Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar allduckslikewater

2 lipca 2020, 23:21

A potem narzekasz, że młode pokolenie jest przewrażliwione. W dupę sobie wsadźcie te swoje podwójne standardy. Ty i reszta boomerów.

Avatar BurningWolf

27 grudnia 2015, 15:16

Ja płacze jak robie durną misje w grze pierdyliart razy bo gine w jednym tym samym miejscu z tego z samego powodu ;-;

Avatar YFYDB

27 grudnia 2015, 16:28

@BurningWolf: Zmień taktykę. Przestaw maga czy coś. Tylko tyle mogę Ci powiedzieć, bo jestem TD pro.

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2015, 17:00

@BurningWolf: coś o tym wiem

Avatar BurningWolf

27 grudnia 2015, 17:07

Plz nie, mam nie fajne wspomnienia z tym ;_;

Avatar eRJot

28 grudnia 2015, 02:16

Przestałem grać w Vice City wtedy, nie umiałem za ch*ja tego przejść

Avatar
Voldek

11 marca 2016, 17:27

@eRJot: Ja też nie umiałem, bo nie wiedziałem jak latać helikopterem, jak się skapnąłem, że odpowiadają za to klawisze pochylania się, to zrobiłem za drugim razem :V

Avatar dawidz1612

12 lutego 2019, 04:02

Ja to przehcodzilem w gta vice city na telefonie, i jakims cudem o wiele latwiej xd

Avatar piorx

11 kwietnia 2020, 09:53

@dawidz1612: aż mi się pewien poziom z "Kangurka Kao - runda druga" przypomniał...

Avatar albatrosia

6 stycznia 2016, 11:11

Kiedy ja miałam dziesięć lat to płakałam, gdy dziadek wracał pijany w środku nocy.

Avatar
Aryman

27 grudnia 2015, 15:22

10 latka?
Nie przesadzacie już z tym narzekaniem na "tą dzisiejszą młodzież"?

Avatar mooped

27 grudnia 2015, 15:40

10 latka to nawet nie młodzież :v

Avatar
Michaelpl03

27 grudnia 2015, 17:03

Pfff...
W mojej szkole 9-latek łapie koleżankę za dupę w kościele i mówi "Ładna jesteś!"

Avatar monho25

Edytowano - 27 grudnia 2015, 23:57

To jest patola i tyle. Nie można wrzucać takich osób do jednego wora z normalnymi dziećmi.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 grudnia 2015, 00:39

Nawet nie chcesz wiedzieć co jest w podstawówce ;-;.

Avatar
Michaelpl03

28 grudnia 2015, 14:25

@monho25: Rodzice po rozwodzie czy coś .-.

Avatar Daniello55

24 lipca 2019, 17:34

takie ameby istnieją i jest ich bardzo dużo

Avatar CzerwonyShrek

28 grudnia 2015, 11:56

A jak ja miałem 10 lat to płakałem jak mnie matka biła kablem...

Avatar kolakola

28 grudnia 2015, 01:16

Tak samo było w mojej klasie... Wtedy to była załama...

Avatar Mijak

27 grudnia 2015, 16:14

Wiem, że nie o to chodzi w tym obrazku, ale...

Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2015, 15:46

Ja tam płacze, że już nie ma wieczorynki ;-;.

Avatar Albert88899

27 grudnia 2015, 15:32

Było

Avatar Bartasus1

27 grudnia 2015, 15:17

No to niezle. Ja dalej placze z tego powodu. Yyy. Znaczy smutno mi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Totalnie

Przerwa na herbatkę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Angielskie śmieszki

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka