Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2016, 23:45
﴾͡๏̯͡๏﴿ O'RLY?
Odpisz
6 marca 2018, 16:47
@SzalonaTruskawka: rly.
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:37
Revan?
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:04
ktoś wzywał?
Odpisz
6 lutego 2016, 22:41
@ghostarcher: Nie.
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:46
Moja ulubiona postać w całym ogromnym wszechświecie "Star Wars"!
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:53
@Kylo_Ren_: weź wyjdź. Masz na profilowym Dartha Revana a nazywasz się Kylo Ren
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:19
@MistrzNinja: Ty masz nick mistrz Ninja, a nie widzę żadnego mistrza ninji.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2016, 10:27
@cichy3215: Bo mistrze ninja się dobrze maskują ;3
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:28
@MistrzNinja: Na siebie popatrz masz nick "MistrzNinja" a na awatarze herb Imperium -_-.
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:42
@Kylo_Ren_: dla mnie był słaby, bo był łatwy do manipulowania i mało mroczny.
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:43
@Kylo_Ren_: bo to mistrz ninja z imperium, ale go nie widzisz
Odpisz
31 stycznia 2016, 11:25
@Lacoste: ja jestem mistrzem ninia
Odpisz
1 lutego 2016, 16:06
@NinjaPotato: Nie, nie jesteś
Odpisz
31 stycznia 2016, 15:29
Kto? Revan ?
Tak słyszałem ;-;
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:35
Darth Revan, najbardziej niezdecydowana osoba w galaktyce.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2016, 09:49
@Zygarde: Jak kobieta.
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:53
@RecOr: Kobieta nie zmienia tyle razy strony.
Jedi, Sith, Jedi, Sith, Jedi aż w końcu pie**olnął to wszystko i wskoczył w nadprzestrzeń na losowych koordynatach.
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:55
@Zygarde: Wiem.
Odpisz
31 stycznia 2016, 11:16
@Zygarde: I jeszcze wrócił po śmierci by zebrać ludzi (revanitów chyba) i zabić Imperatora...
Odpisz
31 stycznia 2016, 10:48
Knights of old republic klasyk
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:33
Darth Revan. Mój ulubiony sith. Znaczy był sithem bo potem ponownie przeszedł na jasna stronę mocy, niestety.
Odpisz
31 stycznia 2016, 09:07
Nie mógł słyszeć, wtedy jeszcze nie było Kylo Rena.
Odpisz
30 grudnia 2015, 22:36
kto to?
Odpisz
30 grudnia 2015, 22:57
@serio: Darth Revan, największy Jedi i Sith swoich czasów, występuje w grze KotOR
Odpisz
31 stycznia 2016, 06:30
@BalcarKMPL: Ostatnio był sale na KOTORKA.
Odpisz
31 stycznia 2016, 14:00
@BalcarKMPL: Zasadniczo to wszystkich czasów.
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:43
słyszałem*
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:14
Kylo pochodzi po prostu z zakonu Ren.
Odpisz
30 grudnia 2015, 17:42
Moja wina nie sprawdziłem dobrze, przepraszam i liczę na wybaczenie.
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2015, 17:37
"Szłyszałem"?
Odpisz