Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Frustrujące
Za co ta premia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2021, 09:08
i?
Odpisz
26 marca 2022, 21:16
@DRAGON_POLSKA: I nic.
Odpisz
24 września 2010, 15:57
ale czadzior!
zzzzzzz
Odpisz
15 czerwca 2009, 00:37
Sry za spam oraz drugi post jednak "asz" mnie klawiatura swędzi. Słuchajcie ludzie. Przejrzyjcie sobie profile pyskatych graczy. Tylko narzekają i nic osobie nie piszą. Tych co mają jakiś bunt do mnie proszę na gg: 6695171 lub steam: Zuk (avatar ze smokiem). Przykozaczcie na gg.
Odpisz
14 czerwca 2009, 22:43
w sumie dwie sprawy
1.Nudne te obrazki smirnoff-a
2.Kiedyś piłem bleee z chewtać się można
1/5
Odpisz
14 czerwca 2009, 16:27
jak by to były kotki to wszyscy by gadali "jakie słodkie 5/5" a za obrazek 5/5
Odpisz
14 czerwca 2009, 10:12
eh ludzie... Pan adm ma po prostu fale natchnienia dla różnych obrazków. Miał na koty, na jobsintown, teraz widać na smirnoffa :P . Obrazek fajny, ale zostawiam bez oceny.
Odpisz
13 czerwca 2009, 20:33
Ile mozna pokazywac tego smirnofa.<zyg> - juz zygam nim :(!!!
Odpisz
13 czerwca 2009, 19:57
aserere
Ale ile tego może być???
Stare przysłowie mówi:
"Co za dużo to nie zdrowo" i z tym przysłowie zgadzam się tutaj w 100 %.
Ile możesz oglądać tego samego ale zawsze pod inną postacią???
To przecież tak, jakbyś cały czas jadł ten sam obiad ale za każdym razem z innym sosem.
A ten tu obrazek jakoś mnie nawet nie bawi...
Odpisz
13 czerwca 2009, 13:08
WoW. I liked .. ^^
Odpisz
13 czerwca 2009, 12:58
Zgadzam się z antropologiem
1/5
Odpisz
13 czerwca 2009, 12:38
jeszcze raz zobacze tego Smirnoffa i puszcze pawia.
Debilstwo
1.
Odpisz
13 czerwca 2009, 12:08
1/5 jak wam się te smirnoffy mogą podobać?
Odpisz
13 czerwca 2009, 12:04
ocenia się obrazek czy ile tego było ? już ktoś napisał w poprzednim obrazku smirnoffa. 4/5 jak wam się nie podoba to tego nie włączajcie. ocenia się obrazki a nie ile tego jest w serwisie. bo gdyby się oceniało ile tego było to by nikt tu już nie wchodził...
Odpisz
13 czerwca 2009, 11:41
Jak wam się nie podoba to po co oglądacie, nie lepiej pograć w tibie..?
Odpisz
13 czerwca 2009, 11:26
Kolejny Smirnoff... 1/5 za dużo tego jest...
Odpisz