Czy tylko ja w szkole, podczas bitwy na śnieżki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2017, 20:40
Hmmm... moi kumple raczej tak, ja się czuje prędzej jak artyleria lub jakieś MG
Odpisz
19 maja 2016, 22:43
Zrobiliśmy zimną wojnę.
Odpisz
8 stycznia 2016, 05:45
Nie tylko ty :D
Odpisz
11 stycznia 2016, 11:56
@AnneRiddle: ja zawsze z kumplami jesteśmy postrachem podczas przerwowej wojny na śnieżki w mojej szkole
Odpisz
11 stycznia 2016, 15:37
@triad23:
Odpisz
11 stycznia 2016, 15:38
@triad23: Jesteś aż tak brzydki? ;-;
Odpisz
12 stycznia 2016, 11:21
to krew na mojej twarzy
Odpisz
29 lutego 2016, 03:52
@triad23: Wybacz, że nie odpisywałam długo na Twój komentarz, nie wchodziłam na stronkę. Haha, ja też w szkole mam takich "ktosiów" od takich zadań specjalnych, wraz z moim kuzynem i jego kumplami. Tylko że mój kuzyn jest zawiedziony tym, że znam wszystkie jego kryjówki i wiedzą to też moje koleżanki, bo im to powiedziałam :D
Odpisz
29 lutego 2016, 16:57
@AnneRiddle: w szkole jestem jak Schrodinger. jestem tam i mnie nie ma.
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2016, 16:00
A byłeś ty kiedyś na prawdziwej wojnie?
Odpisz
26 lutego 2016, 22:55
@Mijak: Ehkem.. To ona..
Odpisz
11 stycznia 2016, 15:42
Dziś dostałam śnierzko w łeb od jednego debila i chciałam po niego przysłać autobusik do łagruf. Ale nie dojechał bo zaspy, tera muszę inwestować w zimowe opony.
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:33
@BabkaZmarihuano: Po pierwsze: Kogo to interesuje?
Po drugie: Takie jest życie w szkole, co się dziwisz? Z podstawówki jesteś?
Po trzecie: Nie wiem, czy błędy celowe, ale chyba nie, więc zwrócę uwagę na ORTOGRAFIĘ, INTERPUNKCJĘ I SKŁADNIĘ ZDAŃ.
Odpisz
11 stycznia 2016, 13:58
nie, to jest wojna>:)
Odpisz
11 stycznia 2016, 13:56
no choj, jako jedyny z x milionów ludzi tak się czujesz, brawo
Odpisz
11 stycznia 2016, 11:42
I te nacieranie twarzy
Odpisz
11 stycznia 2016, 11:18
Ja tak czasami też się czuje
Odpisz
11 stycznia 2016, 10:45
Gdyby to była wojna to siedzielibyście skuleni w bobrzej norze i łkali, że chcecie do mamy, więc to raczej nie jest to samo uczucie ;p
Odpisz
7 stycznia 2016, 17:58
W bitwie na co?
Odpisz
7 stycznia 2016, 22:42
@Toast55: Śnieżki, taki pradawny rodzaj zabawy.Nie uwierzysz, ale kiedy w Polsce padał śnieg, od niedawna w niektórych terenach znów pada.
Odpisz
7 stycznia 2016, 20:23
Nie, nie tylko ty
Odpisz
7 stycznia 2016, 16:53
Tsa... Dziś przez kilka sekund padał śnieg. ;____;
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2016, 17:35
u mnie pada 3ci dzień ;D
Odpisz
7 stycznia 2016, 18:12
@kcelej21: Fukc yuo. ;_;
Odpisz
7 stycznia 2016, 15:18
Mam dziwną szkołę. Nie można wychodzić bo "Za zimno"
Odpisz
7 stycznia 2016, 15:25
@Mrkociak: I od ilu dni nie wychodzisz ?
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2016, 15:28
@druid6: Od końca Listopada.
Odpisz
7 stycznia 2016, 15:49
@Mrkociak: A jeść wam tam dają ? :P
Odpisz
7 stycznia 2016, 15:56
@Mrkociak: A po szkole?
Odpisz
7 stycznia 2016, 16:12
@Polski322: Nie rozumiesz? Nie wypuszczają ich.
Odpisz
7 stycznia 2016, 16:13
@Mycha2001: Nie idą do domu?
Odpisz
7 stycznia 2016, 16:14
@Polski322: Nie :P Trzymają i zabijają żeby było co jeść.
Odpisz
7 stycznia 2016, 16:15
@Polski322: Ja przynajmiej to tak rozumiem
Odpisz
7 stycznia 2016, 16:17
@Polski322: Nie mogą bo ich nauczyciele że szkoły nie chcą wypuścić dlatego że za zimno.
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2016, 16:19
@Mycha2001: Po szkole przecież trzeba wyjść na dwór żeby wrócić do domu. Jeśli coś nie zrozumiałem to jestę gupi
Odpisz
7 stycznia 2016, 16:32
@Mrkociak: Bitch please! Nie wychodzimy od połowy października...
Odpisz