Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Patongma

30 grudnia 2015, 10:48

na necie tego BARDZO dużo

Avatar lolipop10

28 grudnia 2015, 19:38

Sam jestem perfekcjonistą (jakby co).

Avatar elusia23356

28 grudnia 2015, 19:52

Avatar Kivera

28 grudnia 2015, 20:09

@lolipop10:
——————/´ ¯/)
—————--/—-/
—————-/—-/
———--/´¯/'--'/´¯`•_
———-/'/--/—-/—--/¨¯\
——--('(———- ¯~/'--')
———\————-'—--/
———-'\'————_-•´
————\———-

Avatar yukiyukiyuki

28 grudnia 2015, 20:27

@elusia23356: Czy na tym obrazku Death the Kid trzyma gumkę do zmazywania?

Avatar elusia23356

28 grudnia 2015, 21:03

@yukiyukiyuki: O, faktycznie! Nie zauważyłam :D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 grudnia 2015, 00:29

@yukiyukiyuki: Skąd wiesz że to gumka do zmazywania? A może to test ciążowy?

Avatar patinka123

29 grudnia 2015, 01:51

@elusia23356: Death the Kid :3

Avatar
Lunia21

28 grudnia 2015, 19:20

Te "e" jest nie równe. To jest koszmar perfekcjonisty.

Avatar xd_ailatan

28 grudnia 2015, 19:50

Takie poza orbitą XD

Avatar Enearalis

29 grudnia 2015, 00:40

Zgadzam się.

Avatar DemigodXD

28 grudnia 2015, 23:52

Takie równe XD

Avatar juleczkag5

29 grudnia 2015, 00:14

@DemigodXD: Prosz

Avatar juleczkag5

28 grudnia 2015, 23:15

Umiem tak napisać swoje imię.

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2015, 19:28

STARE LOGO! WRÓĆ!

Avatar
arbuziec

28 grudnia 2015, 20:00

[*] pamiętamy

Avatar makajet

26 grudnia 2015, 15:33

W "L" jest prawa strona kreski na górze krótsza od lewej strony ;-;

Avatar
Konto usunięte

26 grudnia 2015, 16:47

@makajet: Nie psuj im tego...

Avatar Miszcz_Janusz

28 grudnia 2015, 19:24

@makajet: Tak ma być

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2015, 19:14

L nierówne...

Avatar mrkhrova

27 grudnia 2015, 00:16

To nie jest nowe logo D:

Avatar Polski322

26 grudnia 2015, 17:42

Can I fap to this?

Avatar Husarz101

26 grudnia 2015, 18:11

Avatar Velos

28 grudnia 2015, 19:30

@Husarz101: -NOT

Avatar
arbuziec

28 grudnia 2015, 20:01

@Polski322: no, my friend

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2015, 20:07

@Velos: Thanks mate.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fajnie że odpowiedzieli

Niegrzeczny Oskarek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka