Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CreepPepNinja

15 listopada 2017, 20:40

Hmmm... moi kumple raczej tak, ja się czuje prędzej jak artyleria lub jakieś MG

Avatar ewelkapl

19 maja 2016, 22:43

Zrobiliśmy zimną wojnę.

Avatar AnneRiddle

8 stycznia 2016, 05:45

Nie tylko ty :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar AnneRiddle

29 lutego 2016, 03:52

@triad23: Wybacz, że nie odpisywałam długo na Twój komentarz, nie wchodziłam na stronkę. Haha, ja też w szkole mam takich "ktosiów" od takich zadań specjalnych, wraz z moim kuzynem i jego kumplami. Tylko że mój kuzyn jest zawiedziony tym, że znam wszystkie jego kryjówki i wiedzą to też moje koleżanki, bo im to powiedziałam :D

Avatar triad23

29 lutego 2016, 16:57

@AnneRiddle: w szkole jestem jak Schrodinger. jestem tam i mnie nie ma.

Avatar Mijak

Edytowano - 11 stycznia 2016, 16:00

A byłeś ty kiedyś na prawdziwej wojnie?

Avatar mante

26 lutego 2016, 22:55

@Mijak: Ehkem.. To ona..

Avatar BabkaZmarihuano

11 stycznia 2016, 15:42

Dziś dostałam śnierzko w łeb od jednego debila i chciałam po niego przysłać autobusik do łagruf. Ale nie dojechał bo zaspy, tera muszę inwestować w zimowe opony.

Avatar sylwon1234

11 stycznia 2016, 18:33

@BabkaZmarihuano: Po pierwsze: Kogo to interesuje?
Po drugie: Takie jest życie w szkole, co się dziwisz? Z podstawówki jesteś?
Po trzecie: Nie wiem, czy błędy celowe, ale chyba nie, więc zwrócę uwagę na ORTOGRAFIĘ, INTERPUNKCJĘ I SKŁADNIĘ ZDAŃ.

Avatar ImALittleDemon12

11 stycznia 2016, 13:58

nie, to jest wojna>:)

Avatar Bella113

11 stycznia 2016, 13:56

no choj, jako jedyny z x milionów ludzi tak się czujesz, brawo

Avatar CichyCichacz

11 stycznia 2016, 11:42

I te nacieranie twarzy

Avatar Marian1332

11 stycznia 2016, 11:18

Ja tak czasami też się czuje

Avatar brainiac

11 stycznia 2016, 10:45

Gdyby to była wojna to siedzielibyście skuleni w bobrzej norze i łkali, że chcecie do mamy, więc to raczej nie jest to samo uczucie ;p

Avatar Toast55

7 stycznia 2016, 17:58

W bitwie na co?

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2016, 22:42

@Toast55: Śnieżki, taki pradawny rodzaj zabawy.Nie uwierzysz, ale kiedy w Polsce padał śnieg, od niedawna w niektórych terenach znów pada.

Avatar lila1234

7 stycznia 2016, 20:23

Nie, nie tylko ty

Avatar
lolman533

7 stycznia 2016, 16:53

Tsa... Dziś przez kilka sekund padał śnieg. ;____;

Avatar kcelej21

Edytowano - 7 stycznia 2016, 17:35

u mnie pada 3ci dzień ;D

Avatar
lolman533

7 stycznia 2016, 18:12

@kcelej21: Fukc yuo. ;_;

Avatar Mrkociak

7 stycznia 2016, 15:18

Mam dziwną szkołę. Nie można wychodzić bo "Za zimno"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Polski322

Edytowano - 7 stycznia 2016, 16:19

@Mycha2001: Po szkole przecież trzeba wyjść na dwór żeby wrócić do domu. Jeśli coś nie zrozumiałem to jestę gupi

Avatar sylwon1234

7 stycznia 2016, 16:32

@Mrkociak: Bitch please! Nie wychodzimy od połowy października...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Niezniszczalne

Nieuczciwa ocena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka