Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Brawo za czujność!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Deal życia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2016, 00:07
Jak na takich monitorach można grać ?
Odpisz
3 stycznia 2016, 18:34
A ja mam jeden monitor, po co więcej?
Odpisz
3 stycznia 2016, 19:41
Widzisz więcej, A w domu możesz mieć na jednym monitorze np. neta, na drugim gre, na trzecim TS'a
Odpisz
3 stycznia 2016, 21:17
No cóż ja na jednym gram, a na drugim facebook,ts i SpeedFan do mierzenia temperatury kompa ;-;
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:43
@misko02: Mam 24 calowy monitor który i tak jest dla mnie za duży, plus mam mocny komputer i wszystko mogę trzymać na raz. Nie, to nie podchodzi pod chwalenie się statami.
Odpisz
4 stycznia 2016, 12:35
Wydaje Mi Się Że Było, Ale Nie Jestem Pewien. (Może w poczekalni widziałem)
Odpisz
3 stycznia 2016, 19:40
Odpisz
4 stycznia 2016, 11:57
@misko02:
Odpisz
4 stycznia 2016, 10:51
Mnie by ramki dwnerwowały
Odpisz
3 stycznia 2016, 21:11
nie lepiej kupić telewizor z zakrzywionym ekranem niż marnować 5 monitorów i ustawiać je na kształt tv
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:11
I jeszcze te przedziałki między monitorami...
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2016, 23:06
Ten uczuć, kiedy wstawiłeś obrazek na amerykańską stronę (IFunny), a on przywędrował aż tutaj...
Odpisz
3 stycznia 2016, 20:32
lepszy jest 1 duży monitor niż 5 małych
Odpisz
3 stycznia 2016, 19:51
bf4 :D
Odpisz
3 stycznia 2016, 18:31
Nie wygodnie się pewnie gra bo te przerwy monitorowe :P
Odpisz
3 stycznia 2016, 18:24
Jeżeli ktoś chce zagrać w br 3 zapraszam na Priv
P.S wiem że to nie tablica ogłoszeń
Odpisz
28 grudnia 2015, 21:06
Te czarne paski wku*wiają. Czy nie lepiej kupić telewizor? ;-;
Odpisz
28 grudnia 2015, 21:08
@TypowyPolak: Np. Te Curved!
Odpisz
28 grudnia 2015, 21:10
Lepiej kupic jeden ku*wed telewizor za parę tysi, niż 5 dobrych monitorów, każdy po 2 tysiące.
Odpisz
28 grudnia 2015, 21:13
@TypowyPolak: No wiadomo!
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:08
@TypowyPolak: myślisz że jak ja mam? 30 cali na biurku stoi, kiedyś się telewizje oglądało ale teraz robi za monitor
problemem jest to że telewizor wyświetla tylko 40 fps ;_;
a komp podpięty to ponad 60 wyciąga ;_;
Odpisz
29 grudnia 2015, 13:02
@TypowyPolak: Ale o to chodzi, że jak masz kilka monitorów to masz większe porę widzenia bez zmniejszania ekranu (bo ustawianie FOVa zmniejsza obraz).
Odpisz
29 grudnia 2015, 09:39
Ja tam się nie znam na profesjonalnym gamingu, ale dla mnie to wygląda na ciężki idiotyzm typowo dla szpanu ;p
Odpisz
28 grudnia 2015, 22:39
juz lepiej zakrzywiony telewizor kupić
Odpisz
28 grudnia 2015, 21:45
Moje 3 monitory są spoko ;)
Odpisz
3 stycznia 2016, 18:21
@catprincess: To podchodzi pod chwalenie się statami.
Odpisz