Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejjjjaaaa

20 listopada 2021, 12:49

B.

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2021, 13:34

Bbbbbbbbb

Avatar Memtwurca

16 maja 2020, 20:02

Bbbbbb

Avatar aibox666

25 lipca 2019, 19:37

Bbbbbbbbbbb

Avatar karamella

26 czerwca 2019, 18:24

B BBBBBBB

Avatar kwasduzokwasow12

28 grudnia 2016, 18:12

Niestety ale są już spodnie dla psów
*rozpacz i brak wiary w ludzkość*
I nosi się je sposobem B

Avatar xXkuba22Xx

1 stycznia 2016, 17:09

B, ponieważ ludzie noszą spodnie tylko na tylnych kończynach, a nie na rękach i nogach.

Avatar Adgos

25 lipca 2016, 07:07

@xXkuba22Xx: ale pies nie ma rąk tylko same nogi

Avatar Filipsss

18 grudnia 2017, 16:53

@xXkuba22Xx: Pies to nie człowiek

Avatar Masellko

3 maja 2016, 14:31

B

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

1 stycznia 2016, 11:19

A. bo inaczej by nie mogły srać

Avatar kubakk12

1 stycznia 2016, 11:21

@xXx_SmasherPL_xXx: A zdjęcie spodni? lel

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

2 stycznia 2016, 21:31

@kubakk12: po co się męczyć?

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

2 stycznia 2016, 21:31

@kubakk12: po co się męczyć?

Avatar grzes5050

2 stycznia 2016, 00:37

wybieram c

Avatar Mike0807

1 stycznia 2016, 23:06

Hmm. . A
.
.

.. albo B

Avatar WatchHood

1 stycznia 2016, 14:28

Trzeba zacząć od tego że.......po co psu spodnie?

Avatar patrykz96

1 stycznia 2016, 14:55

@WatchHood: a tobie ?

Avatar WatchHood

1 stycznia 2016, 22:11

@patrykz96: Mi nie potrzebne, jestem psem =)

Avatar
RhobarIII

1 stycznia 2016, 16:27

Oczywiście że B

Avatar Dawron

1 stycznia 2016, 16:14

b

Avatar darcus

1 stycznia 2016, 14:21

Dobre pytanie... Cóż, zapewne nigdy się nie dowiemy.

Avatar omeet13

1 stycznia 2016, 15:51

@darcus: Przy dzisiejszej modzie.... nie byłbym taki pewien

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Angielskie śmieszki

Trzeba brać osobną torbę

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka