Dołująca sytuacja w autobusie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Totalnie
Młodzi gniewni
Nie idź!
Przypałowo
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2021, 10:27
Byyyłooo!!!
Odpisz
15 września 2020, 23:11
Można to potraktować jako to że kobieta chce się wyróżnić pięknem na tle brzydoty a ty poprostu jesteś za mało brzydki więc odpadasz, tak studiuje kobiecą logikę
Odpisz
24 grudnia 2017, 14:56
Co by dało to że siadła by obok mnie?
Odpisz
3 sierpnia 2012, 12:10
Ale jakby usiadła koło was to co by wam to dało? ;D
Odpisz
3 sierpnia 2012, 13:22
@Pestkax: Nadzieję na zagadanie i satysfakcję, że akurat usiadła obok mnie, ot co!
Odpisz
3 sierpnia 2012, 16:21
@PostrachKlanowy: Satysfakcje? Haha! Dziewczyny w moim otoczeniu siadają byle gdzie więc jeżeli to by wam dało satysfakcję bo baba koło was usiadła i do tego przez przypadek...
Odpisz
12 października 2016, 19:00
@Pestkax: Ić.
Odpisz
3 kwietnia 2013, 13:56
Czy to nie Riddle po wyjsciu z garnka? xD
Odpisz
9 sierpnia 2012, 18:19
bo jestes kosmita
Odpisz
3 sierpnia 2012, 12:30
przez chwile myślałam, że to Lord Voldemort w dresie x.x
Odpisz
5 sierpnia 2012, 00:14
To jest lord Voldemort po operacji plastycznej...
Odpisz
3 sierpnia 2012, 19:07
a może dlatego, że narrator wygląda jeszcze gorzej?
Odpisz
3 sierpnia 2012, 03:22
@Mnich1: Nie smuć się :3 Może to był rodzina lub znajomi z klasy ^^
Odpisz
3 sierpnia 2012, 11:40
@Mika444: Może. A tak nawiasem mówiąc to ja nie jestem łysy haha :D Chodzi o sytuacje.
Odpisz
3 sierpnia 2012, 11:18
bitch pleas nie jezdze autobusem :D
Odpisz
3 sierpnia 2012, 07:34
Wiem, że to bardzo nieuprzejme, ale ja jednak wolę brzydszego faceta z włosami niż ładniejszego bez włosów...Wiecie, im dłuższe włosy u faceta, tym lepiej - optymalna długość to do samego dolnego końca kości guzicznej, albo nawet ciut dłużej, serio...
Odpisz
3 sierpnia 2012, 11:12
@SockPuppet: a co dopiero kiedy ten łysy facet nie ma uszu. Też bym ominęła.
Odpisz
3 sierpnia 2012, 02:31
Chociaż raz przyznam że to uczucie mnie spotkało :(
Odpisz