Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2012, 13:00
To nie żadni kibice downy chodzi o pobicie ciężarnej kobiety przez OMON w Rosji. Protestowała przeciwko zaprzysiężeniu na prezydenta Putina.
Odpisz
9 sierpnia 2012, 14:52
@Wera27: Skąd wiadomo, że jest ciężarna.
Odpisz
9 sierpnia 2012, 17:37
@FD_God: Wpisz w google: "Rosja: OMON pobił kobietę w ciąży. Zobacz film"
Odpisz
9 sierpnia 2012, 18:02
@Wera27: Ale zależy czy to to.
Odpisz
10 sierpnia 2012, 17:56
@FD_God: To jest " to". Widziałam cały filmik na youtube, który oczywiście bardzo szybko został usunięty.
Odpisz
10 sierpnia 2012, 19:53
@Wera27: Było się nie napinać.
Odpisz
10 sierpnia 2012, 12:43
Kobiete kopac to wiedza ale zeby kiboli to juz nie
Odpisz
9 sierpnia 2012, 10:27
Jestem tego zdania że skoro złapali kogoś w zamieszkach to nie bez winy i zasłużył na kopniaka. Dlatego też do jakiś zamieszek np. piłkarski przydałby się oddział ZOMO.
Odpisz
9 sierpnia 2012, 11:22
@Mnich1: Też mi się nie podobają te głupie zamieszki, szczególnie pseudo kibiców. Jak można zrobić komuś krzywdę bo jest za innym klubem piłkarskim?
Odpisz
9 sierpnia 2012, 11:53
@Mnich1: To jest Rosja (ew. Białoruś, Kazachstan) tam łapią ludzi za sam udział w zamieszkach (manifestacjach).
Odpisz
9 sierpnia 2012, 20:14
@Mermeros: Przestałem się dziwić aż usłyszałem wypowiedź pewnego kolesia. Czemu tu przyszedł pan ? Kibicować zapewne ? ''Nie, przyszedłem zrobić roz***.'' Dlaczego ? ''Bo lubię się bić''. Czyli to może być zwykły debil, a nawet nie kibic.
Odpisz
9 sierpnia 2012, 20:15
Nie ma co się dziwić. Gdyby dopuszczali każde zamieszki to w końcu komuś udałoby się coś osiągnąć ! A to nie dopuszczalne !
Odpisz
9 sierpnia 2012, 13:46
głupie 1\5
Odpisz
9 sierpnia 2012, 09:44
Oj leżącego się nie kopie, a tym bardziej pań. Shota mu w plecy i 2 w gardło
Odpisz
9 sierpnia 2012, 03:29
... No zaje*albym takiemu
Odpisz