Zbliża się noc spełnionych życzeń
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
To musiało być męczące
Trzeba brać osobną torbę
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2024, 15:05
luz, jeszcze trzy miesiące
Odpisz
4 sierpnia 2012, 13:02
Przeczytałem to jeszcze raz, więc kowies może mieć rację, nie będę się kłócił, skoro nie jestem pewny swojego zdania, ale wielki błąd twórcy tego obrazka:
"Tego dnia mieszkańcy Ziemi będą światkami..."
Odpisz
4 sierpnia 2012, 13:03
@Boba_Fett: ***... Sory za błąd. Świadkami*
Odpisz
14 lipca 2019, 18:26
@Boba_Fett: no i benc o t k op
Odpisz
8 stycznia 2017, 20:21
jej w moje urodziny!
Odpisz
4 czerwca 2017, 12:54
@lolkowski: Nie chce cie niepokoic...
Odpisz
4 czerwca 2017, 21:42
@MR_Lizard: ?
Odpisz
4 czerwca 2017, 21:43
@lolkowski: Ale to bylo w 2012
Odpisz
4 czerwca 2017, 23:10
@MR_Lizard: ):
Odpisz
4 czerwca 2017, 23:11
@lolkowski: A to tylko początek okrutnego swiata, ile kończysz tego roku?
Odpisz
5 czerwca 2017, 06:27
@MR_Lizard: 14
Odpisz
5 czerwca 2017, 07:36
@lolkowski: To masz jeszcze gdzies 60 lat cierpien i dobrych chwil przed sobą
Odpisz
5 czerwca 2017, 22:49
@MR_Lizard: fuck
Odpisz
29 lipca 2017, 11:59
@lolkowski: Tylko że... Perseidy to regularny rój meteorów i można je zobaczyć co roku. Jednak będziesz miał te swoje spadające gwiazdy na urodzinki. :)
Odpisz
4 sierpnia 2012, 12:03
w oświetlonych miastach źle widać..
Odpisz
3 sierpnia 2012, 07:46
dokładnie jaka godzina czy cała noc
Odpisz
3 sierpnia 2012, 08:32
@wiktor17: jak mówi z 12 na 13 sierpnia to znaczy, że około północy
Odpisz
3 sierpnia 2012, 08:43
To znaczy że cała noc...
Odpisz
3 sierpnia 2012, 09:26
A ty jak zwykle nie czytasz...
"W ciągu godziny będzie można zobaczyć około setki meteorytów"
Odpisz
3 sierpnia 2012, 09:33
@Boba_Fett: To ty nie czytasz, chodzi o to, że będzie spadać nawet do ok. stu meteorytów na godzinę, a spadać będą całą noc, ale nie będzie ich widać przez cały czas... Chociaż trochę przesadzili, na innym portalu było napisane, że góra 60 na godzinę.
Odpisz
3 sierpnia 2012, 18:26
@Boba_Fett: Średnio na 1 godzine będzie przypadało około 100 meteorów...
Ale też nie wiadomo w jakich godzinach będzie to się odbywało, więc trzeba patrzeć całą noc!
Odpisz
3 sierpnia 2012, 22:48
mniej więcej :D
Odpisz
3 sierpnia 2012, 23:26
NO! A już miałem powoli się wrogo nastawiać ;D
Odpisz
3 sierpnia 2012, 19:09
moje marzenie musi się spełnić :)
jakaś dobra dusza pomoże? ;D
Odpisz
3 sierpnia 2012, 15:11
musze to zobaczyc :D
Odpisz
3 sierpnia 2012, 12:22
moim marzeniem jest zobaczenie takiego deszczu, więc mam pewność że moje marzenie się spełni.
Odpisz
3 sierpnia 2012, 10:10
trzeba zobaczyć mam juz zyczenie ps. lotto
Odpisz
3 sierpnia 2012, 08:37
I tak będą chmury.
Odpisz
3 sierpnia 2012, 08:44
@FD_God: właśnie ;D
Odpisz