Gdyby Kylo Ren zamiast dziadka...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Taktycznie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2016, 13:53
Tylko ja pomyślałem o Domisiach?
Odpisz
27 maja 2016, 14:33
srrr
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:35
Beep Boop Beep biip buup Beep buup... Beep Beep!
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2016, 20:03
@R2D2_: masz rację r2d2
Odpisz
9 marca 2016, 15:54
@R2D2_: W sumie, to dobrze mówisz
Odpisz
26 stycznia 2016, 20:38
Ja pier***ę ;_;
Odpisz
8 stycznia 2016, 14:24
O Jezu Chryste nauczycielu co Ty robisz ;__;
Odpisz
8 stycznia 2016, 14:33
;____;
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2016, 14:38
@Kylo_Ren: Te Twoje chore fetysze .____.
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:08
psssst! dolacz do Apokaliptycznej strony mocy! mam Half-Life 3 i kebaby! śmierć i wojna uczą za darmo już kilku rekrutów!
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:12
Na zawsze ciemna strona mocy ;-;
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:19
SAAŚ, wybieraj
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:21
Dopóki nie umrę będę podążać za Kylo Renem.
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:24
SAAŚ - strona apokalipsy albo śmierć...Śmierć może cię nie wiezmie... ale do tego do pilnuje! *po zamachu łapą wywala cię w ścianę* Zgin albo bądź z nami glupcze!
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:26
Nigdy! *wyjmuje miecz świetlny* Będe walczyć do końca!
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:31
Takie zabaweczki używają słabi...*zieje na ciebie ogniem*
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:37
*robi unik*
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:39
Moze ja cię nie zabije...Ale nie poddam się!
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:42
*uśmiecha się krzepiąco*
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:43
*zamienia się w czlowieka-jaszczura i wyciąga miecz smoczego tchnienia* jesteś gotow?
Odpisz
8 stycznia 2016, 15:45
Jeszcze nie *znika* Ale w przyszłości się zobaczymy *słychać jej głos*
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:24
Ok, jesteś Krzysztofem który jest kobietą? to Tajlandia?!
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:31
Kara Lokiego,za to że opuściłam Asgard i dołączyłam do Kylo Rena ;-; Jestem bogiem i sithem jednoczesnie.
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:46
Więc będziesz musiała...musiał...KIJ WI KIM JESTES zmierzyć że śmiercią...*znika paląc się*
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:49
Jestem dziewczyną ;__;
Odpisz
8 stycznia 2016, 16:56
Eh...kobieta Krzysztof...jesteś bogiem czy boginią?!
Odpisz
8 stycznia 2016, 17:15
Boginia Patrycja ;__;
Odpisz
11 stycznia 2016, 11:16
Szarzy Jedi i tak lepsi.
Odpisz
11 stycznia 2016, 11:24
Psst, panie jaszczurze! Dołącz do JP 100% strony Mocy, albo spłoń!
Odpisz
11 stycznia 2016, 14:41
@Sara231: Apokalipsa jest mocniejszą stroną
Odpisz
11 stycznia 2016, 15:35
Ta, może gówniana strona mocy?
Odpisz
16 stycznia 2016, 01:02
jeśli nie przeprosisz skończysz jak gówno...
Odpisz
16 stycznia 2016, 10:40
Połączam siły z Krzyśkiem i z TOBĄ walczę
Odpisz
16 stycznia 2016, 12:12
rebeliant i sith? fajna kolacja...
Odpisz
11 stycznia 2016, 11:31
Force Awaken to najwieksze gowno jakie widzialem
Odpisz
15 stycznia 2016, 23:43
@ProPuMaX: To może obejrzyj Star Wars: The Force Awakens?
Odpisz
11 stycznia 2016, 20:48
A gdyby podziwiał swoją matkę? ._.
Odpisz
11 stycznia 2016, 16:56
dobrze, że mnie podziwia :-\
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:36
@Darth__Vader: Beep.
Odpisz
11 stycznia 2016, 18:06
Nawet lepiej XD
Odpisz
11 stycznia 2016, 12:14
Dołączcie do musztardowej strony mocy!(mamy kebaby i inne).
Odpisz
11 stycznia 2016, 15:37
Za**biście, a użytkownik gułno386558 zaprasza do gównianej strony mocy
Odpisz
8 stycznia 2016, 14:25
XD
Odpisz