Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 stycznia 2016, 21:55
mam dziś imieniny :-)
Odpisz
6 stycznia 2016, 22:41
@lucas123: Ja też jesteś Melchior czy Baltazar? Bo napewno nie jesteś Kacper
Odpisz
6 stycznia 2016, 23:19
@mortzmargonem: fajna furka ziomek co to za model
Odpisz
6 stycznia 2016, 23:56
@MaRiO007_FCB: Kot zpppn2000652 28001 koni mechanicznych i zwykłych silnik v500000000
Odpisz
6 stycznia 2016, 23:59
@mortzmargonem: nie swiruj ziomeczku podaj model ) niedlugo kupie sobie new autko bede mial dwa passata i cos jeszcze
Odpisz
7 stycznia 2016, 00:11
@MaRiO007_FCB: okej podam. Lamboembw xzcpcjhjwjdjpj
Odpisz
7 stycznia 2016, 00:18
@mortzmargonem: pewnie wpisales w gogle grafika superfura . no ale czego spodziewac sie po dziewieciolatku hahaha . ty na taka nigdy nie zaroibisz auto to toyota supra
Odpisz
7 stycznia 2016, 19:16
@MaRiO007_FCB: Widać ,że nieogarniasz. to konto zrobiłem pare lat temu. Tego awatara dałem gdy się interesowałem samochodami. Więc frajerze odwal się jak się nie znasz na żartach.
Odpisz
7 stycznia 2016, 19:18
@MaRiO007_FCB: Tego awatara dałem parę lat temu gdy interesowałem się samochodami. Dzieciaku od razu widać, że nie jesteś dorosły
Odpisz
7 stycznia 2016, 22:04
@mortzmargonem: jestem Kacper
Odpisz
7 stycznia 2016, 22:51
@lucas123: E no co ty.
Odpisz
8 stycznia 2016, 00:44
@mortzmargonem: ziomek nic ci nie musze udowadniac
Odpisz
8 stycznia 2016, 07:32
@mortzmargonem: no tak
Odpisz
9 stycznia 2016, 15:37
@MaRiO007_FCB: Jprdl... jeszcze nie zczaiłeś? Odpierdziel się i tyle. Dorosły to ty nie jesteś
Odpisz
9 stycznia 2016, 17:53
@mortzmargonem: odwal sie
Odpisz
10 stycznia 2016, 00:58
@MaRiO007_FCB: Co za typ z Ciebie.
Odpisz
10 stycznia 2016, 01:03
@mortzmargonem: o co ci chodzi
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:51
@MaRiO007_FCB: Nie pisz do mnie więcej i tyle.
Odpisz
15 stycznia 2016, 20:59
@mortzmargonem: kacper
Odpisz
7 lipca 2019, 10:49
@lucas123: Pogodziliście się już?
Odpisz
6 stycznia 2016, 20:56
a ja mam dziś imieniny :)
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:32
@isaac123: Ja też
Odpisz
7 stycznia 2016, 17:16
@lolek0240: siema kacper
Odpisz
7 stycznia 2016, 21:50
@isaac123: Witam kacper
Odpisz
8 stycznia 2016, 14:55
@lolek0240: co tam
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:41
@isaac123: A tak sobie gram w cs
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:08
@lolek0240: nie pisz już do mnie
Odpisz
8 stycznia 2016, 20:17
@isaac123: Gram w prawilne 1.6
Odpisz
10 stycznia 2016, 13:29
@lolek0240: to chyba że tak
Odpisz
6 stycznia 2016, 18:00
U mnie moja mama mówiła że też ma wolne i nic nie będzie robić... Po czym zamówiła pizze.-.
Odpisz
6 stycznia 2016, 19:53
@Rina14: Przypominam Ci, Vaderze, że Twoja matka od dawna nie żyje.
Odpisz
6 stycznia 2016, 21:26
@ananas1: A twoją matkę ścięto i przerobiono na drewniaki, ananasie.
Odpisz
7 stycznia 2016, 06:26
@TheTemplar: *Ten uczuć, gdy nie masz się do czego przyczepić w avatarze*
Odpisz
6 stycznia 2016, 22:49
To specjalnie na moje imieniny robią dziś dzień wolnego.
Odpisz
6 stycznia 2016, 18:59
A jutro znów...
Odpisz
6 stycznia 2016, 19:05
@kakcioo: tru
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:36
nieprawda dzisiaj mariusz gotował :))
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:41
@martynaa725: Za**bista historia. Rzecz jasna wszyscy znamy ,,mariusza".
Odpisz
6 stycznia 2016, 18:42
@saper123: to jest mój mąż.
Odpisz
6 stycznia 2016, 22:32
@martynaa725: Nie jesteś pępkiem świata. Nie każdy wie kim jest Twój mąż.
Odpisz
6 stycznia 2016, 23:20
@Shibitsu: jest moim pępkiem swiat aodczep sie od mojej ksiezniczki !!! ty to chyba zato samotny jestes
Odpisz
7 stycznia 2016, 00:26
@MaRiO007_FCB: To czy jestem samotny czy nie, nie ma żadnego związku z tematem.
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:40
mamo [*]
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2016, 17:36
Smutna rzeczywistość w większości polskich domach.
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:31
Wiesz mi jest miło gdy ktoś się cieszy że będzie mógł jeść to co zrobiłem
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:10
Feminist mode on:
Autor to pierdo*ony sexista!
Feminist mode off.
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:15
@saper123: Nie. To ty nim jesteś.
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:20
@saper123: Żadna feministka by nie nazwała tego seksistwoskim. Żart ci nie wyszedł.
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:21
@SurMix: Ale...kiedy ja...ku*wa, co?!
Odpisz
6 stycznia 2016, 17:41
@saper123: słaby żart
Odpisz