decyzja jaki pad jest lepszy jest dosyć trudną do podjęcia bo ty grasz pewnie od zawsze na xboxie a kolega polandball i ja na ps więc trudno osądzić który pad jest lepszy jeśli nie grało się na obu na raz
@IsisBall: BU! a teraz wracaj scinac głowy...pakt mówi byś scinal głowy kiedy chce...a jak tego nie będzie robił..*łączy kosy i wbija przed ciebie* to się skończy ta kosą tylko między Twoja lewą, a prawa stroną...
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2019, 02:06
#je*aćpcmasterrace
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:39
Ktoś gra w FIFE 16 na Xbox one?
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:45
ją mam na PC XD
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:58
@lejtekole: Współczuję.
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:17
@lejtekole: Przegrałeś
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:29
Mam 12,13,14,15 na PS3
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:32
@polandball1: PS ma dziwne pady. \___________/
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:33
Xbox ma dziwne -----> \_______/
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:39
@polandball1: Xbox ma o wiele lepsze. ;v
Odpisz
29 grudnia 2015, 08:09
decyzja jaki pad jest lepszy jest dosyć trudną do podjęcia bo ty grasz pewnie od zawsze na xboxie a kolega polandball i ja na ps więc trudno osądzić który pad jest lepszy jeśli nie grało się na obu na raz
Odpisz
29 grudnia 2015, 08:17
Grałem na obu na raz, gdyż kolega ma PS, a ja Xbox'a, stwierdzam, że pod względem jakości Xbox ma lepsze.Są wytrzymalsze i większe.
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:55
Pad od x360 jest lepszy od ps3 ale za to na next genach jest na odwrót
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:59
@CeeKay: Nie mogę się wypowiedzieć, nie grałem na PS4.
Odpisz
29 grudnia 2015, 15:02
Pad od PS4 ma więcej funkcji jak np. panel dotykowy, głośnik i mikrofon itd. W padzie od Xone najgorsze są przyciski z tylu
Odpisz
29 grudnia 2015, 15:07
@CeeKay: W padzie od Xone zrąbali jedne przyciski(nie pamiętam jak się nazywają), ale po dwóch godzinach gry nie widzi się różnicy. :P
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 11:54
na szczęście ps4 jest popularniejsze od xboxa i nie mam tego problemu z nikim gorzej było w poprzedniej generacji konsol
Odpisz
29 grudnia 2015, 11:33
Ten moment kiedy twój ziomek zamienia się w kobiete
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:34
Fifaczy to nie dotyczy :D
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:49
@lolipop10: Fifaczy? XD
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:56
@xd_ailatan: Graczy Fify.
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:56
@polandball1: Wjem ;v
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:29
@xd_ailatan: tak niektórzy mówią, jak nie grasz w fife to nie hejtuj
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:25
@xd_ailatan: Dla niewiedzących: Gracz z XB może spokojnie zagrać mesz towarzyski z kolegą, co ma PS4
Odpisz
29 grudnia 2015, 08:32
Nie hejtuje ;_;
Odpisz
29 grudnia 2015, 06:17
Pieseł nie może grać na konsolach.(tu leci smutna muzyka)
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:19
Jak chce się z kimś grać wspólnie to tylko PC. I mówię to jako konsolowiec z własnego doświadczenia :p
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:05
@Psychopata_PL: No chyba że kanapowy coop, wtedy konsole wygrywają.
Odpisz
29 grudnia 2015, 03:48
@IsisBall: BU! a teraz wracaj scinac głowy...pakt mówi byś scinal głowy kiedy chce...a jak tego nie będzie robił..*łączy kosy i wbija przed ciebie* to się skończy ta kosą tylko między Twoja lewą, a prawa stroną...
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 18:35
*odcina głowę Śmierci jego własnymi kosami*
Odpisz
29 grudnia 2015, 18:58
@IsisBall: *skręca ci kark* chyba cię cos poje**lo
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 02:24
ALLAH AKBAR! *wysadza się dla Allaha w momencie śmierci*
Odpisz
30 grudnia 2015, 02:56
@IsisBall: *stoi i strzelpuje z siebie popiół* raju nie będzie...
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:04
World of tanks nie zna tego problemu na xbox 360 i one
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2015, 19:01
Mam tak z Battlefrontem.
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:27
@polandball1: i know dat fell
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:11
@polandball1: na co masz?
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:23
@NinjaPotato: PC
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:24
@polandball1: kurnna PS4
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:41
@polandball1: wololololo ja mam na Pc battlefronta !!!
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2015, 22:16
Tak blisko, a jednak tak daleko :(
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:06
Odpowiedź jest tylko jedna
PC Master Race
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:28
u mnie znajomi wiedzą co dobre i mają pc więc nie znam tego problemu
problemem jest że oni mają gorsze parametry ;_;
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:54
@bylejakbylegdzie: Ja mam ten problem częściowo. W tylko jednej grze: Mass Effect 3. Ziom ma na ×□○ (XBox360) a ja na PC :(
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:44
#Pcmasterrace
Odpisz