Każdy się przyda.
Odpisz
17 stycznia 2016, 11:06
@BB_Eight: Jasne!
Odpisz
17 stycznia 2016, 11:59
@dustin2001: Łuhuhuhuhu :D
HAAAAAJS!
Odpisz
17 stycznia 2016, 16:52
@TheTemplar: A na Kościółek da?
Odpisz
17 stycznia 2016, 17:01
@dustin2001: Da, ucztę też wyprawi.
Templar stronk!
Odpisz
17 stycznia 2016, 17:02
@TheTemplar: Z bogiem!
Odpisz
20 listopada 2016, 21:22
@dustin2001: zgłaszam się ale potrzebuje miecza bo mnie nie stac
Odpisz
21 listopada 2016, 15:34
@Maszterek583: Kijek z gównem wystarczy.
Odpisz
21 listopada 2016, 17:19
@dustin2001: mam już nie trzeba :) i to taki co rozwali nawet cala armie saladyna ;P
Odpisz
21 listopada 2016, 17:22
@Maszterek583: Też chcę...
Odpisz
21 listopada 2016, 17:25
@dustin2001: no tak chciales mi dac kij z gownem ale taka kose to bys chcial? chciwy sku*wysyn -_-
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2016, 17:31
@Maszterek583: dobra zalatwie ci kose podobna ale o polowe slabsza (wciac wystarczajaca do pokonania Super ultra nazi giga nygi demona) ale ty mi zalatw zbroje na krucjate :P (zartuje jest o polowe zer na liczniku mocy slabsza czyli ma dokładnie 13370000000000 jednostek internetowej mocy)
Odpisz
21 listopada 2016, 17:33
@Maszterek583: Przepraszam bardzo, ale kijek z gównem to potężna broń...
Odpisz
21 listopada 2016, 17:35
@dustin2001: moze i tak ale niegodna tak zamoznego imperatora jak ja (jestem imperatorem galaktyki i mam 1000 googoli dolców (a przynajmniej w przeliczeniu bo mam inna walute miedzygalaktyczna
Odpisz
Edytowano - 21 listopada 2016, 17:35
@Maszterek583: kijkiem z gownem to bys polozyl z 10 kebabów a nie cala armie jak mojom kosom ( a jak syfiaże to z 2 maximum)
Odpisz
21 listopada 2016, 17:55
@Maszterek583: Nie znasz moich umiejętności. Kto posiada Gówniany Kijek Prawdy ten kontroluje całe wszechistnienie.
Odpisz
21 listopada 2016, 18:00
@dustin2001: ty mi chciales dac zwykly kijek z gownem a nie gowniany kijek prawdy deklu ps jak bys mial gowniany kijek prawdy to bys nie chcial mojej kosy ps2 gowniany kijek prawdy juz dawno nie istnieje bo zniszczylem go i jego moc przeszla na moja kose i dlatego jest taka silna moze masz falszywy Gowniany Kijek Prawdy ale on nie kontroluje wszechistnienia tylko co najwyzej układ sloneczny
Odpisz
21 listopada 2016, 18:01
@Maszterek583: albo podrobiony gowniany kijek prawdy ktory kontroluje 1/4 galaktyki
Odpisz
21 listopada 2016, 18:05
@Maszterek583: Myślałeś, że był tylko jeden?
Wszechistnienie to ogromna energia, żaden Kijek nie byłby w stanie kontrolować go sam. Zrobiono ich 12...
Ogólnie dzięki, stary. Szukałem tego 12. przez kilka lat...
Odpisz
21 listopada 2016, 18:07
@dustin2001: to mowisz chyba o mini gownianym kijku prawdy teraz -_-
Odpisz
21 listopada 2016, 18:08
@Maszterek583: ja widzialem prawdziwy Gowniany Kijek Prawdy zniszczylem go na 12 czesci i polowa jego mocy jest w mojej kosie nie czytasz co pisze czy jak?
Odpisz
21 listopada 2016, 18:09
@Maszterek583: takiej epickiej broni nie da sie poprostu zniszczyc tym bardzie ze bylo ogromna i mial ją tytan zejsrany marian
Odpisz
21 listopada 2016, 18:15
@Maszterek583: Nie. Było 12 kijków.
Wiadomo, że nie da się zniszczyć chociaż 1 z nich od tak. Po wrzuceniu do czarnej dziury. I tak cała okolica wtedy jest niezdatna do istnienia czegokolwiek. Zaburza to czasoprzestrzeń.
A jak wchłonąłeś połowę jej mocy to znaczy, że władasz nad 1/24 wszechistnienia. Nieźle.
Odpisz
21 listopada 2016, 18:23
@dustin2001: nadal nie rozomiesz 12 kijkow jest dlatego ze jeden wielki kij sie rozpadł na 12 mniejszych -_-
Odpisz
21 listopada 2016, 18:23
@Maszterek583: No, ale to było przed Wielkim Wybuchem.
Odpisz
21 listopada 2016, 18:25
@dustin2001: a ja juz zylem przed wielkim wybuchem bo po nim bym juz nie mial szans na bycie imperatorem galaktyki (a przynajmniej formalnie bo mam wladze nad 1/2 wszechistnienia dzieki kijkowi)
Odpisz
21 listopada 2016, 18:27
@Maszterek583: a czekaj jak masz tylko jeden kij jeden ma ON i ja mam polowe ich mocy to gdzie pozostale cztery (masz tutaj JEGO zdjęcie)
Odpisz
21 listopada 2016, 18:31
@Maszterek583: Pozostałe 10 też mam ja.
Schowałem je w bezpiecznym miejscu, jedno używam, a resztę na specjalną okazję mam.
Pamiętam go... Odebrać mu kijek było trudne, ale udało się.
To była krwawa rzeźnia.
Odpisz
21 listopada 2016, 18:31
@Maszterek583: PS on mi pomogl zniszczyc kij gowniany
Odpisz
21 listopada 2016, 18:33
@dustin2001: a nie czekaj dobra nieważne twoje 6 musi nie dzialac :P bo ja mam moc polowy a ty masz 10/12
Odpisz
21 listopada 2016, 18:35
@Maszterek583: z reszta ja wiem jak wygladal prawdziwy acha i to mozliwe co mowisz bo marian moze sie uleczyc gownem a 6 twoich kijkow moze nie miec mocy tu masz zdjecie jak wygladal
Odpisz
21 listopada 2016, 18:36
@Maszterek583: badź co badź dolaczam sie do krucjaty wybije saladynów z rownoleglej rzeczywistości :P
Odpisz
21 listopada 2016, 18:41
@Maszterek583: Saladynowie?
Toż to bardziej wkurza niż Saraceni...
Odpisz
21 listopada 2016, 18:42
@dustin2001: no wlasnie tymbardziej jak mają po 6 rąk oczy z tyłu głowy i laserowe szable ale moja kosa rozje*ie wszystko od cyber saladynów przez super saiany i johna cena i przez super moary aż do klonów chucka norrisa albo tytanów typu marian
Odpisz
21 listopada 2016, 18:43
@Maszterek583: chodzi o to że prawdziwego norrisa nie da sie zabic bo śmierć boi sie do niego przyjsc (zreszta nawet mi to nie przeszkadza bo mam tak samo :P)
Odpisz
21 listopada 2016, 17:26
@KontoUsunięte: ZABIC GO SZYBKO!!!! DEUS VULT!!!!!
Odpisz
21 listopada 2016, 17:24
Nie nam, Panie! Wezwać papieża! Zdrowaś Maryjo! Bóg chce! tak wiem że tłumacz tak bardzo więc macie słój na hejty (_)
Odpisz
17 stycznia 2016, 15:29
Wyprawy krzyżowe miały tylko jedną wadę... Nie zabili wszystkich muzułmanów i żydów.
Odpisz
23 grudnia 2015, 07:46
TheTemplar potrzebujemy twojego starego avatara!
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:15
@KwasDeoksyrybonukleinowy: CALL THE POPE, AVE MARIA!
*z daleka*
DEEEEUUS VUULT!
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:32
@FreezyPop: NON NOBUS DOMINE
Odpisz
16 stycznia 2016, 21:59
@KwasDeoksyrybonukleinowy: uwielbiam twój avatar XD
Odpisz
16 stycznia 2016, 22:18
@PanSowa12: Nie wiem o co chodzi, ale Freezypop pisał, że dostaniesz od tego avatara orgazmu. ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
16 stycznia 2016, 20:39
Dobra, przyjmuję zapisy na Dżihad.
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:04
Myślałem, że to będzie w poczekalni na wieczność...
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:10
@Ontariel: Eeee tam, kiedyś wszedł obrazek, co 2 lata był w poczekalni.
Odpisz
16 stycznia 2016, 18:05
Gloria Victis
Odpisz
23 grudnia 2015, 17:14
Non nobis Domine, non nobis, sed nomini Tuo da gloriam!
Odpisz
23 grudnia 2015, 13:35
Templars stronk!
Odpisz