Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2018, 18:34

a czemu nie demoman man?

Avatar ghostarcher

10 grudnia 2016, 15:32

Niesamowity spydermann

Avatar hiIhi

22 października 2016, 11:33

Avatar CedrikDiggory

23 stycznia 2016, 19:27

5 bo TF2

Avatar WaluigiLuncher

14 stycznia 2016, 15:03

A odpowiednik Willy (czy jak to tam xd)? :-P

Avatar pmb1998

14 stycznia 2016, 15:15

@WaluigiLuncher: Saxton Hale. Albo Grey Mann.

Avatar feniks100

14 stycznia 2016, 14:34

Dla każdego kto nie lubi TF 2:3

Avatar CedrikDiggory

14 stycznia 2016, 14:34

Demo man? A nie Demoman man?

Avatar sylwon1234

29 grudnia 2015, 19:33

Czemu? Czemy Skaut wygląda jak jakiaś postać z gry dla dzieci. :(

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2016, 13:24

@sylwon1234: Bo jest to parodia Megamana a Megaman właśnie taką ma twarz.

Avatar barteg123

30 grudnia 2015, 01:22

scout był po wigilii ~_*

Avatar PanSowa12

30 grudnia 2015, 00:49

edytion?
EDYTION?!
(dies)

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 17:54

No
Nein
Niet
Nah
Nope

Avatar xd_ailatan

29 grudnia 2015, 17:55

Taa, wysil się i napisz te słowo w 100 innych językach;__;!

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 17:57

@xd_ailatan: Ale jest tylko 9 klas

Avatar xd_ailatan

29 grudnia 2015, 17:59

No nie pie**ol

Avatar UkradliMiNick

29 grudnia 2015, 18:05

czemu nie?

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 18:06

@UkradliMiNick: 8bit to lepsza grafika niż ta, w której gram

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

30 grudnia 2015, 00:07

I'am afraid not!
No way!

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

30 grudnia 2015, 00:07

"rainbows make my cry"

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2015, 18:18

tylko demoman się zgadza XD

Avatar polandball1

29 grudnia 2015, 18:26

Engy Man??

Avatar misterbzyku

29 grudnia 2015, 23:12

@polandball1: enginier coś w ten deseń

Avatar kasiapgpl

29 grudnia 2015, 19:17

spy man mnie zachęcił do gry ;-; pikny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Przerwa na herbatkę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka