Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PAULIOX

9 stycznia 2016, 18:32

Uszanowanko :3

Avatar xAmix

2 lipca 2019, 22:19

@PAULIOX: witam ... Dalej masz tego Avatara xD

Avatar ofix76

23 sierpnia 2022, 17:21

@xAmix: tak, dalej ma

Avatar xD_Natalia_Dx

3 czerwca 2016, 21:18

Eee... Cześć?

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2019, 18:59

Avatar
Konto usunięte

30 września 2018, 21:17

eeeee

Avatar DeadShoot

19 maja 2018, 22:30

O nie! Mój avatar!

Avatar noob101

29 czerwca 2016, 21:42

mój się liczy!

Avatar OrangeCherry

7 maja 2016, 11:06

A ja się liczę?

Avatar Sebzer

Edytowano - 3 kwietnia 2016, 10:54

co? Jaki kot?

Avatar candythecat

15 stycznia 2016, 12:51

mój avatar też się liczy?

Avatar Polska_z4smazka

8 marca 2016, 22:22

@candythecat: On jest jeszcze gorszego sortu

Avatar Polska_z4smazka

8 marca 2016, 22:17

Rakotwórcza plaga.

Avatar Slodziasny_Koteczek

15 stycznia 2016, 01:26

Nope

Avatar AZKABANA

8 stycznia 2016, 20:42

Umm...
Jestem psem czy człowiekiem?
Ponoć pieski na avatarach są modne..

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2016, 21:27

@AZKABANA: Nino, a gdzie Aleksander?

Avatar AZKABANA

11 stycznia 2016, 15:24

Emmm....

Avatar TomaszAndrzejGimper

Edytowano - 9 stycznia 2016, 18:03

Wszedzie koty ;_;

Avatar mrs_Ciastko

9 stycznia 2016, 17:51

Tak.

Avatar sylwon1234

9 stycznia 2016, 16:56

Nigdy nie miałem kota na avku. Najpierw było randomowe zdjęcie ludzia z internetu z szarą taśmą na czole i brakiem oczu, potem mój aktualny avek, ale zamiast blastera było AA12 i nie było miecza świetlnego, potem dorzuciłem czapkę świąteczną i prezent, potem spowrotem stary i teraz aktualny.

Avatar Damixi

8 stycznia 2016, 20:15

Ja mam ten sam od 2013 roku, więc to moda dostosowuje się do mnie

Avatar Gal_Anonim

8 stycznia 2016, 22:40

@Damixi: Ja mam swój od samego początku.

Avatar Damixi

9 stycznia 2016, 15:30

@Gal_Anonim: Ja też, konto założyłem w 2013

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gryzoniusz
Dodane przez: Gryzoniusz

Trzeba brać osobną torbę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Frustrujące

Zdeklasowani znowu

Przerwa na herbatkę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka