memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 listopada 2018, 20:39
Ja tak nie mam
Odpisz
17 stycznia 2015, 16:28
mam tak samo
7 maja 2017, 13:58
@benben7: Ja łykam leki bez popijania, jakoś tak mam.
18 czerwca 2014, 21:35
U mnie odwrotnie
11 grudnia 2013, 19:50
Mam tak samo...
25 września 2013, 18:31
Dokładnie tak mam
24 kwietnia 2013, 11:57
Bo to zarcie sie gryzie a tabletki sie nie gryzie.
9 sierpnia 2012, 19:40
Ja nie mam problemu z tabletkami. Przynajmniej jeden plus zażywania ich codziennie ._.
9 sierpnia 2012, 09:46
Ja połykam bez popijania... to co że duże ? :D
9 sierpnia 2012, 14:54
Wiesz, że to brzmi dwu znacznie ._.
9 sierpnia 2012, 15:46
@FD_God: Dopiero teraz zajarzyłem... jestem beznadziejny -,-
9 sierpnia 2012, 14:41
DOBRE ŻE NIE SYROP
9 sierpnia 2012, 11:22
Trzeba było wyciąć migdałki :D
9 sierpnia 2012, 10:25
Nabrać wody do ust wsadzić tabletkę i udawać że połyka się wodę i żadna tabletka jest nie straszna...
9 sierpnia 2012, 10:16
z życia wzięte
9 sierpnia 2012, 09:42
Lepiej połknać tabletki, gdy nie ma innego wyjścia :P
2 sierpnia 2012, 21:50
Lepsze tabletki, niż ból ;-)
2 sierpnia 2012, 10:31
thx za lapke
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 listopada 2018, 20:39
Ja tak nie mam
Odpisz
17 stycznia 2015, 16:28
mam tak samo
Odpisz
7 maja 2017, 13:58
@benben7: Ja łykam leki bez popijania, jakoś tak mam.
Odpisz
18 czerwca 2014, 21:35
U mnie odwrotnie
Odpisz
11 grudnia 2013, 19:50
Mam tak samo...
Odpisz
25 września 2013, 18:31
Dokładnie tak mam
Odpisz
24 kwietnia 2013, 11:57
Bo to zarcie sie gryzie a tabletki sie nie gryzie.
Odpisz
9 sierpnia 2012, 19:40
Ja nie mam problemu z tabletkami.
Przynajmniej jeden plus zażywania ich codziennie ._.
Odpisz
9 sierpnia 2012, 09:46
Ja połykam bez popijania... to co że duże ? :D
Odpisz
9 sierpnia 2012, 14:54
Wiesz, że to brzmi dwu znacznie ._.
Odpisz
9 sierpnia 2012, 15:46
@FD_God: Dopiero teraz zajarzyłem... jestem beznadziejny -,-
Odpisz
9 sierpnia 2012, 14:41
DOBRE ŻE NIE SYROP
Odpisz
9 sierpnia 2012, 11:22
Trzeba było wyciąć migdałki :D
Odpisz
9 sierpnia 2012, 10:25
Nabrać wody do ust wsadzić tabletkę i udawać że połyka się wodę i żadna tabletka jest nie straszna...
Odpisz
9 sierpnia 2012, 10:16
z życia wzięte
Odpisz
9 sierpnia 2012, 09:42
Lepiej połknać tabletki, gdy nie ma innego wyjścia :P
Odpisz
2 sierpnia 2012, 21:50
Lepsze tabletki, niż ból ;-)
Odpisz
2 sierpnia 2012, 10:31
thx za lapke
Odpisz