Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2015, 10:48
na necie tego BARDZO dużo
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:38
Sam jestem perfekcjonistą (jakby co).
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:52
@lolipop10:
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:09
@lolipop10:
——————/´ ¯/)
—————--/—-/
—————-/—-/
———--/´¯/'--'/´¯`•_
———-/'/--/—-/—--/¨¯\
——--('(———- ¯~/'--')
———\————-'—--/
———-'\'————_-•´
————\———-
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:27
@elusia23356: Czy na tym obrazku Death the Kid trzyma gumkę do zmazywania?
Odpisz
28 grudnia 2015, 21:03
@yukiyukiyuki: O, faktycznie! Nie zauważyłam :D
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2015, 00:29
@yukiyukiyuki: Skąd wiesz że to gumka do zmazywania? A może to test ciążowy?
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:51
@elusia23356: Death the Kid :3
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:20
Te "e" jest nie równe. To jest koszmar perfekcjonisty.
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:50
Takie poza orbitą XD
Odpisz
29 grudnia 2015, 00:40
Zgadzam się.
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:52
Takie równe XD
Odpisz
29 grudnia 2015, 00:14
@DemigodXD: Prosz
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:15
Umiem tak napisać swoje imię.
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:28
STARE LOGO! WRÓĆ!
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:00
[*] pamiętamy
Odpisz
26 grudnia 2015, 15:33
W "L" jest prawa strona kreski na górze krótsza od lewej strony ;-;
Odpisz
26 grudnia 2015, 16:47
@makajet: Nie psuj im tego...
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:24
@makajet: Tak ma być
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:14
L nierówne...
Odpisz
27 grudnia 2015, 00:16
To nie jest nowe logo D:
Odpisz
26 grudnia 2015, 17:42
Can I fap to this?
Odpisz
26 grudnia 2015, 18:11
@Polski322:
Odpisz
28 grudnia 2015, 19:30
@Husarz101: -NOT
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:01
@Polski322: no, my friend
Odpisz
28 grudnia 2015, 20:07
@Velos: Thanks mate.
Odpisz