Talerze satelitarne w Algerii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2016, 18:43
*ALGIERII !
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:45
Jak wszyscy w 1 bloku w Polsce by mieli satelitarną od 1 operatora, to byłoby tak samo. Jak przyjrzycie się na 2 budynek w tamtą, ale już nie w mekkę też zwrócone są talerze. W tamtą strone jest antena :)
Odpisz
14 stycznia 2016, 19:41
WTF?!
Odpisz
14 stycznia 2016, 14:24
Przepraszam, ale nie mogę. Pisze się Algierii!
Odpisz
14 stycznia 2016, 17:53
@Battlenemce: Starodawna wymowa jaśnie kurde panie
Odpisz
14 stycznia 2016, 17:19
Moda na Cyfrowy Algeriasat. :P
Odpisz
14 stycznia 2016, 16:59
Aż dziwne że nikt nie ukradł i na złomie nie sprzedał
Odpisz
14 stycznia 2016, 15:59
Wszystkie zwrócone w stronę mekki.
Odpisz
14 stycznia 2016, 15:35
A te rakiety z tyłu to co ?
Odpisz
14 stycznia 2016, 17:53
@Dexterek: to wieże :P
Odpisz
15 stycznia 2016, 14:22
@biedronka5: Wiem, patrzę na reakcję ludzi
Odpisz
14 stycznia 2016, 15:30
Serio... Ja bym z sąsiadami jakoś się umówił i mielibyśmy jedną o wiele lepszą antenę.
Odpisz
14 stycznia 2016, 15:00
E nie kumam, dobra jest kupa satelit i co z tego?
Odpisz
14 stycznia 2016, 13:44
I nagle piorun
*jeb*
Odpisz
14 stycznia 2016, 14:52
@FreezyPop: i po tv
Odpisz