Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Co za przypadek
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To się nie może nie udać
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2021, 14:03
Wdółstrzałek za szkalowanie Pana Hitlera. Pozdrawiam.
Odpisz
13 września 2016, 22:19
Jaki win rar?
Odpisz
6 stycznia 2016, 00:40
Kto sobie śpiewał? Przyznać się.
Odpisz
6 stycznia 2016, 00:49
Jo.
Odpisz
6 stycznia 2016, 02:19
Jo też
Odpisz
6 stycznia 2016, 04:34
2 ostatnie linijki
Odpisz
6 stycznia 2016, 10:27
jo
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:05
Ja xD
Odpisz
13 stycznia 2016, 06:14
Jo też Nanananana
Odpisz
16 stycznia 2016, 08:04
ja
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:38
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:24
czekam aż ktoś zrobi taką piosenke
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:54
Come on Hitler lets go party!
Nein nein nein!
Odpisz
12 stycznia 2016, 18:24
@Rander: XD
Odpisz
12 stycznia 2016, 17:09
tak btw. klaus barbie na serio był hitlerowcem :D
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:45
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:08
Tak bardzo.
Nie zauważyłam od razu tych pomalowanych paznokci :"D.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2016, 00:26
Zdejmuj ten krzyż, ty chory poje*ie ;-;
Odpisz
12 stycznia 2016, 16:05
@TheTemplar: Ale to jest Krzyż Żelazny...
Odpisz
6 stycznia 2016, 00:02
Ale tu nie ma swastyki...
Odpisz
6 stycznia 2016, 00:05
@SetAbominae: Ale masz bardzo swastykowe serce.
Odpisz