Zaraz po stworzeniu Polski
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Jakby trochę nie fair
Ikony
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2017, 23:38
Dwie wojny światowe i dwie mniejsze wojny,
Odpisz
13 maja 2017, 10:14
@Mikatrix: I nie przerwany od 1000 roku konflikt polityczny.
Odpisz
2 czerwca 2017, 20:28
@Mikatrix:
Odpisz
2 czerwca 2017, 20:35
@xAzumiKx: Złota łopata dla tego pana!
Odpisz
22 maja 2018, 17:57
@Mikatrix: co?
Odpisz
1 stycznia 2016, 08:15
Dla Polski by było dobrze gdyby Rosyjski ród Rurykowiczów nigdy nie powstał, to oni zjednoczyli Ruś i po upadku Cesarstwa wschodnio-rzymskiego i po pokonaniu w końcu Tatarów stali się najpotężniejszym państwem na wschodzie choć tego początkowo nie wykorzystywali. Swoją azjatycką część zdobyli dopiero w XVI–XIX w (i zgadnijcie kto w tedy panował)
Odpisz
1 stycznia 2016, 13:04
@romanow: liroj
Odpisz
1 stycznia 2016, 17:42
@romanow: Putin
Odpisz
1 stycznia 2016, 22:25
@romanow: W Rosji czy Polsce?
Odpisz
1 lipca 2016, 14:59
@romanow: a co jesli ci powiem ze mielismy szanse przejac ukraine, ale taki jeden ku*asiarz to zje**l bo byl katolikiem i nie lubil niewierzących?
Odpisz
1 stycznia 2016, 11:51
Przecież to ludzie wytyczali granice państw
Odpisz
1 stycznia 2016, 09:18
Tak w sumie, to od Niemiec oddzielały nas inne zachodnio-słowiańskie plemiona (Połabianie, Sorbowie itp.) a od Rosjan - Rusini. No ale każdy wie, jak historia się potoczyła.
Odpisz
29 grudnia 2015, 08:54
Jeżeli bóg jest wszechwiedzący to nie chce naszego dobra i nas nie kocha i jest wszechmogący.
Jeżeli jest wszechwiedzący i nas kocha to nie jest wszechmocny
Jeżeli chce naszego dobra nie jest wszechmogący albo wszechwiedzący
Odpisz
1 stycznia 2016, 09:10
@DDGKeu: Jestem pewny, że coś przekręciłeś.
Odpisz
1 stycznia 2016, 10:59
@DDGKeu: Był o tym jakiś obrazek ale zdecydowanie poje**łeś...
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:42
A to akurat skurczybyk Lech sobie wymyślił te położenie.
Odpisz
29 grudnia 2015, 00:21
@JedenPrawdziwyAdmijin: No nie do końca.... liczne wojny zmieniały granice. Kiedyś byliśmy daleko od Rosji.
Odpisz
29 grudnia 2015, 03:35
@panther500: Putin nas przyciąga :3
Odpisz
28 grudnia 2015, 23:36
Nawet nie mam siły się wypowiadać na temat tego obrazka.
Powiem tylko, że autor jest skończonym głuptasem.
Odpisz
1 stycznia 2016, 07:57
@Jasonicos: dlaczego?
Odpisz