Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wera27

9 sierpnia 2012, 13:00

To nie żadni kibice downy chodzi o pobicie ciężarnej kobiety przez OMON w Rosji. Protestowała przeciwko zaprzysiężeniu na prezydenta Putina.

Avatar FD_God

9 sierpnia 2012, 14:52

@Wera27: Skąd wiadomo, że jest ciężarna.

Avatar Wera27

9 sierpnia 2012, 17:37

@FD_God: Wpisz w google: "Rosja: OMON pobił kobietę w ciąży. Zobacz film"

Avatar FD_God

9 sierpnia 2012, 18:02

@Wera27: Ale zależy czy to to.

Avatar Wera27

10 sierpnia 2012, 17:56

@FD_God: To jest " to". Widziałam cały filmik na youtube, który oczywiście bardzo szybko został usunięty.

Avatar FD_God

10 sierpnia 2012, 19:53

@Wera27: Było się nie napinać.

Avatar Darkox

10 sierpnia 2012, 12:43

Kobiete kopac to wiedza ale zeby kiboli to juz nie

Avatar Mnich1

9 sierpnia 2012, 10:27

Jestem tego zdania że skoro złapali kogoś w zamieszkach to nie bez winy i zasłużył na kopniaka. Dlatego też do jakiś zamieszek np. piłkarski przydałby się oddział ZOMO.

Avatar Mermeros

9 sierpnia 2012, 11:22

@Mnich1: Też mi się nie podobają te głupie zamieszki, szczególnie pseudo kibiców. Jak można zrobić komuś krzywdę bo jest za innym klubem piłkarskim?

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2012, 11:53

@Mnich1: To jest Rosja (ew. Białoruś, Kazachstan) tam łapią ludzi za sam udział w zamieszkach (manifestacjach).

Avatar Mnich1

9 sierpnia 2012, 20:14

@Mermeros: Przestałem się dziwić aż usłyszałem wypowiedź pewnego kolesia. Czemu tu przyszedł pan ? Kibicować zapewne ? ''Nie, przyszedłem zrobić roz***.'' Dlaczego ? ''Bo lubię się bić''. Czyli to może być zwykły debil, a nawet nie kibic.

Avatar Mnich1

9 sierpnia 2012, 20:15

Nie ma co się dziwić. Gdyby dopuszczali każde zamieszki to w końcu komuś udałoby się coś osiągnąć ! A to nie dopuszczalne !

Avatar Wania1999

9 sierpnia 2012, 13:46

głupie 1\5

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2012, 09:44

Oj leżącego się nie kopie, a tym bardziej pań. Shota mu w plecy i 2 w gardło

Avatar Faster1611

9 sierpnia 2012, 03:29

... No zaje*albym takiemu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar amanda
Dodane przez: amanda

Fergus

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nigdy na to nie wpadną

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka