Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Tacy sami, a ściana między nami
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2016, 17:16
wonsz rzeczny tudududu
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:27
Jest niebezbieczny tudududududu
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:33
jak cię chapnął tudududud rzeczny wonsz tudududududu to ci zadek tududududu puchnie wciąz
Odpisz
7 stycznia 2016, 17:48
RAz mnie taki tududu tududu wonszyk użar tududu tududu pupa mi u- tududu tududu -rosła duża :V
Odpisz
7 stycznia 2016, 17:47
Wonsz rzeczny tududu tududu :V
Odpisz
4 stycznia 2016, 14:44
Nie kumam
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2016, 18:39
Czemu to jest na głównej?
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:50
Bo nie na gównej
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:32
I oto co ludzie robią jak im się nudzi o 1 w nocy....
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:36
@CrazyMe: Uwierz mi... Ludzie robią gorsze rzeczy o tej godzinie...
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:49
Nie będę nawet pisał co robią po 2:00 i wspominał co po 3:00.
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:50
@Maks2603: Gorzej jest po 4:00 ;-; a zwłaszcza gdy zobaczysz to jak twój ojciec to robi ;_____;
Odpisz
29 grudnia 2015, 02:38
Jajecznicę
Odpisz
29 grudnia 2015, 02:49
Ty też się tego boisz? Nie dziwię się, nie cierpię porannego budzenia się.
Odpisz
29 grudnia 2015, 02:52
@Maks2603: A kto je lubi ;-; A gorzej jest gdy musisz zawsze wstawać o 6:00
Odpisz
29 grudnia 2015, 02:55
@CrazyMe: 2:55- dalej siedzę na shadbase.
Odpisz
29 grudnia 2015, 05:35
@LSD2000: mówiłeś coś?
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:14
@LSD2000: Co to jest shadbase?
[________] Pudło na hejty ;-;
Odpisz
3 stycznia 2016, 18:20
@oli78: Wpisz w Google
Odpisz
3 stycznia 2016, 18:34
@LSD2000: Mam wpisać coś w google co zostało podane w komentarzu na jeja ;-; Ostatnim razem moja psychika zbierana była w okruszkach z podłogi.
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:00
*podnosi rękę w górę*
JA WSTAJĘ O SZÓSTEJ!!!
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:05
@juleczkag5: Mhm...Ja gdy już jakimś cudem zasnę to budzę się o 5..Ale i tak tego nie lubię
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:16
Ja budzę się przed alarmem i jak patrzę że jeszcze jakieś 15 minut to mam ochotę się popłakać XD
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:28
@juleczkag5: Znam to uczucie ;-; Ale przynajmniej do piątku jeszcze nie muszę wstawać tak wcześnie :P
Odpisz
3 stycznia 2016, 23:47
Nom jutro wstaje o 6 TYLKO ja,a dziś grałam w wszystkie części fnafa😩 trochę się boję :-o
Odpisz
3 stycznia 2016, 19:47
bylo
Odpisz
3 stycznia 2016, 19:21
ayyyyyy lmao
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:28
Miszcz painta przybył
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:17
było
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:23
@uberIGGENN: um nie
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:42
@NinjaPotato: było...
Odpisz
4 stycznia 2016, 14:20
@uberIGGENN: link?
Odpisz
4 stycznia 2016, 16:36
@NinjaPotato: nie jestem myszką
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:11
Ty śmieszku
Odpisz
3 stycznia 2016, 17:08
było
Odpisz
29 grudnia 2015, 10:12
było
Odpisz
29 grudnia 2015, 08:17
Nie wyobrażam sobie tego węża bez rąk xD
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:25
Mistrz pejnta
Odpisz
29 grudnia 2015, 01:45
@wojtekrozrabiaka: Narysował ręce lepiej ode mnie xD
Odpisz