Reakcja 97 letniej kobiety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Deal życia
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2017, 17:55
97 lat,czyli podczas wojny 72 lata temu nie mogła uczestniczać na studia.
Odpisz
10 stycznia 2016, 15:51
Długo kiblowała ?
Odpisz
24 października 2017, 15:49
@matylda100404: Ekhm... Wojna.
Odpisz
10 stycznia 2016, 14:22
może w młodości stan majątkowy nie pozwalał na studia o których mażyła?
wielu ludzi chciało by się kształcić a nie może
Odpisz
10 stycznia 2016, 01:52
"Jestem taka szczęśliwa o studiach z humanistyki! Chwila..."
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:29
[____] <--- pudło na hejty
No bardzo się jej przyda, zwłaszcza że jest już raczej niezdolna do pracy (widać że jest na wózku) i że zapewne ma już emeryturę.
Odpisz
10 stycznia 2016, 01:09
Tak. Całe życie obraca się wokół pracy a ludzie chcący się uczyć sami dla siebie nie istnieją. Jesteś dobrym wychowankiem Systemu :)
Odpisz
10 stycznia 2016, 01:15
Napewno nie w ZUSie .
Odpisz
9 stycznia 2016, 22:08
W tej Ameryce to mają popie**olone w głowach.Jak ktoś nie ma studiów to traktują go jakby zabił kogoś.God why...
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:09
Tyle lat na studia chodzić?
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:14
@ZabaKambo: Tak to jest jak się nie chce uczyc
Odpisz
9 stycznia 2016, 22:03
@NIGGEREL: Rodzice na pewno są z niej dumni.
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:59
Jezu ludzie ona nie zrobiła tego dlatego żaby mieć prace tylko dla siebie.Może ukończenie studiów było jej marzeniem którego nie mogła wcześniej zrealizować?
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:51
Bab-diusy xD Babcine Studia
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:46
Dam 1 bo tak :)
Odpisz
10 stycznia 2016, 01:53
@koskoskos: K, m8. Twoja opinia jest dla mnie bardzo wartościowa.
Odpisz
8 maja 2016, 13:15
@koskoskos: -_-
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:45
To uczucie, gdy po raz pierdylionowy powtarzasz rok.
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:36
Marzenia się spełniają.
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:05
nie oplaca sie studia , strata czasu . mozna szybciej zarobac dobrze
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:12
@martynaa725: Napisał człowiek "znawca" nie używający polskich znaków.
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:13
@pomidor5041: po co ?tak jest szybciej
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:13
@pomidor5041: Ma racje, ale to jest nieopłacalne względem ryzyka. Można trafić za kratki.
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:15
@martynaa725: W gruncie rzeczy jedno wciśnięcie przycisku "alt" więcej czy mniej nie wymaga sporej ilości czasu.
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:16
@pomidor5041: dla mnie tak , nie pisze z a szybko
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:17
@martynaa725: Aha, spoko.
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:27
@martynaa725: Jak tam twoje dziecko?
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:30
@romanow: pozdrawia cie ..
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:36
@martynaa725: Po co? tak jest szybciej.* Jeżeli nie jest tak szybko to zacznij tak robić i będziesz pisała szybciej (i nie będzie 300 grammar nazi na koncie).
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 19:37
@erykhim44: nie rozumiem piszesz chaotycznie .?
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:40
@martynaa725: Nie rozumiem. Piszesz chaotycznie*
Czego nie rozumiesz?
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:41
@erykhim44: wszystkiego
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:42
@martynaa725: Może by cię na studiach nauczyli pisać szybciej...
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:43
zycie bym sobie zmarnowala , i mlodosc
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:43
@martynaa725: Twoje zdanie jest bezsensu... Możemy się wymienić. Deal?
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:45
@martynaa725: Zacznij pisać normalnie, a zaczniesz pisać szybciej. Błędy przyciągają Grammar Nazi.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 19:48
@martynaa725: Piszę ponad 300 znaków na minutę i używam polskich znaków, jak piszesz powoli to radzę zacząć to ćwiczyć.
Odpisz
9 stycznia 2016, 19:49
@deadxp: nie musze nie bede
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:03
@pomidor5041: napisz mi co oznacza fakt, ze nie uzywam polskich znakow? :D
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:30
@martynaa725: Obraziłaś moich rodziców znajomych moich rodziców(mówiąc że przez studia marnujesz sobie życie) a sobą pokazałaś że warto iść na studia. Plus ile ty masz lat że wolisz pisać szybko a nie porządnie? 12? 15?
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:38
@krzynu: Że nie jesteś polakiem :<
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:40
@martynaa725: Mogę wiedzieć z jaką prędkością piszesz?
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:43
@Penseta: no to pogada zrodzicami powiedza ci ze zmarnowales . polsce potrzebni sa zawodowcy , nie studenciaki ..
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:43
@MrStick: 0.5 znaka/s?
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:44
@Naruumi: nie wiem
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2016, 20:46
@martynaa725: A skąd się biorą zawodowcy? Z nowicjuszy. Skąd się biorą nowicjusze? Ze studiów. A poza tym, gdyby nie było studentów, to szpitale i wiele innych rzeczy by upadło, co by doprowadziło do upadku kraju.
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:48
@martynaa725: Ile ty masz lat 9? 1Mam 15 lat więc na studiach się nie ''marnuje''2 Moi rodzice uważają że studia to najlepsza okres w ich życiu więc sorry 3 Pisz normalnie bo twoje wypowiedzi są nie czytelne.
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:56
@Penseta: 26
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:57
@Penseta: nowicjusze biora sie z praktyk w technikum zawodowce itp
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:57
@martynaa725: Coś nie widać...
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:58
@martynaa725: Coś nie wierzę...
Odpisz
9 stycznia 2016, 20:59
@Naruumi: zadna strata
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:02
@MaRiO007_FCB: O czym teraz mówisz? :v Przepraszam, ale trochę się pogubiłem.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:03
@Naruumi: zadna strata niebyc polakiem
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:05
@MaRiO007_FCB: ... No w sumie...
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:32
@MaRiO007_FCB: A co mnie obchodzą skąd biorą się nowicjusze?
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:52
@Penseta: sam mowisz o nowicjuszach wiec chyba cb obchodza ..
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:54
@MaRiO007_FCB: zacytuj proszę bo ka tego nie widzę.
Odpisz
9 stycznia 2016, 21:56
@Penseta: a sory kliknelem jeden guzik za nisko mialem
Odpisz
10 stycznia 2016, 15:42
@krzynu: To jest zaniedbanie ojczystego języka...
Odpisz