Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DRAGON_POLSKA

29 lipca 2021, 09:08

i?

Avatar kajba

26 marca 2022, 21:16

@DRAGON_POLSKA: I nic.

Avatar haneczkaka

24 września 2010, 15:57

ale czadzior!
zzzzzzz

Avatar Mikrus20

15 czerwca 2009, 00:37

Sry za spam oraz drugi post jednak "asz" mnie klawiatura swędzi. Słuchajcie ludzie. Przejrzyjcie sobie profile pyskatych graczy. Tylko narzekają i nic osobie nie piszą. Tych co mają jakiś bunt do mnie proszę na gg: 6695171 lub steam: Zuk (avatar ze smokiem). Przykozaczcie na gg.

Avatar Razor704

14 czerwca 2009, 22:43

w sumie dwie sprawy
1.Nudne te obrazki smirnoff-a
2.Kiedyś piłem bleee z chewtać się można
1/5

Avatar alien

14 czerwca 2009, 16:27

jak by to były kotki to wszyscy by gadali "jakie słodkie 5/5" a za obrazek 5/5

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2009, 10:12

eh ludzie... Pan adm ma po prostu fale natchnienia dla różnych obrazków. Miał na koty, na jobsintown, teraz widać na smirnoffa :P . Obrazek fajny, ale zostawiam bez oceny.

Avatar kinimod6

13 czerwca 2009, 20:33

Ile mozna pokazywac tego smirnofa.<zyg> - juz zygam nim :(!!!

Avatar Bartolomeo013

13 czerwca 2009, 19:57

aserere
Ale ile tego może być???
Stare przysłowie mówi:
"Co za dużo to nie zdrowo" i z tym przysłowie zgadzam się tutaj w 100 %.
Ile możesz oglądać tego samego ale zawsze pod inną postacią???
To przecież tak, jakbyś cały czas jadł ten sam obiad ale za każdym razem z innym sosem.
A ten tu obrazek jakoś mnie nawet nie bawi...

Avatar Dayenka

13 czerwca 2009, 13:08

WoW. I liked .. ^^

Avatar Aga21

13 czerwca 2009, 12:58

Zgadzam się z antropologiem
1/5

Avatar antropolog

13 czerwca 2009, 12:38

jeszcze raz zobacze tego Smirnoffa i puszcze pawia.
Debilstwo
1.

Avatar Pikson

13 czerwca 2009, 12:08

1/5 jak wam się te smirnoffy mogą podobać?

Avatar aserere

13 czerwca 2009, 12:04

ocenia się obrazek czy ile tego było ? już ktoś napisał w poprzednim obrazku smirnoffa. 4/5 jak wam się nie podoba to tego nie włączajcie. ocenia się obrazki a nie ile tego jest w serwisie. bo gdyby się oceniało ile tego było to by nikt tu już nie wchodził...

Avatar AgainstModernFootball

13 czerwca 2009, 11:41

Jak wam się nie podoba to po co oglądacie, nie lepiej pograć w tibie..?

Avatar tresastar

13 czerwca 2009, 11:26

Kolejny Smirnoff... 1/5 za dużo tego jest...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pozdrawiam świetliki

Frustrujące

Za co ta premia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka