Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
kroganin

29 listopada 2015, 20:38

I tak można rozdupczyć szybę.

Avatar GuardOfDestruction

5 sierpnia 2012, 00:44

A może uchylić choć troszeczkę szyby to za wielki wysiłek ? Ten pies tam umrze z pragnienia albo się zagotuje!

Avatar Jagoda629

25 stycznia 2014, 20:27

@GuardOfDestruction: ty masz racje! On sie zagotuje krew mu skrzepnie i umrze no to wlasciciel supet (ironia)! Ps pisze na tableciei nie posiadam alta wiec sory za bledy

Avatar zatoka

3 sierpnia 2012, 20:37

Przytulnie to będzie właścicielowi w więzieniu.

Avatar glu7878

3 sierpnia 2012, 17:02

@zazek: Cóż.. lepiej, żeby go wzięli, niż żeby wyrzucili przed wyjazdem..

Avatar Maks2603

2 sierpnia 2012, 16:10

jacie nie wierzę że niektórzy ludzie są tacu idiotycznie głupi i okrutni, biedny pies

Avatar Vixa_

2 sierpnia 2012, 14:09

poswinien byc trzymany w klatce z kocem wodem itp. w bagrzniku odtwartym

Avatar chupacabra001

2 sierpnia 2012, 12:59

Pies powinien być przewożony w klatce, nigdy nie luzem w samochodzie.

Avatar minik99

2 sierpnia 2012, 11:45

ale tacy ludzie mnie wkurzają to po co go biera na wyjazd

Avatar maslok1906

2 sierpnia 2012, 11:29

jaki pojeb to napisal??!!

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2012, 11:19

Przecież klimanie działa, gdy auto nie ma kluczyków w stacyjce.

Avatar zazek

2 sierpnia 2012, 10:59

Biedny pies to nienormalne trzymać psa w takich warunkach.

Avatar monion123

2 sierpnia 2012, 10:27

za***ć tego kto to napisał menda i tyle

Avatar Pikachu

2 sierpnia 2012, 09:35

Taak, mam w to uwierzyć? Klimatyzacja nic nie pomoże, gdy psu chce się pić.

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2012, 06:56

co za @$%%&$#%$#&$%#$!#^%$%&^%*^$!!!!!!!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ostry ten sędzia

Fajnie że odpowiedzieli

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka