Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

13 października 2016, 00:07

Jak na takich monitorach można grać ?

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 18:34

A ja mam jeden monitor, po co więcej?

Avatar misko02

3 stycznia 2016, 19:41

Widzisz więcej, A w domu możesz mieć na jednym monitorze np. neta, na drugim gre, na trzecim TS'a

Avatar albert7168

3 stycznia 2016, 21:17

No cóż ja na jednym gram, a na drugim facebook,ts i SpeedFan do mierzenia temperatury kompa ;-;

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 17:43

@misko02: Mam 24 calowy monitor który i tak jest dla mnie za duży, plus mam mocny komputer i wszystko mogę trzymać na raz. Nie, to nie podchodzi pod chwalenie się statami.

Avatar zielonymikikajek

4 stycznia 2016, 12:35

Wydaje Mi Się Że Było, Ale Nie Jestem Pewien. (Może w poczekalni widziałem)

Avatar misko02

3 stycznia 2016, 19:40

Avatar Mandarynkowy

4 stycznia 2016, 11:57

Avatar RadzieckiPiesel

4 stycznia 2016, 10:51

Mnie by ramki dwnerwowały

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 21:11

nie lepiej kupić telewizor z zakrzywionym ekranem niż marnować 5 monitorów i ustawiać je na kształt tv

Avatar Pan_Kinomaniak

3 stycznia 2016, 23:11

I jeszcze te przedziałki między monitorami...

Avatar Dertboj

Edytowano - 3 stycznia 2016, 23:06

Ten uczuć, kiedy wstawiłeś obrazek na amerykańską stronę (IFunny), a on przywędrował aż tutaj...

Avatar TheHarrier

3 stycznia 2016, 20:32

lepszy jest 1 duży monitor niż 5 małych

Avatar ManekoPLgraczcs

3 stycznia 2016, 19:51

bf4 :D

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2016, 18:31

Nie wygodnie się pewnie gra bo te przerwy monitorowe :P

Avatar JestemSzajbusZbfxD

3 stycznia 2016, 18:24

Jeżeli ktoś chce zagrać w br 3 zapraszam na Priv


P.S wiem że to nie tablica ogłoszeń

Avatar TypowyPolak

28 grudnia 2015, 21:06

Te czarne paski wku*wiają. Czy nie lepiej kupić telewizor? ;-;

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2015, 21:08

@TypowyPolak: Np. Te Curved!

Avatar TypowyPolak

28 grudnia 2015, 21:10

Lepiej kupic jeden ku*wed telewizor za parę tysi, niż 5 dobrych monitorów, każdy po 2 tysiące.

Avatar
Konto usunięte

28 grudnia 2015, 21:13

@TypowyPolak: No wiadomo!

Avatar bylejakbylegdzie

28 grudnia 2015, 22:08

@TypowyPolak: myślisz że jak ja mam? 30 cali na biurku stoi, kiedyś się telewizje oglądało ale teraz robi za monitor

problemem jest to że telewizor wyświetla tylko 40 fps ;_;
a komp podpięty to ponad 60 wyciąga ;_;

Avatar zzzzzzzzzzzzz

29 grudnia 2015, 13:02

@TypowyPolak: Ale o to chodzi, że jak masz kilka monitorów to masz większe porę widzenia bez zmniejszania ekranu (bo ustawianie FOVa zmniejsza obraz).

Avatar brainiac

29 grudnia 2015, 09:39

Ja tam się nie znam na profesjonalnym gamingu, ale dla mnie to wygląda na ciężki idiotyzm typowo dla szpanu ;p

Avatar blanki

28 grudnia 2015, 22:39

juz lepiej zakrzywiony telewizor kupić

Avatar catprincess

28 grudnia 2015, 21:45

Moje 3 monitory są spoko ;)

Avatar Jasonicos

3 stycznia 2016, 18:21

@catprincess: To podchodzi pod chwalenie się statami.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Brawo za czujność!

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Deal życia

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka