Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lucas123

Edytowano - 6 stycznia 2016, 21:55

mam dziś imieniny :-)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar lucas123

15 stycznia 2016, 20:59

@mortzmargonem: kacper

Avatar Eniek_zgredek

7 lipca 2019, 10:49

@lucas123: Pogodziliście się już?

Avatar isaac123

6 stycznia 2016, 20:56

a ja mam dziś imieniny :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar lolek0240

8 stycznia 2016, 20:17

@isaac123: Gram w prawilne 1.6

Avatar isaac123

10 stycznia 2016, 13:29

@lolek0240: to chyba że tak

Avatar Rina14

6 stycznia 2016, 18:00

U mnie moja mama mówiła że też ma wolne i nic nie będzie robić... Po czym zamówiła pizze.-.

Avatar ananas1

6 stycznia 2016, 19:53

@Rina14: Przypominam Ci, Vaderze, że Twoja matka od dawna nie żyje.

Avatar TheTemplar

6 stycznia 2016, 21:26

@ananas1: A twoją matkę ścięto i przerobiono na drewniaki, ananasie.

Avatar ananas1

7 stycznia 2016, 06:26

@TheTemplar: *Ten uczuć, gdy nie masz się do czego przyczepić w avatarze*

Avatar fufon

6 stycznia 2016, 22:49

To specjalnie na moje imieniny robią dziś dzień wolnego.

Avatar kakcioo

6 stycznia 2016, 18:59

A jutro znów...

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2016, 19:05

@kakcioo: tru

Avatar martynaa725

6 stycznia 2016, 17:36

nieprawda dzisiaj mariusz gotował :))

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar MaRiO007_FCB

6 stycznia 2016, 23:20

@Shibitsu: jest moim pępkiem swiat aodczep sie od mojej ksiezniczki !!! ty to chyba zato samotny jestes

Avatar Shibitsu

7 stycznia 2016, 00:26

@MaRiO007_FCB: To czy jestem samotny czy nie, nie ma żadnego związku z tematem.

Avatar xd_ailatan

6 stycznia 2016, 17:40

mamo [*]

Avatar Alpa_Cino

Edytowano - 6 stycznia 2016, 17:36

Smutna rzeczywistość w większości polskich domach.

Avatar DDGKeu

6 stycznia 2016, 17:31

Wiesz mi jest miło gdy ktoś się cieszy że będzie mógł jeść to co zrobiłem

Avatar saper123

6 stycznia 2016, 17:10

Feminist mode on:
Autor to pierdo*ony sexista!
Feminist mode off.

Avatar SurMix

6 stycznia 2016, 17:15

@saper123: Nie. To ty nim jesteś.

Avatar Degenarat

6 stycznia 2016, 17:20

@saper123: Żadna feministka by nie nazwała tego seksistwoskim. Żart ci nie wyszedł.

Avatar saper123

6 stycznia 2016, 17:21

@SurMix: Ale...kiedy ja...ku*wa, co?!

Avatar PusheenTheCat

6 stycznia 2016, 17:41

@saper123: słaby żart

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie są aż takie pyszne

Nigdy na to nie wpadną

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka