Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

13 maja 2024, 15:05

luz, jeszcze trzy miesiące

Avatar Boba_Fett

4 sierpnia 2012, 13:02

Przeczytałem to jeszcze raz, więc kowies może mieć rację, nie będę się kłócił, skoro nie jestem pewny swojego zdania, ale wielki błąd twórcy tego obrazka:
"Tego dnia mieszkańcy Ziemi będą światkami..."

Avatar Boba_Fett

4 sierpnia 2012, 13:03

@Boba_Fett: ***... Sory za błąd. Świadkami*

Avatar login_

14 lipca 2019, 18:26

@Boba_Fett: no i benc o t k op

Avatar lolkowski

8 stycznia 2017, 20:21

jej w moje urodziny!

Avatar MR_Lizard

4 czerwca 2017, 12:54

@lolkowski: Nie chce cie niepokoic...

Avatar lolkowski

4 czerwca 2017, 21:42

Avatar MR_Lizard

4 czerwca 2017, 21:43

@lolkowski: Ale to bylo w 2012

Avatar lolkowski

4 czerwca 2017, 23:10

Avatar MR_Lizard

4 czerwca 2017, 23:11

@lolkowski: A to tylko początek okrutnego swiata, ile kończysz tego roku?

Avatar lolkowski

5 czerwca 2017, 06:27

Avatar MR_Lizard

5 czerwca 2017, 07:36

@lolkowski: To masz jeszcze gdzies 60 lat cierpien i dobrych chwil przed sobą

Avatar lolkowski

5 czerwca 2017, 22:49

@MR_Lizard: fuck

Avatar monho25

29 lipca 2017, 11:59

@lolkowski: Tylko że... Perseidy to regularny rój meteorów i można je zobaczyć co roku. Jednak będziesz miał te swoje spadające gwiazdy na urodzinki. :)

Avatar Baca_online

4 sierpnia 2012, 12:03

w oświetlonych miastach źle widać..

Avatar wiktor17

3 sierpnia 2012, 07:46

dokładnie jaka godzina czy cała noc

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2012, 08:32

@wiktor17: jak mówi z 12 na 13 sierpnia to znaczy, że około północy

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2012, 08:43

To znaczy że cała noc...

Avatar Boba_Fett

3 sierpnia 2012, 09:26

A ty jak zwykle nie czytasz...
"W ciągu godziny będzie można zobaczyć około setki meteorytów"

Avatar aneczka27

3 sierpnia 2012, 09:33

@Boba_Fett: To ty nie czytasz, chodzi o to, że będzie spadać nawet do ok. stu meteorytów na godzinę, a spadać będą całą noc, ale nie będzie ich widać przez cały czas... Chociaż trochę przesadzili, na innym portalu było napisane, że góra 60 na godzinę.

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2012, 18:26

@Boba_Fett: Średnio na 1 godzine będzie przypadało około 100 meteorów...
Ale też nie wiadomo w jakich godzinach będzie to się odbywało, więc trzeba patrzeć całą noc!

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2012, 22:48

mniej więcej :D

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2012, 23:26

NO! A już miałem powoli się wrogo nastawiać ;D

Avatar mikulek04

3 sierpnia 2012, 19:09

moje marzenie musi się spełnić :)
jakaś dobra dusza pomoże? ;D

Avatar johnyxd212

3 sierpnia 2012, 15:11

musze to zobaczyc :D

Avatar szopen469

3 sierpnia 2012, 12:22

moim marzeniem jest zobaczenie takiego deszczu, więc mam pewność że moje marzenie się spełni.

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2012, 10:10

trzeba zobaczyć mam juz zyczenie ps. lotto

Avatar FD_God

3 sierpnia 2012, 08:37

I tak będą chmury.

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2012, 08:44

@FD_God: właśnie ;D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

To musiało być męczące

Trzeba brać osobną torbę

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka