Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawlikok

19 kwietnia 2019, 02:06

#je*aćpcmasterrace

Avatar
lolman533

28 grudnia 2015, 22:39

Ktoś gra w FIFE 16 na Xbox one?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar CeeKay

29 grudnia 2015, 15:02

Pad od PS4 ma więcej funkcji jak np. panel dotykowy, głośnik i mikrofon itd. W padzie od Xone najgorsze są przyciski z tylu

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 15:07

@CeeKay: W padzie od Xone zrąbali jedne przyciski(nie pamiętam jak się nazywają), ale po dwóch godzinach gry nie widzi się różnicy. :P

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 grudnia 2015, 11:54

na szczęście ps4 jest popularniejsze od xboxa i nie mam tego problemu z nikim gorzej było w poprzedniej generacji konsol

Avatar MegaRayman_PL

29 grudnia 2015, 11:33

Ten moment kiedy twój ziomek zamienia się w kobiete

Avatar lolipop10

28 grudnia 2015, 19:34

Fifaczy to nie dotyczy :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar lolipop10

28 grudnia 2015, 23:25

@xd_ailatan: Dla niewiedzących: Gracz z XB może spokojnie zagrać mesz towarzyski z kolegą, co ma PS4

Avatar xd_ailatan

29 grudnia 2015, 08:32

Nie hejtuje ;_;

Avatar CichyCichacz

29 grudnia 2015, 06:17

Pieseł nie może grać na konsolach.(tu leci smutna muzyka)

Avatar Psychopata_PL

28 grudnia 2015, 23:19

Jak chce się z kimś grać wspólnie to tylko PC. I mówię to jako konsolowiec z własnego doświadczenia :p

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar IsisBall

Edytowano - 30 grudnia 2015, 02:24

ALLAH AKBAR! *wysadza się dla Allaha w momencie śmierci*

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2015, 02:56

@IsisBall: *stoi i strzelpuje z siebie popiół* raju nie będzie...

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2015, 23:04

World of tanks nie zna tego problemu na xbox 360 i one

Avatar polandball1

Edytowano - 28 grudnia 2015, 19:01

Mam tak z Battlefrontem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar NinjaPotato

28 grudnia 2015, 22:24

@polandball1: kurnna PS4

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2015, 22:41

@polandball1: wololololo ja mam na Pc battlefronta !!!

Avatar KAJZERKA

Edytowano - 28 grudnia 2015, 22:16

Tak blisko, a jednak tak daleko :(

Avatar SetAbominae

28 grudnia 2015, 22:06

Odpowiedź jest tylko jedna

PC Master Race

Avatar bylejakbylegdzie

28 grudnia 2015, 20:28

u mnie znajomi wiedzą co dobre i mają pc więc nie znam tego problemu

problemem jest że oni mają gorsze parametry ;_;

Avatar sylwon1234

28 grudnia 2015, 20:54

@bylejakbylegdzie: Ja mam ten problem częściowo. W tylko jednej grze: Mass Effect 3. Ziom ma na ×□○ (XBox360) a ja na PC :(

Avatar PanPieselPL

28 grudnia 2015, 19:44

#Pcmasterrace

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie zadzieraj z bobrami

Nie po oczach

Phi!

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka